Teraz jest wtorek, 24 paź 2017, 13:06

Piłka Nożna

Dyskusje nie ujęte w ramy innych działów, tematy dowolne.
Regulamin działu Pomimo faktu że jest to HydePark, obowiązują tu zasady netykiety, dobrego wychowania oraz poprawnej pisowni. Wszelkie łamanie tych zasad grozi ostrzeżeniami!
  • Autor
  • Wiadomość

Cb-incus

• Numer GG: 0

Re: Piłka Nożna

Postczwartek, 1 paź 2015, 02:23

Zasłyszane wczoraj:

Piłkarze Bayernu Monachium zawsze biorą udział w corocznym festynie piwa Oktoberfest. Zgodnie z tradycją każdy z piłkarzy założył wczoraj tradycyjne skórzane spodenki i wypił po jednym piwie z tradycyjnego litrowego kufla (Maßkrug). Oficjalnie nic nie wiadomo czy Guardiola wprowadził jakąś dyscyplinę dla wszystkich Bawarczyków na limit wypitych kufli, ale podobno "Lewy" postanowił strzelić sobie aż pięć w 9 minut! :-)

MK92

• Pseudonim: MK92
  • Numer GG: 0

Sono Milanista!

Postśroda, 11 paź 2017, 17:00

Jeżeli chodzi o mnie, to od 6 grudnia 2005 roku jestem kibicem Milanu. Zespół z Włoch przeżywał w ostatnich latach poważny kryzys finansowy i sportowy, ale w kwietniu br. Silvio Berlusconi odsprzedał swoje większościowe udziały w klubie chińskiemu inwestorowi - panu Yonghog Li. Latem br. zaczęła się mozolna odbudowa dawnej potęgi Rossonerich - drugiego po Realu Madryt największego klubu w historii europejskiej piłki. Jeżeli nie ma przeszkód, to od kilku lat oglądam każdy mecz mojego ukochanego zespołu. Forza Milan!
Poprzednia strona

Powrót do Hyde park