Teraz jest piątek, 24 lis 2017, 03:57

Prośba o wsparcie stacji meteorologicznej w Czarnym Dunajcu

Dział przeznaczony na omawianie eksperymentów, pomysłów, pomiarów i sprzętów pomiarowych forumowiczów. Potwierdzamy fakty, obalamy mity, sprawdzamy prawa rządzące pogodą wykonując swoje badania terenowe.
  • Autor
  • Wiadomość

Piotr_Żurowski

Rzecznik Prasowy / Moderator

Rzecznik Prasowy / Moderator

• Pseudonim: piotr_z21
  • Numer GG: 0

Prośba o wsparcie stacji meteorologicznej w Czarnym Dunajcu

Postponiedziałek, 8 lut 2016, 22:56

Nasz znajomy jak i użytkownik tego forum Arnold Jakubczyk zbiera fundusze na ogrodzenie stacji po jej okradzeniu i zniszczeniu oraz na wyposażenie stacji w najzimniejszym miejscu na torfowisku w Czarnym Dunajcu. Kto ma możliwość dokonać wpłaty na ten cel i wspomóc kolegę to serdecznie zapraszam na stronę: https://polakpotrafi.pl/projekt/stacja- ... unie-zimna

Nazywam się Arnold Jakubczyk i od młodości pasjonuję się wykonywaniem pomiarów meteorologicznych. Początkowo dokonywałem profesjonalnych pomiarów koło domu w Czarnym Dunajcu, później także w biegunie zimna Kotliny Orawsko-Nowotarskiej. Ciekawi mnie wszystko związane z pogodą, jednak najbardziej ekstremalne temperatury. Stało się to moją pasją, poświęcałem temu każdą chwilę, w końcu zostałem łowcą mrozu i ekspertem od obsługi sprzętu meteorologicznego. Rozbudowa stacji zajęła mi bardzo dużo czasu, gdyż nie zawsze miałem odpowiednią ilość środków. Obecnie rozwijam swoją pasję i wiedzę z zakresu meteorologii i klimatologii, dzielę się również informacjami na ten temat.
Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia Skywarn Polska / Polscy Łowcy Burz
Pozdrawiam, Piotr Żurowski

Tel:+48 698 284 782
e-mail: rzecznik.lowcyburz@gmail.com
https://www.facebook.com/piotr.zurowski
Obrazek

Powrót do Laboratorium i pomiary