Teraz jest środa, 20 cze 2018, 00:23

Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach :)

Jest to odpowiednie miejsce do rozpoczęcia aktywności na forum poprzez przedstawienie się innym użytkownikom :)
  • Autor
  • Wiadomość

Przemek Dudek

Sympatyk

Sympatyk

• Lokalizacja: Trzylatków Mały k. Grójca, woj.mazowieckie, pow.grójecki
  • Numer GG: 0

O mojej skromnej osobie

Postsobota, 10 mar 2018, 22:22

Witam bardzo gorąco ekipę oraz wszystkich użytkowników niniejszego forum! :D
Na imię mi Przemek.Mam 21 lat (już niedługo bo we wtorek kończę 22 lata). Mieszkam we wsi ( póki co nie ujawnię o jaką wieś chodzi :lol: ) położonej ok.12 km na WSW od Grójca (pow. grójecki, woj. mazowieckie , gm. Błędów) Moje zainteresowania są bardzo rozległe i są następujące:geografia ( konkretnie to meteorologia w szczególności burze,tornada,cyklony tropikalne itp.),historia ( w szczególności interesuję się całym wiekiem XX ale najbardziej okresem zimnej wojny) lubię także podróżować (moje podróże zagraniczne to : Litwa,Łotwa i Estonia - okolice Wilna, Ryga i okolice stolicy Estonii-Tallina (zima 2011) a także Czechy,Austria,Słowenia [przejazdem] i Włochy [wybrzeże Morza Adriatyckiego i Płw. Salentyński ]-lato 2014, oprócz tego interesuję się i uczę się języków romańskich ( w szczególności języka hiszpańskiego i portugalskiego) oczywiście znam język angielski i dodatkowo również rosyjski oraz interesuję się wieloma innymi zagadnieniami (np. lubię słuchać muzyki ( ale nie powiem o jaki gatunek muzyczny chodzi :oops: ). Odnośnie do tego zainteresowania historią to bardzo intrygują mnie zjawiska meteorologiczne, które wydarzyły się w zeszłym stuleciu.Burzami i zjawiskami z nimi związanymi interesuję się mniej więcej od 2005 lub 2006 roku. Na to forum jak i na stronę główną zaglądam i czytam od kilku lat a od przeszło roku odwiedzam codziennie.Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem zarejestrowania się tutaj,ale brakowało mi odwagi aby tego dokonać :? . W końcu jednak postanowiłem się zarejestrować. Chciałbym jeszcze dodać to , że od sezonu burzowego 2016 prowadzę swój prywatny ,,Pamiętnik łowcy burz" :oops: -właściwie zapisuję w zeszycie dni z zaobserwowanymi i przechodzącymi nad miejscem obserwacji burzami oraz je opisuję zjawiska towarzyszące tym zjawiskom. ;) Wyrażam głęboki zaszczyt dołączyć do tak wspaniałego grona ludzi z pasją do meteorologii i burz , którzy tworzą to wspaniałe forum. :D Ponieważ jest to mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość :oops: ,za co już teraz z góry bardzo dziękuję :) . Ze swojej strony postaram się ze wszystkich sił pisać sensowne i zgodne z danym tematem posty. Jeśli w swojej okolicy będę świadkiem ciekawego a zarazem niebezpiecznego zjawiska pogodowego, to z największą przyjemnością podzielę się z Wami informacją i swoimi obserwacjami oraz spostrzeżeniami na ten temat , jak również poszerzę swoją wiedzę na konkretne zagadnienie od większych specjalistów i znawców tematu lepszych niż moja skromna osoba o szczegółach danych wydarzeń pogodowych. ;)

Pozdrawiam bardzo serdecznie! :)
Poprzednia strona

Powrót do O nas