Teraz jest wtorek, 26 wrz 2017, 20:00

PRASA

Zbiór artykułów z gazet, nagrań z radio i telewizji, w których braliśmy udział jako Polscy Łowcy Burz - Skywarn Polska
  • Autor
  • Wiadomość

Paweł_Cholewa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Pablo
  • Numer GG: 8739674

PRASA

Postniedziela, 24 sie 2008, 12:42

Artykuł spoko, hmm ale te komentarze... Większość negatywnych niż pozytywnych :? no ale cóż...
Pozdrawiam - StormHunter®
Obrazek
E-mail: pawciokrk89@gmail.com Mój kanał na YouTubePawcioKrk

Bartek

Dokumentalista

Dokumentalista

• Numer GG: 0

PRASA

Postponiedziałek, 25 sie 2008, 09:27

Artykuł o PŁB z dzisiejszego numeru tygodnika Wprost:

http://www.speedyshare.com/225574280.html (36 kB, format .pdf)

Jest to artykuł w wersji tekstowej (bez ilustracji), zamieszczony na stronach internetowych tygodnika Wprost.

Łukasz_Wojtyła

Zbanowany

Zbanowany

PRASA

Postponiedziałek, 25 sie 2008, 17:38

Świetny artykuł, szczególnie że nawiązuje już do skywarn-a i wyjaśnia co to i jakie ma cele. Świetnie ;)

Artur_Surowiecki

SkyPredict

SkyPredict

PRASA

Postpiątek, 26 wrz 2008, 01:08

Potrzebna by była osoba w wieku licealnym lub osoba będąca na pierwszym roku studiów z okolic Wrocławia. Dziennikarz pisma młodzieżowego "Cogito" byłby zainteresowany rozmową z taką osobą. Pragną napisać o nas jakiś artykuł - dostałem e-mail w tej sprawie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany propozycją, bardzo bym prosił o danie mi sygnału - wtedy podam więcej szczegółów.
Nawałnice, tornada w Polsce dalej zaskakują.
Pozdrawiam, Artur
gg:7648049
e-mail: artur88.toxic(at)gmail.com

http://lowcyburz.pl/author/Artur_Surowiecki/

-BEST-

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: -BEST-
  • Numer GG: 1296671

PRASA

Postpiątek, 26 wrz 2008, 13:22

Jeśli te warunki "osoba w wieku licealnym lub osoba będąca na pierwszym roku studiów" można ominąć to biorę "Cogito" na siebie... - znam te pismo. I Mieszkam we Wrocławiu. A jeśli nie to Kuba też jest z wrocka...
-BEST-

Kuba_Żabiński

Sympatyk

Sympatyk

• Numer GG: 8256433

PRASA

Postponiedziałek, 29 wrz 2008, 15:43

Dostałem od Best'a informacje o tym..,zajmę się tym
GG-8256433
Tel- 505-117-423
Skype- mizuuf4
Nie ma lipy! :)

Łukasz_Wojtyła

Zbanowany

Zbanowany

PRASA

Postsobota, 4 paź 2008, 20:11

Znalazłem wywiad z Panem Romanem Skąpskim, hydrolog z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, na Gazeta.pl W wywiadzie "Pogoda (nie) do przewidzenia. W tym wywiadzie jest wzmianka o Polskich Łowcach Burz.

Cytat: "Podobnie jest z powstałą niedawno grupą Łowców Burz. Działają sprawnie i jest to dobre hobby, ale do czasu zamienienia się w etatowy zespół, działający w oparciu o ustalone reguły i finansowanie, nikt nie może wymagać od Łowców regularnej pracy. Odpowiedzialność jaką dziś sami sobie narzucają jest jedynie, a może aż odpowiedzialnością obywatelską." (..)

Link: http://wiadomosci.polska.pl/specdlapolski/article,Pogoda_(nie)_do_przewidzenia,id,347868.htm

Pozdr.

Artur_Surowiecki

SkyPredict

SkyPredict

PRASA

Postsobota, 4 paź 2008, 21:27

O jakie finansowanie chodzi :?: Troszkę nie rozumiem tego stwierdzenia, ale zdaje się (czytając kolejne fragmenty tego artykułu) że swoją działalność finansujemy z własnych środków. Mimo wszystko trochę nieodpowiednie stwierdzenie jeśli chodzi o nasze stowarzyszenie.
Jak do tej pory działamy aktywnie dlatego, że śledzenie zjawisk pogodowych to nasze hobby, interesujemy się zjawiskami takimi jak burze itp. Gdy wiemy, że idą groźne zjawiska, to wtedy zaczynamy szczególnie śledzić sytuację pogodową, jeśli rozwijają się groźne zjawiska pogodowe, lub jest o duża szansa na nie w danym regionie, wtedy informujemy o tym na swojej stronie internetowej, forum, informację też przesyłamy do mediów. Jednak wszystko to co robimy to praca społeczna, z której nie czerpiemy żadnych dochodów.
Odnośnie tych mediów - chyba już kiedyś o tym pisałem - Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej powinny traktować wyżej od nas, gdyż w IMGW pracują fachowcy (zawodowi synoptycy - niektórzy z pasji wybrali właśnie tę pracę), a ponadto rolą i obowiązkiem prawnie regulowanym dla IMGW jest z większa lub mniejszą skutecznością informować o pogodzie, m.in. o zagrożeniach z nią związanych. Dlatego IMGW wytwarza też szereg specjalistycznych produktów, które są bardzo cenne w ocenie teraźniejszego i nadchodzącego stanu pogody w Polsce, na których opiera też swoje prognozy pogody. Zgodnie z tym, co twierdzi w artykule Pan Skąpski, produkty te muszą być dostarczane cały czas, nad czym pracują nawet późną nocą specjaliści zatrudnieni przez IMGW. Dzięki właśnie tym produktom i pracy tych ludzi, często możemy dokonać oceny, czy dana burza nad Polską jest zwykłą, niezbyt groźną burzą, czy też potężną nawałnicą, która zagraża kolejnym regionom Polski. Informacja zdobyta na naszej stronie internetowej też - jak widać - bywa cenna, ale powinna być traktowana w artykułach z prognozami o groźnej pogodzie jako informacja mniej ważna niż informacja uzyskana od synoptyków IMGW lub ze strony internetowej Instytutu.

Planując współpracę z IMGW mamy nadzieję, że kolejne groźne zjawiska pogodowe będą wykrywane wcześniej, dzięki temu zarówno na naszej stronie jak i na stronie Instytutu będą przekazywane informację o zagrożeniu tak szybko jak to będzie możliwe. Prócz niemal doskonałych technologii do dyspozycji IMGW będzie mieć doniesienia od odpowiedzialnych i wyszkolonych osób - obserwatorów pogody (póki co będzie ich kilkudziesięciu, ale planujemy cały czas rozwijać sieć obserwatorów) - działających zarówno aktywnie w terenie jak i przed monitorami komputerów, analizując przebieg i siłę zjawisk i kontaktując się z IMGW. Wszystko to po to, aby uniknąć kolejnych ofiar śmiertelnych i rannych z powodu zaskoczenia gwałtownością niektórych zjawisk. Co do radia pogodowego - jak najbardziej powinno być - takie coś powinno być uruchamiane przy najmniej wtedy, kiedy jest realne zagrożenie groźną pogodą w Polsce.
Pozdrawiam, Artur

Łukasz_Wojtyła

Zbanowany

Zbanowany

PRASA

Postsobota, 4 paź 2008, 23:43

Nie wiem może źle odbieram wypowiedz pana Skąpskiego ale mam wrażenie że nie za bardzo wie na czym opiera się PŁB i jak działa, ale ważne że to się zmieni. Zadowala mnie fakt że prace nad systemami i projektami które mają pomagać w ocenianiu siły pogody nie stoją w miejscu. Wszyscy My jak i IMGW mamy jeden cel, ostrzegać.

Pozdr.

-BEST-

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: -BEST-
  • Numer GG: 1296671

PRASA

Postniedziela, 5 paź 2008, 17:16

Nie ma co wyolbrzymiać - ani się czepiać po przeczytaniu całego artykuł nie brzmi to tak niedorzecznie.
Być może człowiek nie wie do końca na czym działalność nasza polega, ale wyobraża to sobie w przyszłości jako etatowe zajęcie. Dla wielu z was to i dobrze - PRZECIEŻ.
-BEST-

Grzegorz_Zawiślak

SkyPredict

SkyPredict

Alerty

Postśroda, 20 maja 2009, 21:34

Pozdrawiam,
Grzegorz Zawiślak

Obrazek
Obrazek

FanPage: http://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Zawi%C5%9Blak-Polish-Storm-Chaser/198029370337933?ref=hl
E-mail: grzegorz.zawislak@wp.pl
YouTube: http://www.youtube.com/user/GrzesPLB?feature=mhee

Marcin20

Sympatyk

Sympatyk

Alerty

Postśroda, 20 maja 2009, 22:18

Znowu piszemy o tych trąbach powietrznych
Łowcy Burz przestrzegają też przed wystąpieniem lokalnych trąb powietrznych
.Nasze społeczeństwo nie jest przygotowane na takie komunikaty (trąby).Niestety taki naród...Dlatego póki społeczeństwo nie zrozumie pewnych spraw lepiej nie pisać na temat tornad, gdyż nie działa to pozytywnie na nasze stowarzyszenie.

Artur_Surowiecki

SkyPredict

SkyPredict

Alerty

Postśroda, 20 maja 2009, 23:43

Marcin_G napisał(a):Znowu piszemy o tych trąbach powietrznych
Łowcy Burz przestrzegają też przed wystąpieniem lokalnych trąb powietrznych
.Nasze społeczeństwo nie jest przygotowane na takie komunikaty (trąby).Niestety taki naród...Dlatego póki społeczeństwo nie zrozumie pewnych spraw lepiej nie pisać na temat tornad, gdyż nie działa to pozytywnie na nasze stowarzyszenie.

W treści komunikatu napisaliśmy wyraźnie " Nie wykluczamy"... ale stało się to co zawsze, czyli niepotrzebne podkoloryzowanie sytuacji przez media, co działa na naszą niekorzyść... ale dodam, że np. Portal Gazety Pomorskiej napisał niemal dokładnie to co im wysłaliśmy.
Pozdrawiam, Artur

Kamil_Bogusławski

PRASA

Postsobota, 23 maja 2009, 13:06

Oto co znalazłem w niezbyt inteligentnej gazecie ( ciotka zwróciła mi na to uwagę :D ) zwanej "Życie na gorąco" nr 21 (czwartek) z dnia 21 maja 2009:

http://www.lowcyburz.pl/images/artykuly/art1.jpg

No w przypadku burz to rzeczywiście jest "gorąco" Ale przede wszystkim zwróćcie uwagę na rameczkę po prawej. Czy oby na pewno mamy F6? xD Bo ja słyszałem tylko o F5 ^^ No ale cóż, ogólnie to cały materiał "bardzo ciekawy"... No i link do naszej strony w tej ramce po prawej też się znalazł :D Tylko czy na pewno jest dobrze opisany? ^^

Łukasz_Wojtyła

Zbanowany

Zbanowany

PRASA

Postsobota, 23 maja 2009, 16:19

Nie wiem jak wy, ale ja w pierwszej kolejności myślałem że ta ramka to od nas zabrana jest, i my piszemy że F6 - Równa wszystko z ziemią :mrgreen: zgubił mnie fakt podania na dole ramki adres naszej strony tak jakby info skąd zaczerpnięto informacje ;p

A co do skali F6:

"The F6 level, although present in Dr. Ted Fujita's original wind scale, was not intended for use, is not an official damage level and is not used to rate tornadoes. There is, by definition, no such thing as an 'F6' tornado" - Wiki

Czyli jakby to powiedział Danny Devito - "Kaszana" ;p

Pozdr ;)

Wojtek_Bartula

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Wojtek_B
  • Numer GG: 3774920

Alerty

Postponiedziałek, 22 cze 2009, 16:47

Ostatnio temat alertów ucichł. Może warto coś wysłać na temat nadchodzących dni z silnymi burzami?
Mój kanał na YT

Convective Addiction ;D

Artur_Surowiecki

SkyPredict

SkyPredict

Alerty

Postponiedziałek, 22 cze 2009, 20:23

Za kilkadziesiąt minut coś już powinno być w mediach. Wysłałem już stosowną informację do mediów.
Pozdrawiam, Artur

Artur_Surowiecki

SkyPredict

SkyPredict

Alerty

Postponiedziałek, 22 cze 2009, 22:31

No to jest już pierwsza informacja o burzach (przepraszam, że piszę post pod postem, ale tak tym razem wypada :) ):
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090622/KRAJSWIAT/858996256
Pozdrawiam, Artur

Janek_Jakóbczak

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Jankes

Alerty

Postponiedziałek, 22 cze 2009, 22:43

Jak zwykle nie obędzie się bez głupich komentarzy ;) Co ci ludzie wiedzą? Tyle co nic... A każdy jest mądry dopóki nic sie nie stanie. Dopiero później są żale, że nikt nie ostrzegł przed takim zagrożeniem.
Obrazek
Tel: 726-897-875
E-mail: janek_jakobczak@wp.pl
Mój kanał na YouTube: http://www.youtube.com/user/JanekBST

Daniel_Piekarski

Sympatyk

Sympatyk

Alerty

Postśroda, 8 lip 2009, 12:21

Obrazek
kom:721618069
gg:15920600

Rafał_Cieślak

PRASA

Postponiedziałek, 17 sie 2009, 18:45

Cześć. W gazetce mojej gminy pojawił się artykuł dot. Łowców Burz :D. Możemy go przeczytać tutaj. http://klomnice.pl/archiwum/gazeta_7_8_09.pdf znajduje się on na 27 stronie.

Pozdrawiam ;-)

Sebastian_Kuhn

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: KUNO
  • Numer GG: 2555730

Re: PRASA

Postponiedziałek, 17 sie 2009, 22:14

Łowcy burz - ekstremalne hobby
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article ... Z/98663496
Polecam poczytać sobie Forum do tego artykułu ...
Pozdrawiam , Kuno
Nie ma bezpiecznej burzy, "...co mnie nie zabije to mnie wzmocni..."

Paweł_Cholewa

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Pablo
  • Numer GG: 8739674

PRASA

Postwtorek, 18 sie 2009, 00:02

Taka mała ciekawa informacja ;). Otrzymałem dziś listem priorytetowym magazyn Francuski, o tytule "Les Echos de Pologne", w którym znajduję się artykuł o Polskich Łowcach Burz. Wywiadu udzieliłem Ja, Dariusz Wierzbicki, jak i Artur Surowiecki. Tytuł artykułu to: "Les chasseurs d'orages chassent et veillent...". W nim są umieszczone informacje o naszym stowarzyszeniu i o naszej pasji, niestety nie ma tłumaczenia, magazyn tylko i wyłącznie w języku Francuskim. Na internecie niestety nie znalazłem owego artykułu. Ale mam za to zdjęcie owego artykułu ;):

Obrazek
Pozdrawiam - StormHunter®
Obrazek
E-mail: pawciokrk89@gmail.com Mój kanał na YouTubePawcioKrk

Krzysiek_Trębicki

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: krzys_shepard; 8ctavarium
  • Numer GG: 13884251

Alerty

Postwtorek, 18 sie 2009, 09:14

Wczorajsze burze w województwie dolnosląskim:
:arrow: http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,6 ... olska.html
Pozdrawiam, Krzysiek

Obrazek

GG: 13884251
e-mail: krzys_shepard@interia.pl

Dariusz_Wierzbicki

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Meteo

PRASA

Postśroda, 2 wrz 2009, 13:16

Krótki wywiad dla Republiki kobiet ;) http://www.repka.pl/Nic-nie-musisz/Nic- ... urzy-.aspx Zapomniałem że udzielałem :D Ahh i kobiety trochę po gmatwały... Nimbostratus niebezpieczny ? :D a i to o domu gdzie ma przeskoczyć - po telefonie nie po ścianach :P Reszta gites.

Dariusz_Wierzbicki

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Meteo

Alerty

Artur_Surowiecki

SkyPredict

SkyPredict

PRASA

Postpiątek, 16 paź 2009, 19:59

Wywiad ze mną znajduję się w październikowym wydaniu czasopisma studenckiego "Okiem studenta". Poniżej okładka i artykuł. Uwaga - jakieś chochliki się wdarły w linkach i przez to 2 linki z artykułu (na zielonym polu) są błędne - ale jak się wpiszę ich treść do wyszukiwarki Google, wyświetlają się jako pierwsze pozycje poprawne linki.

ObrazekObrazek

P.S. Zdaje się, że redakcja pomyliła jedno zdjęcie ze zdjęciem Marcina Głogulskiego i podpisała je moim imieniem i nazwiskiem :D .
Pozdrawiam, Artur

Marcin20

Sympatyk

Sympatyk

PRASA

Postpiątek, 16 paź 2009, 20:14

Tak, moje zdjęcie podpisano imieniem i nazwiskiem Artura, ale po za tym świetny artykuł.

Rafał Dzik

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: rafal
  • Numer GG: 6458545

PRASA

Postśroda, 3 lut 2010, 17:04

Dostałem propozycję udzielenia wywiadu do "Echa Dnia". To kielecki dziennik regionalny. Dziennikarz, który uczy moją siostrę w liceum, dowiedział się od niej o mojej pasji i dzwonił już do mnie z pytaniem czy chciałbym podzielić się z nim moimi wrażeniami, związanymi z łowieniem burz ;) . No i zgodziłem się :) Możliwe, że jeszcze w tym tygodniu się z nim spotkam.
Pozdrawiam, Rafał!
GG: 6458545
E-mail: dzikens@onet.eu

Rafał Dzik

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: rafal
  • Numer GG: 6458545

PRASA

Postśroda, 10 lut 2010, 19:09

Dzisiaj udzieliłem wywiadu , o którym pisałem wcześniej. I muszę przyznać, że byłem bardzo miło zaskoczony :!: Dziennikarz "Echa dnia" naprawdę zainteresował się tematyką łowienia burz. Sam nawet chciałby wziąść udział w takich "łowach" :) Zaproponował mi też napisanie artykułu o groźnych zjawiskach pogodowych, w którym znalazłyby się również materiały dotyczące ścigania i obserwacji burz. Chciałby ogólnie nawiązać dalszą współpracę, ponieważ istniałaby możliwość publikacji tematów związanych z groźnymi burzami i ludźmi, którzy je ścigają w naszym regionie. W przyszłości chciałby również nakręcić jakiś reportaż o łowcach burz. Tak więc możliwości, które zaproponował są naprawdę ciekawe i myślę, że taka współpraca mogłaby być bardzo owocna!
Pozdrawiam, Rafał!
GG: 6458545
E-mail: dzikens@onet.eu

Ernest_Garbacz

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: ERNIX
  • Numer GG: 5276128

PRASA

Postśroda, 10 mar 2010, 12:24

Nawiązałem kontakt dziś z dwoma gazetami.
Są bardzo zainteresowani rozmową ze mną na temat naszego stowarzyszenia.
Pierwsza gazeta to TYGODNIK KONECKI, jest to gazeta wydawana raz w tygodniu na terenie mojego powiatu. Umówiliśmy się na wywiad na początku kwietnia, ponieważ wtedy zaczyna się sezon burz.
Natomiast druga gazeta jest wydawana w całym województwie świętokrzyskim codziennie. Rozmawiałem z dziennikarką tego dziennika i bardzo się zainteresowała naszą działalnością. Ma naświetlić sprawę w redakcji i dać mi znać w poniedziałek 15 marca i umówić się na ewentualny wywiad ze mną.
Myślę, że jeśli takie dwa wywiady się ukażą, to ludzie będą mieli świadomość co to jest tak na prawdę burza i jakie zagrożenia ze sobą niesie.
POZDRAWIAM!
Obrazek

Artur_Surowiecki

SkyPredict

SkyPredict

PRASA

Postwtorek, 11 maja 2010, 18:08

Witam serdecznie,

Potrzebuję dość szybko Członka naszego Stowarzyszenia, który zna się na wyładowaniach atmosferycznych, a także będzie mógł coś powiedzieć o naszym Stowarzyszeniu. Obecnie jest przygotowany materiał w gazecie "Rzeczpospolita" na temat burz i wyładowań atmosferycznych. Dziś rozmawiałem z dziennikarką, która zajmuje się tym artykułem - jednak by chciała porozmawiać też z kimś innym ze Stowarzyszenia. Jednocześnie przydałby się filmik z nagraniem wyładowania atmosferycznego (nagranie musi ukazywać poszczególne fazy wyładowania atmosferycznego - najlepiej, aby było zwolnione - będzie użyte w materiale Rzeczpospolitej). Sprawa jest dość nagląca.
Pozdrawiam, Artur

Marcin20

Sympatyk

Sympatyk

PRASA

Postwtorek, 11 maja 2010, 18:25

Jestem ciekaw jak ta rozmowa ma przebiegać, czy przez telefon lub w "cztery oczy". Jeżeli wywiadu miałby udzielać członek stowarzyszenie przez telefon, to lepiej odmówić gazecie, bo pamiętamy przecież jak skończył się wywiad udzielony pewnej gazecie opolskiej za pośrednictwem telefonu.

Artur_Surowiecki

SkyPredict

SkyPredict

PRASA

Postwtorek, 11 maja 2010, 18:47

Rozmowa będzie telefoniczna. Mam nadzieję, że autorka artykułu zgodzi się na autoryzację w formie pisemnej, a nie telefonicznej, bo to wiadomo co może spowodować.
Marcin, prześlę twój e-mail do dziennikarki i umówisz się na rozmowę.
Pozdrawiam, Artur

Wojtek_Bartula

Sympatyk

Sympatyk

Alerty

Postśroda, 9 cze 2010, 10:54

Mój kanał na YT

Convective Addiction ;D

Ernest_Garbacz

Sympatyk

Sympatyk

PRASA

Postwtorek, 15 cze 2010, 21:06

Długo czekałem, ale wreszcie odezwał się redaktor z gazety o której pisałem kilka miesięcy temu. W tym tygodniu, albo na początku przyszłego udzielę wywiadu dla tygodnika regionalnego.
Obrazek

Artur_Surowiecki

SkyPredict

SkyPredict

PRASA

Postczwartek, 24 cze 2010, 22:13

Jakiś czas temu udzielałem wywiadu dla RP. Poniżej podaję link do artykułu, który powstał z całkiem dużym moim udziałem, moje nazwisko i nasza organizacja jest wspominana nieraz:

:arrow: http://www.rp.pl/artykul/495585_Blyskawiczne_lowy.html
Pozdrawiam, Artur

Karol Szyszko

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: SzychaK
  • Numer GG: 18761774

PRASA

Postsobota, 26 cze 2010, 20:08

ernix napisał(a):Długo czekałem, ale wreszcie odezwał się redaktor z gazety o której pisałem kilka miesięcy temu. W tym tygodniu, albo na początku przyszłego udzielę wywiadu dla tygodnika regionalnego.

Gdyby wywiad nie ukazał się na stronie internetowej gazety, czy mógłby się jakoś pojawić na forum? Było by mi bardzo miło. :)
Trofea
Burze- 30
Funnel Cloud- 1
Shelf Cloud- 4
Wall Cloud- 2
Dust Devil- 1

-
E-mail:
karolf1fan@gmail.com
-
Powodzenia w sezonie!

Wojtek_Bartula

Sympatyk

Sympatyk

PRASA

Postniedziela, 27 cze 2010, 12:37

Mój kanał na YT

Convective Addiction ;D

Ernest_Garbacz

Sympatyk

Sympatyk

PRASA

Postponiedziałek, 28 cze 2010, 14:28

Karol Szyszko napisał(a):Gdyby wywiad nie ukazał się na stronie internetowej gazety, czy mógłby się jakoś pojawić na forum? Było by mi bardzo miło. :)

Oczywiście, że mógłby. Dziś został wywiad opublikowany, zeskanowałem go. Można zobaczyć go tutaj:
http://img291.imageshack.us/img291/1146/wywiad.jpg

Pozdrawiam!!
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Współpraca z mediami