Teraz jest sobota, 21 lip 2018, 05:37

Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach :)

Jest to odpowiednie miejsce do rozpoczęcia aktywności na forum poprzez przedstawienie się innym użytkownikom :)
  • Autor
  • Wiadomość

Piotr Szuster

Administrator

Administrator

• Pseudonim: retsuz
  • Numer GG: 3600710

Re: Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach

Postczwartek, 16 sie 2012, 15:50

Witam serdecznie wszystkich nowych użytkowników. Chciałbym wyrazić radość w związku z waszym zainteresowaniem.

Magdalena Izdebska

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Pasjonatka
  • Numer GG: 0

Postpiątek, 17 sie 2012, 08:35

Ja również witam nowych użytkowników.:) Bardzo się cieszymy kiedy do naszego forum dołączają coraz to nowe osoby wykazujące zainteresowanie naszym Stowarzyszeniem ;) .
adres e-mail: cytri229(at)wp.pl, tel. 669595396
BURZE w 2012r.: 13
Shel cloud: 7
Funnel cloud: 1
Mammatus: 9
Tornado: 0
Grad: 0
Downburst: 3

"Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera"

wasek41

• Numer GG: 25234632

Postpiątek, 17 sie 2012, 13:36

Witam. Jestem już od jakiegoś czasu na forum i czas się przywitać.
Nazywam się Tomasz Wąsowski i pochodze z małej miejscowości Kutuski w woj. mazowiecki, pow. Sokołów Podlaski.
W najbliższym otoczeniu rodzina, praca nazywają mnie ,,burzowa pogodynka" no ale jak czytam to forum to widze że nie wiele wiem o burzach. Dzięki forum dowiaduje się coraz więcej o tych jak wspaniałych jak i niebezpiecznych zjawiskach atmosferycznych.
Ostatnio edytowano piątek, 17 sie 2012, 14:42 przez Paweł_Cholewa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Niebespiecznych? ;)

Tęcza

• Pseudonim: Poprostu Tęcza! ^^
  • Numer GG: 3234399

Postwtorek, 21 sie 2012, 09:34

Witam, jestem nowym nabytkiem forum i miło jest mi was poznać!
Zamieszkuje w Łodzi, moją fascynacją jest sport i zdecydowanie zjawiska pogodowe z naciskiem na tęcze która występuje po burzy <3

Different

Postwtorek, 21 sie 2012, 23:05

Witam :) Jestem Dominika. Moimi zainteresowaniami są taniec, pogoda (pociągają mnie tornada), książki fantasy i dużo innych :).

Magdalena Izdebska

Sympatyk

Sympatyk

Postśroda, 22 sie 2012, 13:54

Witamy Cię Dominiko serdecznie na forum, cieszymy się, że do nas dołączyłaś. Zachęcam do udzielania się i pogłębiania swojej wiedzy. :D Ale prosiłabym abyś uzupełniła na swoim profilu lokalizację, to bardzo ważne.

Pozdrawiam :D

Eruanna

Postśroda, 22 sie 2012, 14:11

Witam :) Mam na imię Joanna chodź bardziej preferuję krótsza wersję imienia czyli Asia ;) mam 22 lata mieszkam od urodzenia w Gnieźnie. Moimi zainteresowaniami są taniec, muzyka, książki fantasy, pływanie, zwierzaki. Trafiłam tutaj przypadkiem znajdując na facebook'u stronkę Gdzie jest burza. Od dziecka fascynuje mnie burza wiec przy każdej możliwej okazji obserwuję ją w miarę z bezpiecznego miejsca. Chciała bym pogłębiać swoja wiedzę na temat tego fascynującego zjawiska :)

Pozdrawiam wszystkich :)

Michał_Żarnowski

Sympatyk

Sympatyk

• Lokalizacja: Dąbrowa koło Śremu(Wielkopolska)/ Środa Wielkopolska
  • Pseudonim: Żar
  • Numer GG: 2018032

Postśroda, 22 sie 2012, 16:50

Witam kolejną użytkowniczkę z Wielkopolski. Zachęcam do częstego odwiedzania forum i pogłębiania wiedzy z meteorologi. ;)

Narcyz

Postczwartek, 23 sie 2012, 20:47

Witam wszystkich Łowców i sympatyków. Na imię mam Marcin i mam 25 lat. Od dłuższego czasu stale śledzę stronę i forum Skywarn Polska gdzie zdecydowałem się zarejestrować za namową pewnej koleżanki ;) Co do moich zainteresowań to są dość rozległe począwszy od ochrony środowiska a kończąc na zjawiskach paranormalnych. Mam nadzieje że uda mi się aktywnie uczestniczyć w życiu forum i że moja obecność okaże się pomocna :).

Magdalena Izdebska

Sympatyk

Sympatyk

Postczwartek, 23 sie 2012, 20:53

Witam kolegę z dawnych lat ;) :D. Bardzo się cieszę, że dałeś się namówić na dołączenie do naszego forum :), jednocześnie zachęcam do udzielania się i pogłębiania swojej wiedzy, której tutaj jest prawdziwa kopalnia :D.

Bartek_Pawłowski

Sympatyk

Sympatyk

Postniedziela, 26 sie 2012, 21:27

Witam,
Mam na imię Bartek, mieszkam w małej miejscowości Chocicza, oddalonej o 20km na północ od Jarocina w Wielkopolsce.
Moje zainteresowania: astronomia, meteorologia, natura, zwierzęta, fotografia, grafika, informatyka, technologie
Zainteresowania, ale te mniejsze: radiotechnika, elektronika, fizyka, media (radio i telewizja, gazeta), muzyka,
Nigdy jakoś burzami się nie zachwycałem i jakoś się ich nie bałem, ale od pewnego czasu są dla mnie bardzo ekscytujące. Myślę, że dzięki temu forum rozwinę swoją wiedzę, ale również pomogę niejednemu userowi :D
Obrazek

Jarosław_C

• Numer GG: 471550

Postniedziela, 2 wrz 2012, 10:20

Witam. Mam na imię Jarosław, mieszkam w woj. lubuskim dokładnie w Jankowej Żagańskiej. Praktycznie od zawsze interesowały mnie nietypowe zjawiska pogodowe, w miarę możliwości śledzę pojawiające się fronty burzowe jak i same burze, fascynują mnie wyładowania atmosferyczne. Amatorsko zajmuję się elektroniką, informatyką i modelarstwem.
Piorun - potężna energia skondensowana w iskrze.

Damian Zbieg

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: congestus
  • Numer GG: 8436566

Postponiedziałek, 3 wrz 2012, 05:15

Witam sąsiada :D Zachęcam do rozwijania swojej wiedzy i częstego udzielania się na forum, a w przyszłorocznym sezonie burzowym na wspólne łowy ;)

QGforcing

Sympatyk

Sympatyk

Postniedziela, 23 wrz 2012, 07:20

Witam! Mam na imię Krystian. Mieszkam we Wrocławiu. Interesuje się pogodą i sportem (piłka nożna, koszykówka i ping-pong), a także grami komputerowymi. Forum przeglądam od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że dużo się od was dowiem. :)

brylu

Postśroda, 26 wrz 2012, 15:55

Witam szanownych forumowiczów! Jestem Szymon i mieszkam w łódzkim. Moje zainteresowania to, oczywiście poza fotografią, przede wszystkim samochody, gry komputerowe i sport. Staram się spędzać jak najwięcej czasu aktywnie, ale wieczorami lubię się rozerwać przy kompie ;). Dodatkowo, ostatnio wpadła mi w ręce kamera cyfrowa (brat dostał na święta) i trochę się bawię z kumplami w kręcenie filmów :P. Właśnie pracujemy nad obróbką efektów specjalnych na komputerze ;).

kiara

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Kiara
  • Numer GG: 2435493

Postśroda, 26 wrz 2012, 18:14

Witam bardzo ciepło nowych forumowiczów! Zachęcam do pogłębiania wiedzy na tematy związane z meteorologią oraz ekstremalnymi zjawiskami. Oby czas spędzony tutaj zaowocował jak najlepiej ;).

Morczi

Postśroda, 26 wrz 2012, 19:04

Witam. Mam na imię Marta. Interesuję się meteorologią, muzyką oraz wszystkim co związane jest z komputerem. Mam nadzieję, że sporo się od was nauczę i uzupełnię swoje braki w dziedzinie meteorologii! :mrgreen:

Grzegorz_Kostrzewa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Gregs

Postsobota, 29 wrz 2012, 19:19

Witam QGforcing i Morczi, ciesze się, że Dolnośląska grupa się rozrasta. Mam nadzieję, że stworzymy tutaj i w naszym rejonie bardzo dobrą ekipę łowców :) :)
Świdnica Stormhunters Team - Stacja meteo Powiatu Świdnickiego http://www.ws550.nazwa.pl
Kamery i stacje meteo w Sudetach http://terazsudety.pl/kamery-internetowe-i-pogoda-w-sudetach-online/

Łukasz Moskwa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Storm
  • Numer GG: 41701033

Postśroda, 3 paź 2012, 13:49

Ja również witam wszystkich nowych uzytkowników i zachęcem do udzielania się na forum.;)
Pozdrawiam.
"Burze to coś, co kocham"
Sezon burzowy 2015
Burze-6
Arcus-2
Funnel Cloud-

Sezon Burzowy 2014
Burze- 23
Arcus- 6
Funnel Cloud- 0

------------------------------------------

Obrazek

Ryplej

• Pseudonim: Ryplej
  • Numer GG: 5577630

Postwtorek, 9 paź 2012, 14:09

Witam wszystkich bardzo ciepło, jestem Ryplej... od wielu lat pasjonat zjawisk pogodowych i burz z trofeami w postaci fotografii wyładowań atmosferycznych, do których serdecznie zapraszam na mojej stronie. Mieszkam w Szczecinie i wraz z przyjaciółmi ganiamy za burzami w naszym regionie. Wyprawy rejestruję kamerą i aparatem. Od paru miesięcy prowadzę swój serwis pod kątem prognoz dla województwa zachodniopomorskiego (patrz strona www).
---------------------------------------------
Niezależna grupa Zachodniopomorscy Łowcy Burz pozdrawiają: http://pogoda-zachodniopomorskie.pl

Seb

• Pseudonim: Seb

Postpiątek, 12 paź 2012, 23:39

Witam, z tej strony Seba z hmm... wszędzie tam gdzie mi dobrze:). Aktualnie najwięcej czasu spędzam w Poznaniu, gdyż tu się uczę (i tu mi dobrze:P).
Meteorologią "interesuje" się od niedawna (w zasadzie jeszcze nic na ten temat nie wiem), wynika to bardziej z tego że lubię coś śledzić i analizować. Jęśli chodzi o Burze (tak przez wielkie "B") to wywołują we mnie niesamowite przeżycia, głównie ze względu na tą nieokiełznaną potęgę i walory akustyczne, gdy dojdzie do wyładowania w pobliżu żaden zestaw kina domowego tego nie zastąpi, to drżenie ziemi, przechodzące przez całe ciało, niesamowity ogłuszający huk, dosłownie czuje się każdy organ wewnątrz poruszony przez potężną falę akustyczną .... ależ się rozmarzyłem:pp. A tak przy okazji widzę tutaj kilka spraw w których mógłbym sprawdzić się jako przyszły inżynier (mimo że mój kierunek ani trochę nie wiąże się z tą dziedziną) to lubię pomajsterkować, a wiedzę z niektórych moich przedmiotów chyba będę w stanie tu jakoś wykorzystać:D
Prywatnie, student 2 roku Politechniki Poznańskiej, uwielbiam długie trasy rowerowe, a najlepiej w dobrym towarzystwie, poza tym harcerz, a jak harcerz to i gram na gitarze:) O forum dowiedziałem się od bardzo dobrej znajomej... niestety już mój kontakt z nią nie jest na tak dobrej stopie jak kiedyś...:( ale zawdzięczam jej że dowiedziałem się o tym że taka grupa ludzi istnieje i która może pomóc mi się rozwijać w tym kierunku, a ja mam nadzieję że mogę pomóc jakoś wam:D
To się widzimy na kartach forum:D
Pomyślnych łowów.

Maciej_D

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: mad

Postwtorek, 16 paź 2012, 23:00

Witam kolejnych łowców. ;) Mam nadzieję, że dzięki tej stronie wiele się nauczycie, rozwiniecie w stu procentach swoje zainteresowania pogodą i poznacie wiele ciekawych postaci. Życzę wam też oczywiście udanej "zwierzyny" i niezapomnianych chwil spędzonych zarówno na forum jak i na powietrzu, w mniej, lub bardziej ekstremalnych warunkach. ;)
E-mail: lordmaciek3d@wp.pl

Pozdrawiam! ;)

matmatrix121

• Ostrzeżenia: 2
  • Numer GG: 42032206

Postwtorek, 23 paź 2012, 12:16

Witam. Mam na imię Mateusz. Mam 20 lat. Moje zainteresowania to informatyka, meteorologia i trochę filmy. Co tu dużo pisać... Moja ulubiona pora roku to zima :) Mieszkam w Chełmie. No i to raczej tyle ;)

Arkadio

Postwtorek, 23 paź 2012, 15:51

Witam i kłaniam się nisko. :)
Nazywam się Arek, przezywają mnie Arkadio. Mam 16 lat i chodzę do klasy I ws Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ostródzie. Interesuję się meteorologią od 4 lat. Najlepsze zjawiska atmosferyczne jak dla mnie to burze i trąby powietrzne. Co rok z moim bratem jeździmy na łowy po całym województwie warmińsko-mazurskim.

lukasz90

• Pseudonim: gulczas

Postśroda, 14 lis 2012, 18:15

Witam wszystkich serdecznie;) Mam na imię Łukasz. Mam 22 lata i studiuję geografię na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji związanej z meteorologią i klimatologią :). Pisałem pracę licencjacka na temat niebezpiecznych zjawisk pogodowych (burze, tornada i cyklony). Oprócz tego że jestem maniakiem takich zjawisk interesuję się czym tylko się da ;) Filmy, muzyka, taniec, street dance czy sport (tenis ziemny). To mój pierwszy post tutaj i mam nadzieje że z czasem będzie ich coraz więcej ;), jako że jestem tu nowy będę wdzięczny za każdą wskazówkę i pomoc ;). Sam tez służę pomocą ;).

Pozdrawiam :)

Ryplej

• Pseudonim: Ryplej
  • Numer GG: 5577630

Postczwartek, 15 lis 2012, 08:36

Witamy wszystkich nowo przybyłych, mamy nadzieję że pobyt z nami będzie przyjemny a wiedza Wasza i nasza zostanie użyta "dla dobra ludzkości". Życzę udanych łowów, pięknych zdjęć i przeżyć w kolejnym sezonie burzowym.
---------------------------------------------
Niezależna grupa Zachodniopomorscy Łowcy Burz pozdrawiają: http://pogoda-zachodniopomorskie.pl

PiotrZima100

Postśroda, 5 gru 2012, 17:41

Witam! Forum i stronę znam od dawna, jednak aktywny jestem od paru dni :).
Mam na imię Piotr, mieszkam w Warszawie, skończyłem Klimatologię i ochronę atmosfery na wydziale geografii UW, szukam pracy w zawodzie już 3 lata z marnym skutkiem. Interesuje mnie głównie pokrywa śnieżna, śnieżność zim, lawiny ale także burze.

Emily

• Numer GG: 46271992

Postniedziela, 16 gru 2012, 21:46

Witajcie wszyscy! :)
Mam na imię Emilia (ale nikt tak do mnie nie mówi :D), mam 17 lat. Burzami interesuję się od niedawna. Zaczęło się niewinnie, postanowiłam poznać to czego się bałam i tak trafiłam tutaj. Zainteresowało mnie to tak bardzo, że zaledwie w ciągu czterech miesięcy dostałam bzika na punkcie meteorologi i teraz wręcz nie mogę się doczekać nowego sezonu burzowego ;D (przyjaciele już nie mogą ze mną wytrzymać ;D). Niektórych rzeczy jeszcze nie rozumiem, ale zakładam że z czasem (przy odrobinie wysiłku) wszystko się wyjaśni ;D
Pozdrawiam :D

martins338

• Pseudonim: martins338
  • Numer GG: 5076611

Postponiedziałek, 24 gru 2012, 15:47

Witam wszystkich. Nazywam się Marcin, mam 29 lat, pochodzę z Ustki, a obecnie mieszkam w oddalonym 20 km od Ustki Słupsku. Od pewnego czasu zaczęła mnie meteorologia, zjawiska pogodowe i burze, już od pół roku śledzę to forum i stronę łowców burz. Będę się starał być aktywnym uczestnikiem forum i zamieszczać informacje o pogodzie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i wesołych świąt życzę.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 24 gru 2012, 16:44 przez Grzegorz_Zawiślak, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę stosować polskie znaki diakrytyczne.
Kto czego nie doznał, nie zrozumie.

kiara

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Kiara
  • Numer GG: 2435493

Postwtorek, 25 gru 2012, 22:37

Witam gorąco forumowych nowicjuszy. Mam nadzieję, że odnajdziecie tutaj multum informacji na tematy jakie Was interesują tym samy pogłębicie swoją wiedzę. Zachęcam do aktywnego udzielania się na forum i relacjonowania zjawisk pogodowych jakie mają miejsce w waszych okolicach.

Oskar Hernacki

Postponiedziałek, 7 sty 2013, 19:28

Witam!
Przeglądam od dłuższego czasu forum i zauważyłem, że jeden użytkownik mieszka w tym samym mieście i ma te same imię. :D Ale do rzeczy.
Moje zainteresowania:
Meteorologia
Prognoza Pogody
Skoki Narciarskie
Piłka Nożna
Tennis
Jestem już trochę doświadczony i myślę, że się jeszcze dużo nauczę koło tak zacnego grona osób. ;)

Goldziu

• Pseudonim: Gold
  • Numer GG: 45660476

Postśroda, 9 sty 2013, 21:55

Siemka Wszystkim :) Mam na imię Szymon, mam 28 lat i mieszkam w Poznaniu. Od zawsze pociągały mnie rzeczy ekstremalne i niebezpieczne ;) Jestem nowicjuszem w sprawach burzliwych i chciałbym w niedalekiej przyszłości poprawić swoją wiedzę na ten temat :) To by było na razie tyle z mojej skromnej strony :)

nakata

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: nakata

Postponiedziałek, 21 sty 2013, 12:06

A kolegę to chyba znam ;)
"Tylko wariaci są coś warci"

XaVaX

Sympatyk

Sympatyk

• Lokalizacja: 15 km na południowy - zachód od Turku - wschodnia Wielkopolska
  • Pseudonim: Tomasz
  • Numer GG: 7621838

Postwtorek, 22 sty 2013, 02:11

Witam wszystkich serdecznie , zwłaszcza :arrow: "ekipę" łowców burz oraz osoby które często odwiedzają forum. Przedstawiać się dużo nie muszę wszytko widać na moim profilu :) lecz jednakże przypomnę parę informacji. Mam na imię Tomek lub Tomasz jak kto woli , pochodzę z małej miejscowości w odległości około 10 km od Turku. Często przebywam ostatnio w Poznaniu , ponieważ zacząłem tam studia na pierwszym roku :arrow: Geografii. Od dawna interesują mnie zjawiska atmosferyczne (tutaj zaznaczę : przede wszystkim burzę o różnej sile oraz opady śniegu - zima :!: ) , ciekawostki oraz nowinki pogodowe , informacje ze świata o ekstremalnych warunkach pogodowych. itd
Lecz najbardziej lubię "oczywiście" obserwować pogodę, to co się dzieje za naszymi oknami. :!:
Gdy tylko będę miał więcej czasu, będę próbował dokumentować zjawiska atmosferyczne w mojej okolice oraz opisywać je w szczegółowy sposób, po za tym relację na pewno będę zdawał "chociaż" :o 3 razy w tygodniu :o
Więcej nie będę się rozpisywał na temat innych rzeczy niezwiązanych z pogodą ;)
To :!: Jeszce :!: raz :!: serdecznie :!: Witam :!: Wszystkich :!:
,

P.S. Przeglądam wiele portali internetowych związanych z meteorologią już od ponad 7 lat , natomiast forum łowców burz obserwuje od ponad roku. :D

Michał_Żarnowski

Sympatyk

Sympatyk

• Lokalizacja: Dąbrowa koło Śremu(Wielkopolska)/ Środa Wielkopolska
  • Pseudonim: Żar
  • Numer GG: 2018032

Postwtorek, 22 sty 2013, 02:29

Witam kolejnego łowce z Wielkopolski.:) Zachęcam do częstego udzielania się na forum i przyjazdy na zloty lokalne łowców burz z Wielkopolski ;).

ebielsko

• Pseudonim: MeteoBielsko

Postwtorek, 5 lut 2013, 19:16

Witam użytkowników forum :)
Mam na imię Paweł, mieszkam w Bielsku-Białej. Meteorologią interesowałem się od podstawówki (lubiłem geografie).
Jako fotograf kilka razy próbowałem także sił w uchwyceniu wyładowań atmosferycznych.

Ostatnio wpadł pomysł o kupnie małej stacji pogody do domu. Skończyło się na WS1080 oraz udostępnianiu danych za pomocą Cumulusa. Powstała strona http://www.pogoda-bielsko.pl
Z powodu braku czasu na stałą obserwację, zainstalowałem dwie kamery, które rejestrują warunki pogodowe (jedna wraz danymi), druga na żywo w HD. Później można obejrzeć timelaps 24h z danego dnia. W najbliższym czasie chciałbym zamontować kamerę meteo w wysokim punkcie z widokiem na NW (szukam lokalizacji).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

Goldziu

• Pseudonim: Gold
  • Numer GG: 45660476

Postczwartek, 7 lut 2013, 17:39

nakata napisał(a):A kolegę to chyba znam ;)

Myślę, że kiedyś się widzieliśmy :D

tamara124

• Pseudonim: tamcia7

Postczwartek, 28 lut 2013, 09:41

Witam, jestem Tamara ze Szczecina, interesuję się wszystkim po trochu :). Serdecznie pozdrawiam.

Rob^

• Pseudonim: Rob^
  • Numer GG: 137423

Postsobota, 9 mar 2013, 00:53

Witam na forum ....
Obserwacja i przewidywanie burz pomaga mi w mojej codziennej pracy ... Postanowiłem się ujawnić i być tu oficjalnie :D
Mam nadzieję, że będzie mi tu dobrze :)
Rob^

Grzegorz_Zawiślak

SkyPredict

SkyPredict

Postsobota, 9 mar 2013, 23:32

Witam serdecznie nowo przybyłych pasjonatów pogodowych i zapraszam do częstego zdawania relacji z Waszych obserwacji ;)
Pozdrawiam,
Grzegorz Zawiślak

Obrazek
Obrazek

FanPage: http://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Zawi%C5%9Blak-Polish-Storm-Chaser/198029370337933?ref=hl
E-mail: grzegorz.zawislak@wp.pl
YouTube: http://www.youtube.com/user/GrzesPLB?feature=mhee
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O nas