Teraz jest poniedziałek, 20 lis 2017, 13:46

Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach :)

Jest to odpowiednie miejsce do rozpoczęcia aktywności na forum poprzez przedstawienie się innym użytkownikom :)
  • Autor
  • Wiadomość

anika

• Pseudonim: anika
  • Numer GG: 44968480

Re: Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach

Postczwartek, 20 cze 2013, 21:06

Cześć wszystkim! Nazywam się Anita, mam 26 lat i mieszkam w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Uwielbiam dobry film, czytanie wszelkiego rodzaju książek i mój może nie najnowocześniejszy aparat :D. Interesuję się starożytnymi cywilizacjami, przyrodą (botanika, entomologia, zoologia, etc) i fotografią. Śledzę tą stronę od zeszłego roku, jednak zarejestrowałam się tutaj dopiero teraz. Burza jako zjawisko meteorologiczne budzi we mnie straszny respekt i podziw, stąd moje bezpośrednie zainteresowanie. Po raz pierwszy w życiu spotkałam się z czymś co mnie fascynuje, a jednak się tego boję.
Z pozdrowieniami dla administracji stronki oraz forum, a także wszelkich zacnych użytkowników :).

wachcin

• Numer GG: 0

Postpiątek, 21 cze 2013, 19:51

Witam wszystkich!
Mieszkam w niewielkiej miejscowości niedaleko Ełku. Śledzę to forum od ubiegłego lata, a właściwie od momentu kiedy to o mało nie wjechałam w sam środek nawałnicy przechodzącej przez nasz rejon. Wtedy to przeszukałam internet w poszukiwaniu ostrzeżeń przed takimi właśnie zjawiskami i trafiłam tu. Bardzo lubię obserwować burze.
Dziś postanowiłam w końcu się zarejestrować. Może się na coś przydam :).

Mazur18

• Numer GG: 4004854

Postsobota, 22 cze 2013, 08:40

Witam. Na imię mam Michał, lat 19, pochodzący z Żelechowa ;) Burzami interesuję się od dawna, na forum zaglądam często, jest to moje hobby, lubię popatrzeć na radary, obserwować rozwój komórek burzowych. Jestem kompletnym laikiem, ale liczę, że moja wiedza na temat burz nieco się pogłębi. Na co dzień interesuję się muzyką oraz transportem co wybrałem na kierunek moich studiów. W miarę możliwości będę starał się zdawać relacje z mojego rejonu :) To tyle.

Łukasz Moskwa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Storm
  • Numer GG: 41701033

Postponiedziałek, 24 cze 2013, 21:11

Witam wszystkich nowych użytkowników. Mam nadzieję,że czas spędzony z innymi ciekawymi i bardziej doświadczonymi ludźmi na forum wpłynie na Was pozytywnie pogłębiając bardziej wiedzę na temat zjawisk burzowych. ;) Zapraszam do jak najczęstszego udzielania się forum.
Pozdrawiam.
"Burze to coś, co kocham"
Sezon burzowy 2015
Burze-6
Arcus-2
Funnel Cloud-

Sezon Burzowy 2014
Burze- 23
Arcus- 6
Funnel Cloud- 0

------------------------------------------

Obrazek

Mroczny Nelu

Postponiedziałek, 24 cze 2013, 23:56

No to chciałbym się przywitać ze wszystkimi - jako odwieczny wielbiciel burz i innych zjawisk pogodowych stwierdziłem, że grzechem byłoby nie zarejestrowanie się na tym portalu ;)

Radary zacząłem obserwować od niedawna (rok temu mniej więcej) i od tamtej pory stałem się małym centrum informacyjnym w rodzinie, jeśli chodzi o burze ;). Szkoda tylko, że mieszkam w dolinie o od 3 stron jestem otoczony pagórkami - bardzo rzadko udaje mi się zaobserwować tworzące się burze, zazwyczaj już dorosłe atakują .

Jerzy Bohusz

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Aquarius

Postwtorek, 25 cze 2013, 00:03

Witam wszystkich Łowców Burz, oraz pasjonatów meteorologii. Od razu przyznaję się, że z racji wykonywanego zawodu (40 lat za sterami szybowców i samolotów, w tym 33 lata u naszego narodowego przewoźnika - 20 lat na B 737) jestem bardziej "użytkownikiem" burz niż łowcą ;) . Te lata nauczyły mnie, że burza to jest coś, od czego trzeba trzymać się z daleka, a pod żadnym pozorem nie należy w nią wlatywać, jeśli nie chcemy sobie narobić bardzo poważnych kłopotów. Jednak "od zawsze" jak tylko mam możliwość, to obserwuję te wspaniałe (choć groźne) zjawiska pogodowe. Obserwacja pogody to podstawa w awiacji (między innymi zaliczona obserwacja tornado + kilkanaście uderzeń pioruna w samolot :) ) Poza tym: astronomia, podcasting, fotografia i parę innych :) .

Lokalizacja (zmienna): Gdynia, Brwinów, Myślin (Mazowieckie).

Grzegorz_Zawiślak

SkyPredict

SkyPredict

Postwtorek, 25 cze 2013, 07:14

Witam serdecznie nowo zarejestrowanych użytkowników :) Mam nadzieję, że będziecie aktywnie uczestniczyć w życiu naszego forum ;)
Pozdrawiam,
Grzegorz Zawiślak

Obrazek
Obrazek

FanPage: http://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Zawi%C5%9Blak-Polish-Storm-Chaser/198029370337933?ref=hl
E-mail: grzegorz.zawislak@wp.pl
YouTube: http://www.youtube.com/user/GrzesPLB?feature=mhee

Seweryn Stodolak

Zbanowany

Zbanowany

• Ostrzeżenia: 1
  • Pseudonim: SEwek22o

Postpiątek, 28 cze 2013, 00:27

Cześć. Od zawsze interesowała mnie przyroda a także zjawiska w niej zachodzące. Jednak o ile lubiłem pogodę, burz bardzo się bałem. Wiele lat obserwacji sprawiło,że mogłem przewidywać pogodę a z czasem burze zaczęły mnie interesować. Niestety nigdy nie miałem internetu a kiedy dołączyłem do forum w tamtym roku to rzadko mogłem odwiedzać stronę. Od wczoraj mam upragnioną rzecz i stały dostęp do waszej strony :D Poza burzami uwielbiam rower i robić zdjęcia, na razie zwykłym aparatem. Dzisiaj kończę naukę w gimnazjum i przede mną całe wakacje podczas których mam nadzieję łowić burze ;).

kam300

• Pseudonim: Carmillo

Postsobota, 6 lip 2013, 16:00

Cześć.
Jestem Kam,zarejestrowałem się na forum dwa tygodnie temu,a może trochę wcześniej.Ostatnio mam nadmiar różnych prac ,dlatego jeszcze nic nie pisałem i nie przedstawiłem się.
Mieszkam w pięknym Wrocławiu,od dnia moich urodzin, rozpocząłem już kolejną dziesiątkę życia.Skoro tak musi być ,to niech już tak będzie.Od zawsze fascynowały mnie różne zjawiska pogodowe,szczególnie burze, i opady deszczu o różnym natężeniu.Lubię obserwować chmury,zwłaszcza te burzowe,chociaż nie zawsze z robi się z nich burza.Zrobi się ciemno,powieje wiatr,popada deszcz,i to nie zawsze,wszystko się gdzieś rozchodzi.Bardzo lubię obserwować burze,(kiedyś mnie to zgubi) to co dzieje się z chmurami, błyskawicami i samymi grzmotami.Adrenalina rośnie,zwłaszcza w czasie gdy gdzieś w pobliżu jest silne wyładowanie atmosferyczne,i odczuwa się bardzo silną wibrację powietrza.
To tyle w wielkim skrócie o mnie.

MyszkinRawicz

• Pseudonim: Myszkin
  • Numer GG: 4798699

Postśroda, 10 lip 2013, 17:16

WITAM WSZYSTZKICH !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Chciałem powiedzieć że bardzo podoba mi się wasza inicjatywa z "łowcami" zawsze o tym marzyłem i inspirowała mnie burza i zmiany klimatyczne (jako dzieciak pamiętam niepowtarzalne odcinki z amerykańskiej grupy)

przy okazji poznania się zapraszam do obejrzenia kilku filmów z róznych ekstremalnych sytuacji
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yL0Fv1v6FQU[/youtube]

Trochę o sobie Dawid Myszkiewicz 26 lat student "wieczny",
Rawicz(tzn ostatni bastion na samym dole parę km za miastem mam już "dolny Śląsk"),
"20 tys ludzi mamy ogromne i słynne więzienie plus planty 2,5 km"woj.
Wielkopolskie mógł bym na pół z kimś prowadzić np z piły podzieliło by się wtedy na strony północ południe i łatwiej było by to ogarnąć bo jak widać zainteresowanie rośnie ludzie coraz więcej a o ludzi trzeba dbać
pozdrawiam z Rawicza i witam wszystkich łowców(udanych łowów!)
Słyszałem ze nikt jeszcze nie stworzył grupy czytałem też warunki i będę się starał poznać kogoś z okolicy w wlkp.
Często bywam on-line i prowadzenie czy informowanie dodatkowo nie było by dla mnie problemem tylko raczej szczęściem ponieważ jak mówiłem wcześniej od zawsze takie coś własnie mnie inspirowało.
Oczywiście najbardziej ciesze się na akcje w plenerze i mam nadzieje ze takich nie zabraknie.
Musze pochwalić wiele razy dzięki wam uniknąłem lub udało mi się dotrzeć zależy od sytuacji .
Przyznam że moja wiedza wymaga dość dużego szlifu jednak że doświadczenie rożne ekstremalne prace jak i miejsca które już udało mi się odwiedzić a to druga moja słaba strona czyli;
Podróże (najchetniej zwiedził bym cały śiwat dookoła jak w przysłowiowej bajce)

na koniec zamieszczam mapke kto jest z miast które śa w obrębie wielkopolski widoczne na tej mapce prosze o kontakt!!
Obrazek
youtube.com/user/MyszkinMovies

mateuszn8

Postśroda, 24 lip 2013, 11:36

Witam wszystkich, jestem Mateusz. Mam 17 lat, mieszkam w Trzciance w Wlkp.
Burzami interesuję się stosunkowo krótko, bo tylko ok. 2 lat.
Zainteresowanie to wzięło się z pewnej "wyprawy" na żaglówkach gdy to złapała nas ulewna burza i musieliśmy uciekać do najbliższego brzegu... wracałem potem do domu cały przemoczony.
Moje zainteresowania to "poszukiwanie skarbów", żeglarstwo, elektronika i w pewnym stopniu informatyka (chodzę to technikum inf.)
To tyle o mnie. Mam nadzieję, że przy Was moja wiedza meteorologiczna będzie stale wzrastać :) Pozdrawiam

rafalbernas

• Lokalizacja: Koczanów(Małopolskie)Gmina Proszowicka 40 km od krakowa
  • Pseudonim: Masaj
  • Numer GG: 32214590

Postponiedziałek, 29 lip 2013, 17:21

Witam Wszystkich Łowców Burz Jestem Rafał Mam 14 lat mieszkam w Koczanowie (Małopolskie mam 40-50 km do Krakowa). Burze interesują mnie od paru lat gdy mając jakieś 10 lat walnął koło mnie piorun (około 200 m ode mnie) w pole, wypaliło w zbożu dziurę i od tej pory interesuję się burzami ;), zainteresowania moje to: piłka nożna, elektronika, komputery info. Mam nadzieje że dobrze bd mi na forum z wami.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 29 lip 2013, 17:39 przez Paweł_Cholewa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Błędy w zdaniach

shevcoo

• Pseudonim: shevcoo

Postczwartek, 8 sie 2013, 17:47

Hell-o!

Marcin Szewczyk, muzyk i nauczyciel. Zainteresowania to głownie języki obce, starożytność, muzyka, ekstremalne zjawiska pogodowe i klimatologia. Śledziłem waszą stronę od lat, ale jakoś nigdy nie angażowałem się w udział na forum. Mam nadzieję, że uda mi się nawiązać z wami miłe relacje. Pozdrawiam. Shevcoo

kiara

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Kiara
  • Numer GG: 2435493

Postpiątek, 9 sie 2013, 13:30

Witam serdecznie wszystkich którzy zasilili szeregi forum PŁB. Zachęcam do aktywności na forum i pogłębiania wiedzy meteorologicznej.

rybka

• Pseudonim: rybka

Postpiątek, 9 sie 2013, 13:56

Witam,
Jestem tu, ponieważ... panicznie boję się burz :D
Może jakoś uda mi się "oswoić" z takimi zjawiskami, dzięki temu, że więcej będę o nich wiedzieć?... Być może pomożecie mi w tym :)
"Ludzie będą gadać i wszystko rozgrzebywać. Człowiek nie pochodzi od małpy, tylko od kury"
Carlos Ruíz Zafón

Wojtek_Bartula

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Wojtek_B
  • Numer GG: 3774920

Postpiątek, 9 sie 2013, 15:10

Też tak miałem kilka lat temu, ale odkąd zacząłem się bardziej interesować tematem burz, to przestałem się ich bać ;) . Chociaż jakiś strach/adrenalina jest zawsze, w końcu burze są nieprzewidywalne :)

Witamy na forum.
Mój kanał na YT

Convective Addiction ;D

rybka

• Pseudonim: rybka

Postpiątek, 9 sie 2013, 15:59

w końcu burze są nieprzewidywalne

To prawie tak samo jak kobiety :D. Pewnie dlatego w języku polskim burza jest rodzaju żeńskiego ;).
"Ludzie będą gadać i wszystko rozgrzebywać. Człowiek nie pochodzi od małpy, tylko od kury"
Carlos Ruíz Zafón

Krzysztof_Ostrowski

SkyPredict

SkyPredict

• Numer GG: 8744878

Postsobota, 10 sie 2013, 13:21

Trudno się z tym nie zgodzić. Tylko słowo "prawie" bym usunął :D Witam na forum nowo przybyłych ;)
Pozdrawia Krzysiek ;)

Obrazek
gg: 8744878
e-mail: krzysio.ostrowski@gmail.com

hemi112

Sympatyk

Sympatyk

Postsobota, 17 sie 2013, 20:48

Tak czytam o tym, kto tu do nas zawitał i mam dwa spostrzeżenia:
Po pierwsze - wiele osób zjawia się tutaj, bo chce poznać coś, co przeraża, czego się boją. Ciekawa i pozytywna sprawa :).
Po drugie - normalnie Małopolska rządzi, a mój Dolny Śląsk/lubuskie to kuleje strasznie :(.

Paweł_Cholewa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Pablo
  • Numer GG: 8739674

Postniedziela, 18 sie 2013, 21:24

hemi112 napisał(a):Po drugie: normalnie Małopolska rządzi, a mój Dolny Śląsk/lubuskie to kuleje strasznie :(.

Z pierwszym stwierdzeniem się zgodzę, z tym drugim nie bo Dolny Śląsk staje na nogi ;). A tak w ogóle witam serdecznie wszystkich nowych użytkowników na forum i oczywiście zachęcam do aktywnego udzielania się! ;)
Pozdrawiam - StormHunter®
Obrazek
E-mail: pawciokrk89@gmail.com Mój kanał na YouTubePawcioKrk

1993Konrado

• Numer GG: 12098403

Postponiedziałek, 19 sie 2013, 10:57

Witam wszystkich. Jestem Konrad i mam 20 lat. Burzami interesuję się od jakichś dwóch lat, nie śledzę może na bieżąco warunków pogodowych, ale jak tylko zaczyna się mocno chmurzyć, patrzę na radary i siadam w oknie z aparatem. Robienie zdjęć wyładowaniom jest moim ulubionym zajęciem. Aaa i bym zapomniał.. mieszkam w małym miasteczku niedaleko Białegostoku, gdzie się uczę.

Kubalessini

Postwtorek, 17 wrz 2013, 14:24

Witam. Mam na imię Jakub i na forum jestem już jakiś czas. Najwyższy czas powiedzieć coś o sobie.
Mam 21 lat, studiuję na PŁ, interesuję się motoryzacją, technologiami, przyrodą ogólnie wszelaką wiedzą. Meteorologia interesowała mnie już od dawna, przede wszystkim iż jestem żywo zainteresowany nauką o przyrodzie. Dodatkowo jestem związany z rolnictwem oraz jestem strażakiem ochotnikiem co dodatkowo motywuje moje zainteresowanie tą tematyką ( praca na roli związana jest bardzo z pogodą i jej zmiennością, a wiedza tu zdobyta oraz wasza działalność umożliwia mi ostrzeganie okolicznej ludności na stronie i fanpagu jednostki OSP). Dziękuję wam za prognozy oraz ostrzeżenia, które często przeglądam - bardzo pomagają w codziennym życiu. Pozdrawiam wszystkich użytkowników :D

Artur_Surowiecki

SkyPredict

SkyPredict

Postwtorek, 17 wrz 2013, 14:53

Witam wszystkich tu "nowych" - i tych bardziej, i tych mniej. Mam nadzieję, że z entuzjazmem zaangażujecie się w rozwój tego forum no i być może także naszego Stowarzyszenia. Zapraszam więc do aktywnego uczestniczenia w życiu naszego forum ;).
Nawałnice, tornada w Polsce dalej zaskakują.
Pozdrawiam, Artur
e-mail: artur88.toxic(at)gmail.com
http://lowcyburz.pl/author/Artur_Surowiecki/

Łukasz Meteo

Postczwartek, 26 wrz 2013, 16:11

Witam. Nazywam się Łukasz, jestem z Łukowa. Mam dość szeroki krąg zainteresowań, oprócz różnych dziedzin nauki (najbardziej geografii) należy do nich sport oraz wiele innych. Moimi głównym hobby jest jazda na rowerze i fotografia - w szczególności ciekawych zjawisk pogodowych :D. Burze i meteorologia interesują mnie od dawna. Samo forum również znam od kilku lat.
Pozdrawiam, Łukasz

Łukasz Moskwa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Storm
  • Numer GG: 41701033

Postsobota, 5 paź 2013, 12:48

Witam wszystkich nowych użytkowników forum. Mam nadzieję, że czas spędzony na forum będzie przez Was wykorzystany do pogłębienia swej wiedzy na temat różnych groźnych zjawisk atmosferycznych oraz dzielenia się z innymi o sytuacji pogodowej w Waszym rejonie. Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w życiu forum.

Pozdrawiam Łukasz.;)
"Burze to coś, co kocham"
Sezon burzowy 2015
Burze-6
Arcus-2
Funnel Cloud-

Sezon Burzowy 2014
Burze- 23
Arcus- 6
Funnel Cloud- 0

------------------------------------------

Obrazek

pardys

• Pseudonim: Pardyś
  • Numer GG: 4941935

Postponiedziałek, 7 paź 2013, 12:55

Witam. Mam na imię Mateusz, mam 19 lat, pochodzę i mieszkam na Śląsku, w okolicach Tychów. Moimi zainteresowaniami są burze, ogólnie meteorologia oraz sport, szczególnie piłka nożna :). Uczę się w Technikum i jak dobrze pójdzie, to za jakieś pół roku będę górnikiem. Na forum jestem zarejestrowany od dawna, ale dopiero teraz zaczynam się udzielać :).

Mateusz Pardygał

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Pardyś
  • Numer GG: 4941935

Postsobota, 19 paź 2013, 20:43

Witam. To ten sam ja, pardyś, musiałem założyć nowe konto, ponieważ straciłem swój adres e-mail i nie mogłem odzyskać hasła. Tak więc od teraz będę pod nazwą Mateusz Pardygał.
Pozdrawiam, Mateusz Pardygał

E mail: pardysiek@gmail.com
GG: 4941935
Nr tel: 531579023
facebook: https://www.facebook.com/pardysiek

Sezon burzowy 2014:
https://plus.google.com/u/0/photos/1068 ... 6828341281

Piotr_Żurowski

Rzecznik Prasowy / Moderator

• Pseudonim: piotr_z21

Postsobota, 19 paź 2013, 20:50

Witam kolegę Mateusza ;) oraz wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników na forum. Zapraszam do częstego odwiedzania forum oraz zapraszam do działu wiedza meteorologiczna.
Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia Skywarn Polska / Polscy Łowcy Burz
Pozdrawiam, Piotr Żurowski

Tel:+48 698 284 782
e-mail: rzecznik.lowcyburz@gmail.com
https://www.facebook.com/piotr.zurowski
Obrazek

Lucyna767

• Pseudonim: Lucyna767
  • Numer GG: 18335767

Postsobota, 26 paź 2013, 08:16

Cześć, jestem na forum już od roku więc pora się przedstawić :). Mam na imię Lucyna i mam 28 lat, mieszkam w Suchedniowie w woj.świętokrzyskim. Pogodą i wszelkimi zjawiskami meteorologicznymi interesuję się od dawna, jednak dopiero dzięki tej stronie na prawdę dużo się nauczyłam i zrozumiałam to, co kiedyś było dla mnie zagadką :). Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano sobota, 26 paź 2013, 11:33 przez Paweł_Cholewa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Polskie znaki, "naprawdę", spacja po interpunkcji :)

Paweł_Cholewa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Pablo
  • Numer GG: 8739674

Postsobota, 26 paź 2013, 11:36

Siemasz Lucyno :), witam również pozostałych nowych użytkowników, oraz tych co zaglądają do Nas od dłuższego czasu, a nie mają przykładowo czasu bądź chęci by się tu przedstawić. Na forum jak i naszej stronie głównej znajdziecie bardzo dużo przydatnych rzeczy meteo - głównie w tematyce burzowej, ale nie tylko ;).

Pozdro!
Pozdrawiam - StormHunter®
Obrazek
E-mail: pawciokrk89@gmail.com Mój kanał na YouTubePawcioKrk

Marcin Głodek

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Martin/Marcin_Głodek

Postśroda, 30 paź 2013, 14:53

Mam 18 lat, burze mnie interesują od około trzech lat :mrgreen:

EDIT: Zapomniałem napisać, że lubię rysować różne rzeczy.
Kiedy zaczynacie następny sezon 8-)
Do burz trzeba mieć respekt

E-mail: marcinglodek44@gmail.com
Facebook: https://m.facebook.com/profile.php?id=1582055245344105
Obrazek

Sezon burzowy 2014: 18. (8 NM)

Sezon burzowy 2015
Ilość burz: 8/ słabe: 5/ średnie: 2/ silne: 1/ ekstremalne:

Buka

Postpiątek, 8 lis 2013, 19:40

Witam serdecznie :) Mam na imię Basia. Na co dzień zajmuję się fotografią. Burza to zjawisko atmosferyczne, które od lat mnie fascynuje...
"heretycka żerdź"
"niebiosom wydarł piorun, a berło tyranom"
Benjamin Franklin - " wynalazł piorunochron i bezcenną instalację odgromową "

Grzegorz_Zawiślak

SkyPredict

SkyPredict

Postsobota, 9 lis 2013, 12:21

Witam wszystkie nowe osoby i gorąco zachęcam do aktywnego udziału w życiu naszego forum ;)

P.S.: Pamiętajcie tylko o wypełnianiu pola "lokalizacja", żebyśmy wiedzieli, skąd przeprowadzane są Wasze, jakże cenne dla nas, zwłaszcza w czasie dynamicznej pogody, relacje pogodowe ;)
Pozdrawiam,
Grzegorz Zawiślak

Obrazek
Obrazek

FanPage: http://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Zawi%C5%9Blak-Polish-Storm-Chaser/198029370337933?ref=hl
E-mail: grzegorz.zawislak@wp.pl
YouTube: http://www.youtube.com/user/GrzesPLB?feature=mhee

Hermanik

Postwtorek, 26 lis 2013, 22:10

Witam wszystkich, z tej strony Marcin z Torunia lat 22, interesuje się ogólnie astronomia, meteorologia itp.

Rafał Dzik

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: rafal
  • Numer GG: 6458545

Postwtorek, 26 lis 2013, 23:17

Lucyna767 napisał(a):Mam na imię Lucyna i mam 28 lat, mieszkam w Suchedniowie w woj.świętokrzyskim

Trochę późno, ale witam koleżankę ze świętokrzyskiego oraz wszystkich nowych forumowiczów ;) Fajnie, że kolejna osoba z Ziemi Kieleckiej interesuje się pogodą a szczególnie gwałtownymi zjawiskami meteorologicznymi ;) Zachęcam do zgłębiania wiedzy na temat pogody i udzielania się na forum ;)
Pozdrawiam, Rafał!
GG: 6458545
E-mail: dzikens@onet.eu

Kamil Skrobek

• Pseudonim: Nikt

Postśroda, 25 gru 2013, 23:14

Elo ;) Zarejestrowałem się kilka miesięcy temu ale teraz postanowiłem się udzielać na forum :D. Na Imię mi Kamil, lat 21.
Sprawa jest prosta jak słońce. Moją główną pasją jest szeroko pojęta meteorologia, a zwłaszcza burze i towarzyszące im zjawiska atmosferyczne (w sumie nic nowego tutaj). Najbardziej moją uwagę przykuły Tornada, i nie ukrywam, że zobaczenie tego zjawiska z bliska jest moim małym marzeniem :twisted: Ogólnie im niebezpieczniej tym dla mnie ciekawiej. Poza moją główną pasją interesuje się także muzyką (mroczne klimaty), pisaniem wierszy, rysowaniem, tatuażami, graniem na gitarze, amatorskim fotografowaniem (burze itd.). Ogólnie to dużo rzeczy lubię, ale nie będę już zanudzał ;). A, no i pracuje. Mam nadzieje, że będąc tutaj pogłębię swoją wiedzę i zdobędę nowe doświadczenia. Jak są jakieś błędy lub coś tam innego, to modelatorzy niech edytują tego posta :D. Jeszcze raz Witam wszystkich maniaków wszelkich zjawisk pogodowych.
Never Too Late

lolek2

• Pseudonim: lolek2
  • Numer GG: 8888888

Postwtorek, 14 sty 2014, 10:16

Mam na imię Łukasz, studiuję meteorologie na I roku.

Piotr_Żurowski

• Pseudonim: piotr_z21

Postwtorek, 14 sty 2014, 11:18

Witam wszystkich nowych użytkowników i zapraszam do pogłębiania swojej wiedzy na temat zjawisk burzowych a także zachęcam do udzielania się na niniejszym forum. Kolego Łukasz ( lolek2 ) proszę o uzupełnienie lokalizacji na forum aby w czasie pisania postów w relacjach na żywo było wiadomo o jakim dokładnie regionie piszesz i to samo tyczy się do wszystkich użytkowników którzy do tej pory nie uzupełnili w panelu użytkownika lokalizacji ( miejsca zamieszkania ). Pozdrawiam. ;)
Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia Skywarn Polska / Polscy Łowcy Burz
Pozdrawiam, Piotr Żurowski

Tel:+48 698 284 782
e-mail: rzecznik.lowcyburz@gmail.com
https://www.facebook.com/piotr.zurowski
Obrazek

Adrian S

Postponiedziałek, 20 sty 2014, 10:16

Witam. Mam na imię Adrian, mieszkam w woj. mazowieckim, dokładnie w Radomiu, a w okresie letnim Kruszyna. Praktycznie od zawsze interesowały mnie nietypowe zjawiska pogodowe, w miarę możliwości śledzę pojawiające się fronty burzowe jak i same burze. Profesjonalnie zajmuję się fotografią i lotnictwem.

Łukasz Szturomski

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Łukasz_Szturomski

Postśroda, 22 sty 2014, 17:01

Witam serdecznie :D Przepraszam, że przedstawiam się tak późno ale dopiero teraz zauważyłem ten wątek :lol: . A więc do rzeczy, mam na imię Łukasz, mam 14 lat, w marcu 15 :D Chodzę do 2 gim a więc jeszcze mały leszcz ze mnie ale co nieco się znam na meteo :D.Pochodzę z woj. Wielkopolskiego. Interesuje się głównie meteorologią, burzami, fotografią, sportem, informatyką, matematyką i prawem a więc troszkę tego jest :) . Burzami interesuję się poważniej od dwóch lat, ale zawsze jak kiedyś była burza to zawsze do okna i tylko wypatrywać ale jak jakaś potężna burza była to wiadomo, że bez kołdry w łóżku się nie obeszło xD :D. Obecnie fotografuje przyrodę głównie. W tym roku będę próbować każdą burze dokumentować, i opisywać ją na tym forum :) Chyba to wystarczy więc jeszcze raz witam serdecznie :D / Pozdrawiam, Łukasz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O nas