Teraz jest piątek, 19 kwi 2019, 12:15


Grupy lokalne - jak dołączyć? - Ważne informacje i zmiany

Dział, w którym można umieścić swoje raporty lub relacje własne z zaobserwowanych burz, jakie wystąpiły w danej miejscowości w Polsce. Prosimy również o zamieszczanie dokumentacji burz w postaci zdjęć lub filmów.
Regulamin działu Do generowania raportów umieszczanych w tym dziale należy używać specjalnego narzędzia znajdującego się na naszej stronie www ().

Obowiązujący format nazw wątków zawierających raporty z danej miejscowości:
rok [RRRR] (lub miesiąc [słownie] i rok [RRRR]) - miejscowość (w przypadku miejscowości o charakterze wsi prosimy dodatkowo podać nazwę najbliższego miasta, np. Dąbrowa k. Śremu).


WAŻNE: Przy wykonywaniu raportów nie wolno umieszczać produktów IMGW (np. skany obrazów radarowych) i innych produktów, których licencja nie pozwala na swobodne kopiowanie danych! W takich sytuacjach prosimy podawać odnośniki do danych (linki) prowadzące na strony, skąd one pochodzą. Za brak respektowania tej zasady posty będą odpowiednio moderowane, a za kilkukrotne złamanie tej reguły będą przyznawane ostrzeżenia.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Paweł_Cholewa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

  • Posty: 1822
  • Dołączył(a): poniedziałek, 14 lip 2008, 22:16
  • Lokalizacja: Kraków
  • Pseudonim:
  • Numer GG: 8739674

Grupy lokalne - jak dołączyć? - Ważne informacje i zmiany

Postczwartek, 29 wrz 2011, 12:37

Podkreślam od razu, iż w spotkaniach mogą uczestniczyć TYLKO te osoby, które ukończyły 16 lat.

W spotkaniach mogą brać udział również osoby zainteresowane naszą działalnością, które znajdują się na forum i są użytkownikami zarejestrowanymi, lecz także osoby, które nie mają swojego konta na forum ale interesują się meteorologią, burzami - będą chciały poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Może akurat po spotkaniu, dana osoba zechce się zarejestrować na forum i zacząć się udzielać wraz z innymi użytkownikami.

I teraz takie pytanie, czy aż tak ciężko zorganizować sobie wolny czas w ciągu roku, który trwa zazwyczaj 365 dni i aż tak ciężko wygospodarować wam co najmniej 2 dni wolne w przeciągu roku, aby się spotkać i zapoznać :?: :?:Pozdrawiam - StormHunter®

E-mail: pawciokrk89@gmail.com

Powrót do Raporty i relacje z województw

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron