Strona 1 z 1

Kanał Skywarn Polska na YT

PostNapisane: sobota, 2 cze 2012, 15:09
przez Paweł_Cholewa
Witam serdecznie.

Od razu na wstępie wychodzę z rozpoczęciem akcji bardzo podobnej do "fejsbukowej" tylko trochę o innym celu. A mianowicie, żebyście wrzucali w tym temacie Swoje filmy w miarę dobrej jakości, które mogłyby później pojawić się na naszym oficjalnym kanale na YT. Najlepiej by był to odnośnik do filmu i od razu plik z filmem do ściągnięcia z jakiegoś serwisu shareware (ja to muszę ściągnąć i uploadować ;)). Do filmu dołączcie plik TXT, w którym zawarta by była data nagrania, miejsce, krótki opis zjawiska oraz wasz podpis jaki ma widnieć pod filmem (nazwa usera, imię i nazwisko.. itp.). (chyba że napiszecie to wszystko w poście). Wiadomo że filmiki powinny być głównie i przeważnie o tematyce burzowej - najlepiej widziana jakość HD, fHD, ale filmy jakości 480p, które nie mają mega pikselozy też mogą być użyte. Liczę więc na Wasze zainteresowanie tematem i chęcią, by to Wasz film znalazł się na naszym oficjalnym kanale YT ;).

Panie i Panowie - do dzieła więc :D.

Re: Kanał Skywarn Polska na YT

PostNapisane: sobota, 2 cze 2012, 19:11
przez Piotr_Skowroński
A czy filmy mają być tylko z obecnego sezonu czy można też wrzucać z poprzednich?

Re: Kanał Skywarn Polska na YT

PostNapisane: niedziela, 3 cze 2012, 00:20
przez Paweł_Cholewa
Najlepiej jakby to był ten sezon, ale ze względu na małą ilość burz, to może być też cosik z przed lat ;)

Re: Kanał Skywarn Polska na YT

PostNapisane: niedziela, 3 cze 2012, 14:08
przez Piotr_Żurowski
Witam. Bardzo dobry pomysł z tymi filmami. A więc ja się pochwale swoim filmem wykonanym 2 maja 20212 roku w Rzuchowej przedstawiającego wyładowania atmosferyczne z dobrze rozwiniętej komórki burzowej znajdującej się w okolicach Wojnicza. http://www.youtube.com/watch?v=INGRoNC8uf8
Oczywiście film ma być podpisany Piotr Żurowski. ;) Przy okazji zachęcam inne osoby posiadające fajne filmiki ze zjawiskami burzowymi do publikowania ich w tym wątku. :D

Re: Kanał Skywarn Polska na YT

PostNapisane: sobota, 9 cze 2012, 20:32
przez Przemek Mańko
To i ja chcę aby mój film był tam umieszczony. Film przedstawia Superkomórkę Prawoskrętną która wystąpiła 08.06.2012. Rozwinęła się nad Wawą i przywędrowała w moje strony. Film myślę ze jest warty wstawienia na wasz kanał. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=EToiD_YY ... =g-all-lik

Jakby co podpiszcie Przemek Mańko (11manko). A z wrzuceniem na jakiś upload aby ściągnąć to się postaram lecz zajmuje on 365 mb .

Już przesyłam na stronkę...więc jakby co piszcie do mnie o link do ściągnięcia pliku.

Re: Kanał Skywarn Polska na YT

PostNapisane: poniedziałek, 28 kwi 2014, 18:55
przez mariusz0505