Teraz jest poniedziałek, 19 lis 2018, 15:31

Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach :)

Jest to odpowiednie miejsce do rozpoczęcia aktywności na forum poprzez przedstawienie się innym użytkownikom :)
  • Autor
  • Wiadomość

Pucek

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Pucek
  • Numer GG: 0

Re: Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach

Postśroda, 2 maja 2012, 11:35

Witam wszystkich! Jako, że wczoraj napisałem pierwszego posta na Forum to i chciałbym się przedstawić. Moje imię to Tomek, mam 27 lat i mieszkam w Rybniku. Świeżo upieczony mgr inż. Automatyki i Robotyki na Politechnice Śląskiej. Zjawiskami meteo wszelkiego rodzaju interesuję się od małego. Od paru lat pogłębiam wiedzę na temat meteorologii, żeby wiedzieć co i dlaczego się właściwie w pogodzie dzieje. Oprócz pogodowych zainteresowań prowadzę także różnego rodzaju imprezy jako wodzirej,konferansjer czy dj - nie wiem jak to się zaczęło ale trwa to już 4 lata.

Do usłyszenia na Forum i życzę wszystkim ciekawego sezonu burzowego oraz wszystkiego co dobre w życiu ;).
Pozdrawiam.

MichalBG

• Pseudonim: ważol;bear
  • Numer GG: 42201664

Postśroda, 2 maja 2012, 18:01

Witam jestem Michał mam 14 lat w sierpniu 15 (chodzę do 2gim) i mieszkam w Gliwicach. Zawsze bałem się burzy ale w zeszłym roku przestałem i zacząłem nimi się interesować i je fotografować.

Pozdrawiam wszystkich interesujących się burzami!!

lamron

Postpiątek, 4 maja 2012, 23:47

Witam serdecznie ponownie ;). Kiedyś przez krótki czas miałem już epizod z "łowcami", ale pod innym nickiem. Mam na imię Szymon i piszę z Dzierżoniowa (woj. dolnośląskie). Mam 18 lat i uczę się w liceum. W sumie to od zawsze bardzo ciekawiły mnie przede wszystkim burze. Jednak apogeum tego zainteresowania nastąpił 15 sierpnia 2008 roku, kiedy to byłem w miejscowości Piłka (koło Rusinowic, pow. lubliniecki), gdzie pierwszy raz w życiu przeżyłem tak potężne zjawisko jakim była trąba powietrzna... Oprócz tego interesuję się pożarnictwem i ratownictwem medycznym oraz fotografią. Mam nadzieję, że tym razem pobędę z Wami dłużej i nauczę się jeszcze więcej na temat burz. Postaram się zdawać krótkie relacje i prezentować ciekawe zdjęcia różnych zjawisk pogodowych. Pozdrawiam.

hemi112

Sympatyk

Sympatyk

• Ostrzeżenia: 1

Postniedziela, 6 maja 2012, 10:28

Witam ponownie ;). Co prawda konto założyłem prawie rok temu, ale poza okazyjnym przeglądaniem się nie udzielałem. W środę 2.04.12r telefon od przyjaciela: "szykuj aparat burza idzie, zaraz podjeżdżam po Ciebie" i tak oto zaczęliśmy sezon burzowy, jak i też sobie przypomniałem o tym forum :mrgreen: Coś o nas: Jest nas troje Igi, Luka i Ja. Aparaty to u Igiego jakiś Lumix, u Luki Nikony plus kilka obiektywów i u mnie FinePix2800HD, ale aktualnie szukam szkła, będzie to Nikon lub Canon ;). Auta poscigowe?? :mrgreen: Subaru Impreza i subaru Forester, z tym że Forek lepszy bo jak trzeba to przelecieć przez las czy pole nie ma problemu, a i na szosie też daje radę (niecałe 200KM).
Jeśli człowiek naprawdę chce żyć to medycyna jest bezsilna:)

Forumowo oklejone sprzęty pościgowe- Impreza & Forester gotowe do ganiania :)

Headhunterz

Postniedziela, 6 maja 2012, 10:35

Witam. Mam na imię Mateusz lat 16 i mieszkam w Tychach (woj.śląskie). Burzami interesuję się od dziecka. Zawsze kiedy na coś się zapowiadało stałem w oknie i podziwiałem błyski. Ponad rok temu zauważyłem że istnieję strona na której są inne osoby, które interesują się burzami. Zacząłem czytać o burzach i wiele się dowiedziałem. W przyszłości chciałbym łowić burze z innymi łowcami (niestety mój wiek jeszcze na to nie pozwala). Moimi innymi zainteresowaniami jest muzyka, sport i gry komputerowe. Mój nowy nick pod którym obecnie piszę na chatach i w odpowiedziach na stronie to Tyszanin1996. Postaram się jak najlepiej relacjonować relację z mojego regionu i mam nadzieję ze nie zawiodę. Pozdrawiam,
Tyszanin1996

ziomek

• Pseudonim: Mareczek

Postwtorek, 8 maja 2012, 14:15

Witam. Pochodzę z Moszczenicy powiat gorlicki. Nazywam się Marek Sowa. Mam 12 lat. Moim największym zainteresowaniem jest piłka nożna :D

Piotr Szuster

Administrator

Administrator

• Pseudonim: retsuz
  • Numer GG: 3600710

Postczwartek, 10 maja 2012, 12:08

Ja również pragnę powitać nowych użytkowników forum. Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj miejsce do rozwijania swoich pasji oraz zdobędziecie mnóstwo przydatnej wiedzy.

Mateusz_Tadel

Sympatyk

Sympatyk

• Numer GG: 7739195

Postśroda, 30 maja 2012, 21:05

Witam ;)
Mam na imię Mateusz, lat 17, mieszkam w okolicy Tarnowa, burze podobały mi się zawsze, lecz jakoś specjalnie się nimi nie interesowałem. Kiedyś obejrzałem na Discovery show "Dogonić Tornado" i zacząłem od tego czasu czytać o burzach i innych zjawiskach, i nie powiem wciągnęło mnie to... Czytałem posty na forum i w końcu postanowiłem się zarejestrować. Życzę udanego sezonu burzowego :D

Piotr_Żurowski

Rzecznik Prasowy / Moderator

Rzecznik Prasowy / Moderator

• Pseudonim: piotr_z21

Postczwartek, 31 maja 2012, 00:14

Witam wszystkich nowych użytkowników na naszym forum a szczególnie prawie sąsiada Mateusza.;) Zachęcam wszystkich do korzystania a także czynnego udzielania się na niniejszym forum. Pozdrawiam serdecznie.:D
Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia Skywarn Polska / Polscy Łowcy Burz
Pozdrawiam, Piotr Żurowski

Tel:+48 698 284 782
e-mail: rzecznik.lowcyburz@gmail.com
https://www.facebook.com/piotr.zurowski
Obrazek

knapers85

Postczwartek, 21 cze 2012, 12:17

Witam wszystkich.

Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, pracuję jako konstruktor. Hobbystycznie - instruktor CAD/CAM, akustyk, filmowiec no i oczywiście fotograf. Nocny.
Od 3 lat łapię błyskawice, oczywiście w odpowiednim wątku pochwalę się zdobyczami :). Pozdrawiam

Iguszka

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Igu; Iguszka
  • Numer GG: 9782927

Postpiątek, 22 cze 2012, 14:27

Witam wszystkich. :) Kiedy byłam mała, strasznie bałam się burz i jak szła jakaś silniejsza to najczęściej próbowałam schować się do szafy. :D A gdy po paru latach większość strachu minęła, odkryłam, że oprócz niebezpieczeństwa jakie niosą, są niesamowicie fascynujące i piękne. I kiedy nadchodziła wiosna, z utęsknieniem czekałam aż jakieś się pojawią - tak zaczęła się moja przygoda z obserwowaniem burz. :) Oprócz tego gram na gitarze, jestem początkującym wędkarzem (baaaardzo początkującym, co nie zmienia faktu, że bardzo mnie to wciągnęło :P) oraz uwielbiam sport we wszelkiej postaci - a najbardziej długie wycieczki rowerowe. Mam nadzieję, że ten sezon będzie bardzo udany pod względem burz (z resztą parę całkiem niezłych przeszło w ostatnich dniach na Polską). Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
Miejsca dyżurowania:
- poniedziałki-piątki Poznań
- piątki-niedziele Szamotuły

Kafar93

Postpiątek, 22 cze 2012, 15:15

Również witam wszystkich forumowiczów ŁB. Mam na imię Piotrek, lat 19. Nie będę chyba oryginalny jak napiszę, że moją pasją są burze i inne zjawiska z nią związane :) W tym roku zaczynam studia, jak dobrze pójdzie to bym chciał pójść na geografię, specjalność hydrologia, meteorologia i klimatologia. Jest to moja pasja i nie mam zamiaru tego zaniedbać. Tak poza tym jestem fanem piłki nożnej, mam swój ukochany klub ale wole nie pisać jaki :D a jak już w coś pograć to w siatkówkę lub tenis stołowy. Liczę, że w lipcu i sierpniu coś ciekawego się u mnie wypiętrzy bo jak na razie miałem tylko 3 burze, w tym tylko jedna przeszła nade mną a dwie tylko zahaczyły. Pozdrawiam ;)

reger

Postsobota, 23 cze 2012, 12:21

Witam wszystkich użytkowników. Jestem Dawid, mam 17 lat i mieszkam na Śląsku. Interesuję się wszystkim po trochu - od muzyki po historię filozofii.

Na Forum trafiłem przypadkowo, a że bardzo lubię oglądać burze, postanowiłem się zarejestrować. Mam nadzieję, że zabawię tu na dłużej :)

kosa_ns

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: kosa

Postsobota, 23 cze 2012, 13:10

Siema :) Mimo iż jestem tu od jakiegoś czasu nie przywitalem i nie przedstawiłem się wam. Ot co ;). Mam na imię Krystian, lat 15, Mieszkam w Nowej Soli (lubuskie) 25km od Zielonej Góry. Interesuje się burzami, ale rówież ogólnie pogodą. Zawsze jak byłem mały stałem w oknie i patrzałem na błyski. Prawda jest taka, że jak bylem mały to strasznie się ich bałem. Niby czekałem z daleka obserwowałem, ale jak już była nad moją miejscowością to chowałem się po kątach :lol: :evil:. Dużo na tej stronie się dowiedziałem i chcem dalej się dowiadywać :). Jestem również pasjonatem speedwaya. Uwielbiam ten sport jak żaden inny. Mój ulubiony klub to Falubaz Zielona Góra. :D
To tyle. Pozdrawiam ;).
http://domel.tv/ ---> Kamerka Online Nowa Sól ---> Zielona Góra

Paweł_Cholewa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Pablo
  • Numer GG: 8739674

Postniedziela, 24 cze 2012, 14:30

Witajcie, witajcie na naszym forum ;). Na pewno znajdziecie tu sporo informacji, z których dowiecie się więcej na temat meteorologii i samych zjawisk burzowych. Aha i jeszcze jedna kwestia - reger i knapers85 czy podanie dokładniejszej informacji (nazwy miejscowości w profilu) jest aż tak ciężkie? Później ludzie się będą pytać skąd jesteście ;).
Pozdrawiam - StormHunter®
Obrazek
E-mail: pawciokrk89@gmail.com Mój kanał na YouTubePawcioKrk

kajtek19891

Postśroda, 4 lip 2012, 12:25

Pierwszy post więc wypada się przywitać. Cześć, jestem Bartek, lat 23, obecnie stacjonuję w Łodzi i okolicach, od września prawdopodobnie w Gdańsku. Forum czytam od kilku miesięcy, wypada się w końcu zarejestrować. Gdyby ktoś był chętny na wspólne fotografowanie burz chętnie się umówię. Jako, że mieszkam w domku jednorodzinnym, gdzie z okna czy też drzwi jest małe pole do popisu w burzę zawsze wyruszam w teren. Ciągle szukam nowych miejscówek w miarę bezpiecznych, zadaszonych jednak takich by być możliwie jak najbliżej.

MarK

• Numer GG: 5796719

Postśroda, 4 lip 2012, 13:18

Witam!
Pierwszy post, więc wypada się przywitać i coś napisać o sobie. Także nazywam się Marcin, jestem studentem z Warszawy. Teraz uwaga będzie urzekająca historia ;). Otóż kiedyś jak byłem jeszcze małym brzdącem i dopiero co nauczyłem jeździć się na rowerze, jeździłem w lecie po polach dookoła wsi. No i kiedyś się zdarzyło, że mnie na środku takich połaci pól dorwała burza po raz pierwszy. Muszę przyznać, że przeżycie dla takiego dzieciaka straszne, ale jakoś od tego czasu moje zainteresowanie ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi i szeroko pojętą "potęgą żywiołów" zdecydowanie wykiełkowało i urosło do sporych rozmiarów. Urosło do tego stopnia, że zawsze kiedy inni zwiewali, czy się chowali ja zostawałem podziwiać wyładowania atmosferyczne, czy wiatr kładący drzewa w lesie. Dochodziło nawet do tego, że rodzice siłą ściągali dziecko z plaży bo siadałem i oglądałem burzę nad morzem zafascynowany piorunami walącymi w taflę wody (dodatkowo morzem się interesuję bom w rodzinie nieco żeglarskiej).

Wyszło tak, że zawsze zaciekawiony oglądałem i to co za oknem i wszelkie programy o żywiołach, czy nawet amerykańskich łowcach burz. Dodatkowo mam w rodzinie osobę zajmującą się astrofotografią, więc tak czy siak ktoś musi na bieżąco monitorować zjawiska pogodowe. No i tak dosłownie wczoraj stwierdziłem, że przecież w Polsce też musi być ktoś kogo ekstremalne zjawiska pogodowe interesują i tak oto znalazłem się tutaj. Poza treścią tej strony interesuję się jeszcze wszystkim co ma silnik i się porusza, z ukierunkowaniem na sporty motorowe, jakimiś sprawami mechanicznymi, ze sportów to bawię się nieco w tenisa ziemnego oraz studiowanie ekstremalne :D.

Także zobaczymy co z tego wyjdzie, ja już od wczoraj zaznajamiam się z wszystkimi materiałami na stronie, żeby uzupełnić swoją wiedzę, a tymczasem witam wszystkich jeszcze raz :).
(Ale się rozpisałem na dzień dobry...)

aelef

• Pseudonim: alf
  • Numer GG: 11098599

Postczwartek, 5 lip 2012, 12:04

Witam. Mam na imię Adrian, lat 19, pochodzę z Kujawsko-Pomorskiego ale od 12 lat już zamieszkuje woj.pomorskie miejscowość Kwidzyn. Burzami i innymi tego typu zjawiskami zacząłem się interesować dość niedawno ale intryguje mnie to. Podczas przeszukiwania internetu natknąłem się na waszą stronę i forum więc postanowiłem się zarejestrować. Powoli zabrałem się do czytania materiału zamieszczonego na forum w celu douczenia się. :) Fajnie wiedzieć że jest tak dużo ludzi interesujących się tym. Jeśli jest ktoś z mojej miejscowości bądź niedalekiej okolicy proszę o kontakt :D.
Pozdrawiam :D

anton8888

• Pseudonim: Anper,
  • Numer GG: 8401875

Postpiątek, 6 lip 2012, 20:50

Witam bardzo serdecznie.

Nazywam się Daniel Antoniuk, zamieszkały w Bielsku Podlaskim (województwo podlaskie ;)). We wrześniu skończę 25 lat. Wachlarz zainteresowań mam szeroki, ale teraz mnie najbardziej kręci muzyka (jestem DJ'em i amatorskim producentem, techno, minimal, trance). Poza tym lubię chłonąć wiedzę na różnego rodzaju tematy naukowe, astronomia, fizyka, chemia. Uwielbiam oglądać programy przyrodnicze na kanałach popularno-naukowych. Pracuję w firmie budowlanej na stanowisku "Pracownik obsługi technicznej". Jestem operatorem wózka widłowego. Konkretnie do moich obowiązków należy załadunek samochodów ciężarowych "TIR" elementami konstrukcji domów. Burzami, związanymi z nimi zjawiskami jak grad, silny wiatr, wyładowania, potężne chmury, grzmoty fascynowałem się od dziecka. Sam tego nie pamiętam, ale rodzice mi opowiadali jaki to byłem podekscytowany na widok rozświetlonego nieba przez pioruny i występujące po nich grzmienia. Zostało mi to do dziś. Tego roku jednak postanowiłem zrobić kolejny krok. Kupiłem sobie aparat i postanowiłem "polować" na różne zjawiska atmosferyczne związane z burzami i nie tylko. Lipiec zaczął się cudownie, chyba nie można by oczekiwać lepszych warunków na początek polowań. W miarę możliwości postaram się raportować ze zdjęciami burze, na które uda mi się zapolować. Tak więc jeszcze raz witam :)

Pozdrawiam.
-Słyszysz? -NIe. -Bo to cisza przed burzą.

Pawlica

• Pseudonim: Pawlica
  • Numer GG: 28888825

Postponiedziałek, 9 lip 2012, 21:37

Witam! Mam na imię Paweł i 16 lat na karku. Mieszkam w Tarnobrzegu (województwo podkarpackie). Stronę łowcyburz.pl odkryłem podczas poprzedniego sezonu burzowego. Strona bardzo mi się spodobała, lecz nie zarejestrowałem się, w sumie nie wiem czemu. Burzami interesowałem się od małego. Zawsze wieczorem po wiadomościach oglądałem pogodę i cieszyłem się kiedy tylko zauważyłem animację chmurki z błyskawicą w moim rejonie. Pewnego razu, będąc u mojego kuzyna, stałem na balkonie jego domu. Miałem wtedy może z 10 lat. Nadchodziła burza, grzmoty były bardzo daleko. Rodzice nakazywali abym się schował do środka, ale ja się upierałem bo chciałem oglądać coraz to bliższe wyładowania. W końcu piorun uderzył w dom. Był to straszny huk, bałem się wtedy jak nigdy. Ale od tamtej pory fascynacja burzami była jeszcze większa.
Teraz codziennie zaglądam na waszą stronę i sprawdzam prognozy. Wchodzę często na czat pod nickiem: Pawlica i czytam wszystkie wpisy ludzi, którzy bardzo się emocjonują nadchodzącymi burzami. Dziś postanowiłem dołączyć do pozostałych użytkowników forum i mam zamiar wrzucać w odpowiednich tematach zdjęcia z tych pięknych zjawisk występujących w moim regionie. :D Pozdrawiam wszystkich łowców! ;)

Asterix

Postponiedziałek, 9 lip 2012, 22:02

Dobry wieczór ;)
Nazywam się Paweł, lat prawie 31 i pochodzę z Białegostoku. Na forum trafiłem przez link u znajomego z fb i tego mi było trzeba. Burzami interesowałem się odkąd pamiętam ale były to raczej "wizualne zachwyty". I nagle przychodzi taki czas w życiu człowieka, że jakieś zajęcie musi sobie znaleźć więc postanowiłem zacząć drążyć temat tych cudownych zjawisk. Nawet parę upolowałem i uwieczniłem na zdjęciach. Galeria w budowie, niedługo wrzucę linka.

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów i mam nadzieję, że zabawię tu na dłuższy czas.

amerykanka

• Pseudonim: tornado

Postwtorek, 10 lip 2012, 17:36

Witam jestem Ewa. Żywioły interesują mnie od najmłodszych lat, szczególnie burze i tornada. Niestety nie miałam okazji stanąć przed obliczem tornada, tylko widziałam na filmie - szkoda. Moje zainteresowania to też sport. Całe szczęście jestem dorosła, 19 lat mogę zmierzyć się z ryzykiem fotografowania tego pięknego zjawiska jakim jest burza, nie boję się podejmować ryzyka, ryzyko to sens mojego życia. Dzięki Wam mogę pogłębić wiedzę na temat burz, bardzo przydatne forum dzięki temu mogę bezpiecznie wyruszyć na łowy. Członkowie stowarzyszenia to szczęściarze. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano środa, 11 lip 2012, 09:56 przez Paweł_Cholewa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Błędy w zdaniach - zdania zaczynamy z wielkich liter

kiara

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Kiara
  • Numer GG: 2435493

Postwtorek, 10 lip 2012, 18:06

Witam bardzo serdecznie wszystkich nowo przybyłych łowców. I równie serdecznie zapraszam do pogłębiania wiedzy meteorologicznej, raportowania zjawisk burzowych w waszych miastach/miejscowościach oraz dzielenia się swoimi zdobyczami. Oby czas spędzony tutaj zaowocował pogłębieniem wiedzy na temat burz i innych interesujących zjawisk jakie zachodzą w otaczającej nas przyrodzie. ;)

Maciej Masialski

Postwtorek, 10 lip 2012, 21:58

Witam wszystkich serdecznie :). Mam na imię Maciek, pochodzę z Podolsza, małej miejscowości nieopodal Oświęcimia. Mam 20 lat, aktualnie studiuję w Krakowie, stąd podwójna lokalizacja :).

Burzami interesuję się od dobrych paru lat, niegdyś budziły strach, teraz zachwyt. Ponadto lubię geografię, wycieczki rowerowe czy też piesze, rzeczy związane z kosmosem a także (wiem wyskoczę jak Filip z konopi :lol:) ogólnie pojętą urbanistyką (wieżowce itd.) :P

Mam nadzieję że moja obecność na forum wniesie coś do jego funkcjonowania :).

Tomasz_Machowski

SkyPredict

SkyPredict

• Numer GG: 8780000

Postśroda, 11 lip 2012, 00:44

Witam wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników i użytkowniczki. Zachęcam was do czynnego udzielania się na naszym forum.
GG 8780000
tomo6@vp.pl
Skype-tomo666storm
Tel-796201286
!

falisty

• Pseudonim: FaLa
  • Numer GG: 2233455

Postponiedziałek, 16 lip 2012, 20:50

Siema!

Witam wszystkich sympatyków burz, meteorologów i meteopatów. Mam na imię Jakub, mieszkam na Kujawach - w Ciechocinku. Chyba nie ma zbyt wielu aktywistów z tego rejonu, co jeszcze bardziej mnie mobilizuje do śledzenia, zdawania raportów i fotografowania najróżniejszych zjawisk meteorologicznych (głównie burz, rzecz jasna).

Co prawda z wykształcenia jestem Informatykiem, ale burze to moja pasja. Z resztą - chyba zbyt wielu uczonych meteorologów to tu nie ma (ale zapewne ich nie brakuje).

Mam aparat Canon EOS 500 D, z obiektywem Canon EF-S 18-135 mm 1:3.5-5.6 IS, którym dopiero od niedawna zacząłem trzaskać foty piorunom i chmurom. Zaraz coś wrzucę do działu ze zdjęciami, mając nadzieję, że ocenicie.

Pozdrawiam!

Lukasz83

• Pseudonim: Lukasz83

Postwtorek, 17 lip 2012, 13:04

Witam Wszystkich!

Powiem szczerze, że już od dawna nosiłem się z zamiarem dołączenia do tego forum ale jakoś zawsze brakowało czasu. Teraz wziąłem się w garść i jestem :). Mam na imię Łukasz i mieszkam w małej miejscowości Budy Dłutowskie (zlokalizowanej w centralnej Polsce obok Pabianic/Łodzi). Moją największą pasją jest astronomia (ale to w nocy :)), oprócz niej od kilku lat fascynują mnie wszelkie zjawiska atmosferyczne (z naciskiem na te nietypowe) i optyczne. Dlatego też zawsze mam pod ręką aparat i uwieczniam je w postaci zdjęć. Mam nadzieję, że dołączenie do Was pozwoli mi nauczyć się jeszcze więcej nowych i ciekawych rzeczy oraz, że również ja wniosę coś ciekawego w życie tego forum.
Pozdrawiam! Łukasz
Sezon 2012
Burze: 9 /Shelf Cloud:3 /Roll Cloud:2 /Mammatus:3
Tęcza:4 /Halo22*:2 /Halo46*:0 /Łuk okołohoryzontalny:1
Sprzęt: Canon 350D/ obiektywy kit 18 - 55 mm + manual Soligor 200mm

Magdalena Izdebska

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Pasjonatka

Postwtorek, 17 lip 2012, 13:33

Witam wszystkich nowych użytkowników na naszym forum :) :) i zachęcam do aktywnego udzielania się.

Pozdrawiam :D :D :D
adres e-mail: cytri229(at)wp.pl, tel. 669595396
BURZE w 2012r.: 13
Shel cloud: 7
Funnel cloud: 1
Mammatus: 9
Tornado: 0
Grad: 0
Downburst: 3

"Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera"

Grzegorz_Kostrzewa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Gregs

Postwtorek, 17 lip 2012, 17:54

Witam wszystkich pokręconych, którzy jeżdżą na łowy :). Jestem mieszkańcem Świdnicy Dolny Śląsk, mamy tutaj małą lokalną grupę łowców, która sukcesywnie się rozrasta, chętnie poznamy osoby z Dolnego Śląska w celu wymiany doświadczeń informacji ewentualnej współpracy i zbudowania solidnej społeczności burzowej w naszym regionie. :) Zapraszam do kontaktu :).
Świdnica Stormhunters Team - Stacja meteo Powiatu Świdnickiego http://www.ws550.nazwa.pl
Kamery i stacje meteo w Sudetach http://terazsudety.pl/kamery-internetowe-i-pogoda-w-sudetach-online/

Paweł_Cholewa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Pablo
  • Numer GG: 8739674

Postwtorek, 17 lip 2012, 18:26

Również witam serdecznie wszystkich nowych użytkowników forum, zachęcam do aktywnego udzielania się, pisanie postów z małą ilością błędów i poprawnie merytorycznych ;).
gregs napisał(a):...mamy tutaj małą lokalną grupę łowców, która sukcesywnie się rozrasta, chętnie poznamy osoby z Dolnego Śląska w celu wymiany doświadczeń informacji ewentualnej współpracy i zbudowania solidnej społeczności burzowej w naszym regionie. :) Zapraszam do kontaktu :).

Czemu te osoby nie mogą się zarejestrować tutaj i wspomóc biedniejszą grupę Dolnego Śląska? To mi pachnie podkradaniem sobie użytkowników z Naszego portalu, więc niech lepiej Wasza grupka działa wspólnie na naszym forum i w terenie wspierając grupę lokalną niżeli tworzy Swój własny regionalny oddział na własną rękę ;).
Pozdrawiam - StormHunter®
Obrazek
E-mail: pawciokrk89@gmail.com Mój kanał na YouTubePawcioKrk

Marcon

• Pseudonim: Marcon

Postwtorek, 17 lip 2012, 18:32

Witam. Mam na imię Wojciech, mam 17 lat i uczę się w technikum mechanicznym. Mieszkam w Bazanowie, miejscowości w woj. lubelskim pow. rycki. Burzami zacząłem się interesować parę lat temu od przeczytania artykułu "Dotyk tornada" w gazecie popularnonaukowej "Wiedza i życie". Później "Storm chasers" w Discovery Channel i oczywiście własne obserwacje :D. Oprócz tego moimi zainteresowaniami są: muzyka, technika, komputery i inne. Myślę że będzie się nam miło rozmawiało :).

Grzegorz_Kostrzewa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

Postwtorek, 17 lip 2012, 19:22

Paweł_Cholewa napisał(a):Czemu te osoby nie mogą się zarejestrować tutaj i wspomóc biedniejszą grupę Dolnego Śląska? To mi pachnie podkradaniem sobie użytkowników z Naszego portalu, więc niech lepiej Wasza grupka działa wspólnie na naszym forum i w terenie wspierając grupę lokalną niżeli tworzy Swój własny regionalny oddział na własną rękę ;).

Zachęcam osobiście, ale niestety nie każdy ma czas aż na takie zaangażowanie. Podkradać nie mam zamiaru w żadnym wypadku :D Dopiero rozpoczynam aktywność na forum, działaliśmy raczej głównie na czacie ;) Zaraz zapisuje się do grup lokalnych i z miłą chęcią rozkręcę nasz Dolny Śląsk :)
Świdnica Stormhunters Team - Stacja meteo Powiatu Świdnickiego http://www.ws550.nazwa.pl
Kamery i stacje meteo w Sudetach http://terazsudety.pl/kamery-internetowe-i-pogoda-w-sudetach-online/

sh2dov

Postwtorek, 17 lip 2012, 20:21

Cześć, jestem Tomek, pomieszkuje sobie w Gomunicach (Radomsko- 10km, Bełchatów- 25km, Łódź- 80km) oraz w Łodzi, aktualnie Łódź (od roku na stałe Łódź)

Z doświadczeń własnych, na własne oczy widziałem trąbkę z 15.08, znajdowałem się około 1km od niej, siała ładne spustoszenie, niestety nie myślałem aby robić zdjęcia, czy film nagrywać, wolałem schować własne cztery litery ;)

Magdalena Izdebska

Sympatyk

Sympatyk

Postśroda, 18 lip 2012, 08:56

Zaraz zapisuje się do grup lokalnych i z miłą chęcią rozkręcę nasz Dolny Śląsk :)

Do grup lokalnych nie można zapisać się od razu najpierw musisz spełnić pewne warunki: udzielać się na forum, pisać sensowne posty, zostać co najmniej sympatykiem, na którego też musisz sobie zapracować aktywnością na forum. Wszystko masz w regulaminie.

P.s.
Fajnie, że coraz to więcej osób rejestruje się z Dolnego Śląska, ponieważ sama stąd pochodzę. :) :)

Pozdrawiam

gochka

Postśroda, 18 lip 2012, 10:53

Hej. Też jestem z Dolnego Śląska, a dokładniej z Legnicy :). Mam 23 lata i zarejestrowałam się tu głównie ze strachu :). 23.07.2009r. przeszła u nas nawałnica, czy może i trąba (nie wiem, nie znam się, nie wiem nawet jaka to różnica i czy w ogóle jest :P). Jechałam w autobusie, w którym upadające drzewo wybiło szybę i od tego czasu strasznie się boje jakichś większych wiatrów. Po ostatnich trąbach ten strach się wzmógł i takim sposobem trafiłam tutaj. Śledzę, czytam i coraz bardziej mnie to zaczyna interesować. Fajnie, że jesteście :).
Ostatnio edytowano środa, 18 lip 2012, 11:07 przez Paweł_Cholewa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Polskie znaki

taf3

• Pseudonim: taf3

Postśroda, 18 lip 2012, 19:07

Powitać, jestem z Białej Podlaskiej woj. lubelskie, zainteresowanie w 30% pogoda, a dokładniej obserwacja, zboczenie zawodowe po wojsku :), a po za tym to muzyka i motoryzacja.

Barley

Postśroda, 18 lip 2012, 21:19

Witam,
nazywam się Łukasz. Pochodzę z małej miejscowości Skórcz. Moja fascynacja burzami rozwija się od bardzo dawna, gdy usłyszę że gdzieś grzmi to zaraz wypatruję chmur burzowych i piorunów, no i staram się określić kierunek przemieszczania się burzy. Do założenia tutaj konta w dużej mierze przyczyniły się ostatnie tornada, które przeszły o "rzut kamieniem" od mojej miejscowości.

Pozdrawiam forumowiczów

Grzegorz_Kostrzewa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

Postśroda, 18 lip 2012, 23:06

Magdalena Kacperska napisał(a):
Zaraz zapisuje się do grup lokalnych i z miłą chęcią rozkręcę nasz Dolny Śląsk :)

Do grup lokalnych nie można zapisać się od razu najpierw musisz spełnić pewne warunki: udzielać się na forum, pisać sensowne posty, zostać co najmniej sympatykiem, na którego też musisz sobie zapracować aktywnością na forum. Wszystko masz w regulaminie.

P.s.
Fajnie, że coraz to więcej osób rejestruje się z Dolnego Śląska, ponieważ sama stąd pochodzę. :) :)

Pozdrawiam

No tak najpierw się wpisałem, potem przeczytałem regulamin ;) Cóż poradzić działam jak burza, nie pytam czy mogę ;) Ale obiecuje poprawę i większą aktywność, choć przyznam regulamin dla początkujących jest dość ostry ;)

Magdalena Izdebska

Sympatyk

Sympatyk

Postśroda, 18 lip 2012, 23:55

No niestety w życiu nic nie przychodzi łatwo, czasami trzeba się postarać aby coś osiągnąć. ;) ;)
Więc udzielaj się ładnie na forum to zasłużysz sobie na przywileje. :D :D

Pozdrawiam :D

Adrian_Jagiełło

Postczwartek, 19 lip 2012, 12:56

Witam.
Mam na imię Adrian, po wakacjach będę uczęszczał do III klasy Gimnazjum. Pochodzę z okolic Kielc.
Interesuje się tworzeniem stron Internetowych w PHP, MySQL, HTML, CSS, grą na keyboardzie oraz jazdą na rowerze.
Burze od dziecka mnie kręciły..Przykładowo podczas burzy mogłem całą przesiedzieć na parapecie i z telefonem w ręku nagrywać pioruny :)
Na lowcyburz.pl trafiłem jakiś rok temu, ale przeglądałem stronę/forum tylko jako gość, a teraz postanowiłem się zarejestrować i dzielić się z innymi moją pasją :)

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O nas