Teraz jest poniedziałek, 25 mar 2019, 03:07


Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach :)

Jest to odpowiednie miejsce do rozpoczęcia aktywności na forum poprzez przedstawienie się innym użytkownikom :)
 • Autor
 • Wiadomość
Offline

Przemek Dudek

Sympatyk

Sympatyk

 • Posty: 155
 • Dołączył(a): czwartek, 8 mar 2018, 09:30
 • Lokalizacja: Trzylatków Mały k. Grójca, woj.mazowieckie, pow.grójecki
 • Numer GG: 0

O mojej skromnej osobie

Postsobota, 10 mar 2018, 22:22

Witam bardzo gorąco ekipę oraz wszystkich użytkowników niniejszego forum! :D
Na imię mi Przemek.Mam 21 lat (już niedługo bo we wtorek kończę 22 lata). Mieszkam we wsi ( póki co nie ujawnię o jaką wieś chodzi :lol: ) położonej ok.12 km na WSW od Grójca (pow. grójecki, woj. mazowieckie , gm. Błędów) Moje zainteresowania są bardzo rozległe i są następujące:geografia ( konkretnie to meteorologia w szczególności burze,tornada,cyklony tropikalne itp.),historia ( w szczególności interesuję się całym wiekiem XX ale najbardziej okresem zimnej wojny) lubię także podróżować (moje podróże zagraniczne to : Litwa,Łotwa i Estonia - okolice Wilna, Ryga i okolice stolicy Estonii-Tallina (zima 2011) a także Czechy,Austria,Słowenia [przejazdem] i Włochy [wybrzeże Morza Adriatyckiego i Płw. Salentyński ]-lato 2014, oprócz tego interesuję się i uczę się języków romańskich ( w szczególności języka hiszpańskiego i portugalskiego) oczywiście znam język angielski i dodatkowo również rosyjski oraz interesuję się wieloma innymi zagadnieniami (np. lubię słuchać muzyki ( ale nie powiem o jaki gatunek muzyczny chodzi :oops: ). Odnośnie do tego zainteresowania historią to bardzo intrygują mnie zjawiska meteorologiczne, które wydarzyły się w zeszłym stuleciu.Burzami i zjawiskami z nimi związanymi interesuję się mniej więcej od 2005 lub 2006 roku. Na to forum jak i na stronę główną zaglądam i czytam od kilku lat a od przeszło roku odwiedzam codziennie.Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem zarejestrowania się tutaj,ale brakowało mi odwagi aby tego dokonać :? . W końcu jednak postanowiłem się zarejestrować. Chciałbym jeszcze dodać to , że od sezonu burzowego 2016 prowadzę swój prywatny ,,Pamiętnik łowcy burz" :oops: -właściwie zapisuję w zeszycie dni z zaobserwowanymi i przechodzącymi nad miejscem obserwacji burzami oraz je opisuję zjawiska towarzyszące tym zjawiskom. ;) Wyrażam głęboki zaszczyt dołączyć do tak wspaniałego grona ludzi z pasją do meteorologii i burz , którzy tworzą to wspaniałe forum. :D Ponieważ jest to mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość :oops: ,za co już teraz z góry bardzo dziękuję :) . Ze swojej strony postaram się ze wszystkich sił pisać sensowne i zgodne z danym tematem posty. Jeśli w swojej okolicy będę świadkiem ciekawego a zarazem niebezpiecznego zjawiska pogodowego, to z największą przyjemnością podzielę się z Wami informacją i swoimi obserwacjami oraz spostrzeżeniami na ten temat , jak również poszerzę swoją wiedzę na konkretne zagadnienie od większych specjalistów i znawców tematu lepszych niż moja skromna osoba o szczegółach danych wydarzeń pogodowych. ;)

Pozdrawiam bardzo serdecznie! :)
Offline

Elvirrka65

Zarejestrowany

Zarejestrowany

 • Posty: 20
 • Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2019, 12:37
 • Pseudonim: Elvirrka65
 • Numer GG: 0

Re: Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach

Postśroda, 16 sty 2019, 10:49

Cześć :) Jestem Elwira. Oprócz chmur interesuję się muzyką. Śpiewam w chórze, gram na gitarze :) Pozdrawiam gorąco z Krakowa :)
Offline

figazmakiem11

Zarejestrowany

Zarejestrowany

 • Posty: 10
 • Dołączył(a): wtorek, 19 lut 2019, 14:18
 • Pseudonim: figazmakiem11
 • Numer GG: 0

Re: Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach

Postwtorek, 19 mar 2019, 10:35

Hej,
chmurami i pogodą pasjonuje się od około roku. Na razie pochłaniam każdą książkę jaką dopadnę na ten temat :) wśró innych moich pasji są jeszcze sport i literatura faktu
Poprzednia strona

Powrót do O nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron