Teraz jest środa, 13 gru 2017, 09:14

Burzowa kamera online w Poznaniu

• Autor
  • Wiadomość

poznaniak

• Numer GG: 0

Burzowa kamera online w Poznaniu

Postczwartek, 9 maja 2013, 13:12

Cześć!

To mój pierwszy post, ale śledzę Wasze poczynania od pewnego czasu. Do rzeczy.
W zeszłym roku transmitowałem trochę burz w Poznaniu. "Transmitowałem" - szumne słowo. Rzucam dobrą kamerkę na balkon i z ósmego piętra streamowałem do sieci widok na Poznań w czasie burz (mam bardzo dobry widok). W tym roku mój mały projekcik wzbogaciłem o stronę internetową w kilku wersjach (działa również na urządzeniach mobilnych, takich jak iPad czy iPhone).

Zgromadziło to w zeszłym roku dobre kilkaset ludzi na każdej transmisji, a z każdą kolejną było coraz więcej chętnych. Mam trzy kamerki do dyspozycji, które nadają w ludzkiej jakości i całkowicie płynnie, a także dobre łącze, które pozwala mi na takie streamowanie.

Czy w innych miastach są chętni na dołączenie do tego małego projektu? Czytałem na forum, że potrzeba nie wiadomo jakich wielkich rzeczy, ale tak naprawdę porządniejsza kamerka internetowa pozwala na nie najgorszą transmisję. Kokosów na tym nie zbijemy, bo to bardziej w formie rozrywki te streamy, fajnie można podyskutować w trakcie burz z innymi oglądającymi, a zabawa jest naprawdę przednia :)

Jak to wygląda po stronie osoby oglądającej? Myślę że naprawdę dobrze i to cały czas LIVE z płynnym obrazem i dźwiękiem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Powrót do Pomysły