Teraz jest niedziela, 22 paź 2017, 19:32

Foto - natura

• Autor
  • Wiadomość

Szymon_Poręba

Sympatyk

Sympatyk

• Numer GG: 0

Foto - natura

Postpiątek, 24 kwi 2009, 10:23

gg: 9917700

Pozdrawiam Szymon

Zombie

Sympatyk

Sympatyk

Foto - natura

Postponiedziałek, 13 lip 2009, 13:06

Ja akurat zachwycona nie jestem. Jak na lustrzankę to słabe prace.
Ja kompaktem potrafię wyciągnąć więcej:

http://porcelainzombie.digart.pl/digarty/ zdjęcia natury i nie tylko.

Adam DEC

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Decyk
  • Numer GG: 7449279

Foto - natura

Postwtorek, 14 lip 2009, 10:11

Ale nie zapomnij, że jest napisane Początek przygód z lustrzanką
Pozdrawiam Adam Dec
gg: 7449279
tel. 662 977 150
dolnośląskie < Nowa Ruda < Jugów

Zombie

Sympatyk

Sympatyk

Foto - natura

Postśroda, 15 lip 2009, 13:15

Adam DEC napisał(a):Ale nie zapomnij, że jest napisane Początek przygód z lustrzanką

Lustrzanka jest normalnym aparatem. Tylko, że lepszy od kompakta. Co to za problem ustawić dobrze obiekt i cyknąć fotke na automacie? Żaden. Gdyby robił w trybie manualnym to jeszcze jeszcze, bo tam ustawiania jest.

Szymon_Poręba

Sympatyk

Sympatyk

Foto - natura

Postśroda, 15 lip 2009, 13:34

Ja robię foty lustrzanką nikon D60, ale świetne zdjęcia można zrobić nawet starym kompaktem. Wiem że moje zdjęcia nie są rewelacyjne i liczę się z opiniami krytycznymi, lecz warto przy takich opiniach nie tylko krytykować ale także podpowiedzieć co i jak. Po Twoich zdjęciach widzę że to jest Twoja pasja i poświęcasz temu dużo czasu. Zauważyłem że starasz się robić zdjęcia bliskie studyjnym, a także wybierasz ciekawe kompozycje. Ja robię zdjęcia, gdyż zobaczę coś nadającego się do sfotografowania. Nie szukam nowych rozwiązań, zajmuje się głównie fotografowaniem rzeczy występującymi naturalnie, a nie "sztucznie". Po za tym tak jak pisałem to dopiero początek. Muszę "poznać" dokładnie aparat.

P.S. Samo ustawienie dobrej ostrości i wszystkich opcji w aparacie nie da dobrego rezultatu ( chociaż zawsze staram się jak najlepiej ustawić, zwykle na trybie manualnym ). Najważniejsza jest kompozycja. Spotkałem się też z opiniami krytycznymi, na temat ostrości. Jest to moim zdaniem trochę mało konstruktywna opinia, gdyż często dużo ważniejszą role odgrywają kolory, a nie ostrość. ( oczywiście to tylko moja opinia)

Pozdrawiam Szymon

Zombie

Sympatyk

Sympatyk

Foto - natura

Postśroda, 15 lip 2009, 22:55

Szymon_Poręba napisał(a):Ja robię foty lustrzanką nikon D60, ale świetne zdjęcia można zrobić nawet starym kompaktem. Wiem że moje zdjęcia nie są rewelacyjne i liczę się z opiniami krytycznymi, lecz warto przy takich opiniach nie tylko krytykować ale także podpowiedzieć co i jak. Po Twoich zdjęciach widzę że to jest Twoja pasja i poświęcasz temu dużo czasu. Zauważyłem że starasz się robić zdjęcia bliskie studyjnym, a także wybierasz ciekawe kompozycje. Ja robię zdjęcia, gdyż zobaczę coś nadającego się do sfotografowania. Nie szukam nowych rozwiązań, zajmuje się głównie fotografowaniem rzeczy występującymi naturalnie, a nie "sztucznie". Po za tym tak jak pisałem to dopiero początek. Muszę "poznać" dokładnie aparat.

P.S. Samo ustawienie dobrej ostrości i wszystkich opcji w aparacie nie da dobrego rezultatu ( chociaż zawsze staram się jak najlepiej ustawić, zwykle na trybie manualnym ). Najważniejsza jest kompozycja. Spotkałem się też z opiniami krytycznymi, na temat ostrości. Jest to moim zdaniem trochę mało konstruktywna opinia, gdyż często dużo ważniejszą role odgrywają kolory, a nie ostrość. ( oczywiście to tylko moja opinia)

Okej, to chociażby to co wstawiłeś fotka "Przemijanie". Tło, po prostu psuje całość.
Ucięty liść. Za duży rozmiar zdj swoją drogą.

Dmuchawiec - ostrość uciekła, do tego centralne ustawienie 'kwiatka'.

Zamierzam kupić tą lustrzankę. Ja również robię zdjęcie nadającemu się do sfotografowania, rzeczami naturalnymi, ale taka całkowita monotonia to też nie jest dobre. Ale jak już zamierzasz robić całkowicie tylko naturze to skup się na dobrej kompozycji, na każdym szczególe, nie ucinaj, uważaj na tło.
Bliskie studyjnym, czy ja wiem. Mam pomysł, łapie aparat i robię. To, że czuję sie w tej dziedzinie dobrze, a nawet aż tak dobrze, że będę uczęszczać do technikum fotograficznego to swoją drogą.
Ale trzeba mieć pomysł na zdjęcie;]

matrus

• Numer GG: 3328490

Foto - natura

Postczwartek, 16 lip 2009, 12:30

Zombie...nie, że bronię Szymona, ale według mnie aby hmm krytykować oraz radzić jak robić zdjęcia to trzeba mieć warsztat, ale wybacz ty go nie masz i według mnie trochę to jest w stylu 1,5-roczne dziecko uczy mówić 1 roczne.

Choćby nawet zdjęcia kwiatów w 80% tło psuje twoją kompozycje. Zbyt duża głębia ostrości...

Nie musisz mieć super lustrzanki cyfrowej aby robić super foty. Połowa profesjonalistów używa do tej pory analogowych aparatów w fotografii studyjnej.

Polecam dużo czytać i ćwiczyć a później oceniać innych...
www.rusin.dl.pl

GG: 3328490

Zombie

Sympatyk

Sympatyk

Foto - natura

Postczwartek, 16 lip 2009, 12:53

matrus napisał(a):Zombie...nie, że bronię Szymona, ale według mnie aby hmm krytykować oraz radzić jak robić zdjęcia to trzeba mieć warsztat, ale wybacz ty go nie masz i według mnie trochę to jest w stylu 1,5-roczne dziecko uczy mówić 1 roczne.

Choćby nawet zdjęcia kwiatów w 80% tło psuje twoją kompozycje. Zbyt duża głębia ostrości...

Nie musisz mieć super lustrzanki cyfrowej aby robić super foty. Połowa profesjonalistów używa do tej pory analogowych aparatów w fotografii studyjnej.

Polecam dużo czytać i ćwiczyć a później oceniać innych...

Lol? Słuchaj zajmuje się fotografią od roku, dużo czytałam, dużo praktyki, do tego zaliczone kółko fotograficzne.
Gdybym cykała fotki od miesiąca, to mógłbyś się czepiać. Jeżeli chłopak chce się nauczyć, to komentarze krytyczne też mu się przydadzą. Chyba, że chce otrzymywać tylko same rewelacje i w rzeczywistości gówno się nauczy o fotografii. A widać, ze chłopak ma w tym jakąś frajdę.
Nie mam ustawiania ostrości manualnie w moim kompakcie, więc wybacz, ale nie moja wina, ze tak jest. To juz wina aparatu. A swoja droga jak tło psuje kompozycje? <lol2> Mam wyrwać kwiatka w parku i przenieść i ustawić gdzie indziej, bo tobie to przeszkadza? Kwiaty są w swoim naturalnym środowisku.

Analogami robi się naprawdę dobre zdjęcia.

Polecam nie oceniać jeżeli się na tym nie znasz;]

Tomasz_Machowski

SkyPredict

SkyPredict

• Numer GG: 8780000

Foto - natura

Postczwartek, 16 lip 2009, 13:47

Ja sie nie chce wtrącać ale rok doświadczenia to G a nie doświadczenie.
Jakbyś zajmowała się 10 lat fotografią to byś mogła krytykować. A tak to możesz wyrazić tylko swoją opinie.

Zauważ jeszcze jedno nie dla każdego ważne są ekspozycje i ustawienie. Niektórzy chcą zrobić po prostu zdjęcie.

Co do twoich zdjęć faktycznie masz sporo dobrych zdjęć ale masz i takie wyglądające na sztuczne.
Jak widzisz każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego. Komuś może się podobać ekspozycja nie zgodna z zasadą fotografowania.

Dewiza fotografii moim zdaniem jest taka.... Rób zdjęcia takie aby się tobie podobały a nie innym.
GG 8780000
tomo6@vp.pl
Skype-tomo666storm
Tel-796201286
!

Zombie

Sympatyk

Sympatyk

Foto - natura

Postczwartek, 16 lip 2009, 15:01

Tomasz_Machowski napisał(a):Ja sie nie chce wtrącać ale rok doświadczenia to G a nie doświadczenie.
Jakbyś zajmowała się 10 lat fotografią to byś mogła krytykować. A tak to możesz wyrazić tylko swoją opinie.

Zauważ jeszcze jedno nie dla każdego ważne są ekspozycje i ustawienie. Niektórzy chcą zrobić po prostu zdjęcie.

Co do twoich zdjęć faktycznie masz sporo dobrych zdjęć ale masz i takie wyglądające na sztuczne.
Jak widzisz każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego. Komuś może się podobać ekspozycja nie zgodna z zasadą fotografowania.

Dewiza fotografii moim zdaniem jest taka.... Rób zdjęcia takie aby się tobie podobały a nie innym.

A czym sie różni w własna opinia od krytyki? Mam specjalnie, żeby się chłopak poczuł lepiej pisać 'ACH REWELACYJNE FOTKI, RÓB TAK DALEJ, WSZYSTKO JEST OK'?

Fotografia ma także się podobać INNYM, bo np będzie chłopak chciał w tym dalej iść, będzie miał zlecenie zrobić zdjęcie, jeżeli im się spodoba fotka to dadzą mi np 10tys. [przykładowo!] zrobi fotkę powie 'Mi się podoba' a firma 'a nam nie' i chłopak powie 'aaa dobra, walcie się'.

Najbardziej mnie śmieszy to jak go bronicie, odzywają się 'znawcy fotografii', którzy myślą, ze jak zrobią zdjęcie piorunowi to wiedzą co i jak w foto.

Tomasz_Machowski

SkyPredict

SkyPredict

• Numer GG: 8780000

Foto - natura

Postczwartek, 16 lip 2009, 15:22

Ty myślisz że wszyscy traktują to jako prace zarobkową?
Mnie wisi czy np tobie będzie się podobać moje zdjęcie. Tak samo nie pracuje na zlecenie, więc nie widzę potrzeby aby moje zdjęcie podobało się innym. Jest różnica pomiędzy pasją, zwykłą przyjemnością a pracą zawodową.
Dlaczego go bronie? Z jednego powodu to było jego 1 zdjęcie z nowego aparatu. A po 2 mogło mi się podobać.
Jak już pisałem gusta są różne. A nikt nie ma prawa decydować za wszystkich co jest kanonem piękna. Jeden lubi czarny a drugi zielony.
Zombie napisał(a):Najbardziej mnie śmieszy to jak go bronicie, odzywają się 'znawcy fotografii', którzy myślą, ze jak zrobią zdjęcie piorunowi to wiedzą co i jak w foto.
[ Szczegóły postu ]
[quote="Zombie"]

Czy ja pisze ze jestem znawcą fotografii?
Ja chce naświetlić tu tylko 1 rzecz. Tobie coś się nie musi podobać a 2 osobie może i nie możesz tej 2 osobie tego zabronić.

Dalsza dyskusja w tym temacie moim zdaniem nie ma już sensu. [Każdy ma swoje zdanie.]
GG 8780000
tomo6@vp.pl
Skype-tomo666storm
Tel-796201286
!

Michał_Żarnowski

Sympatyk

Sympatyk

• Lokalizacja: Dąbrowa koło Śremu(Wielkopolska)/ Środa Wielkopolska
  • Pseudonim: Żar
  • Numer GG: 2018032

Foto - natura

Postczwartek, 16 lip 2009, 15:34

Nikt tutaj nie pisał, że jesteś profesjonalistą. Nie trzeba przecież chodzić na kursy fotografowania, żeby umieć robić zdjęcia. Nie każdy musi od razu robić wspaniałe zdjęcia. Jak na początki z fotografią nie są takie złe. Zombie oceniasz jego zdjęcia jakbyś była profesjonalistką a nie jesteś. A robienie zdjęć przez rok to nie jest długi czas. Według mnie twoje wypowiedzi są śmieszne.

Szymon_Poręba

Sympatyk

Sympatyk

Foto - natura

Postczwartek, 16 lip 2009, 15:49

Zombi trochę Cię nie rozumiem, od razu oceniłaś że nikt z nas się nie zna. A co najmniej jedna osoba ma w tym bardzo duże doświadczenie - Mateusz (matrus)
A Ty piszesz że :
"Polecam nie oceniać jeżeli się na tym nie znasz"
Zastanawiam się kto tu się nie zna. Twoja wypowiedz trochę przypomina coś w typu : "pozjadałam wszystkie rozumy".
I tak jak inni twierdze że każdemu podoba się co innego.
Nie uważam się za super fotografa dlatego że uchwyciłem piorun. Staram się fotografować wyładowania, gdyż to jest moja pasja.
Wiem że pierwsze foty nie są zbyt udane, ale to były moje pierwsze zdjęcia. Kolejne zdjęcia sądzę że wychodzą mi już lepiej, spotkałem się też z wieloma opiniami pozytywnymi. Ale skoro Tobie się nie podoba to trudno, będę robił zdjęcia dalej.

Pozdrawiam Szymon

Krzysztof_Ostrowski

SkyPredict

SkyPredict

• Numer GG: 8744878

Foto - natura

Postczwartek, 16 lip 2009, 16:43

Dzisiaj "działając" w terenie natknąłem się na interesujące zjawisko na masce jednego z samochodów - kocią sjestę ;)
Oto i rezultat:

Obrazek

Aby sprawdzić, czy kocik na pewno jest żywy (nigdy nie wiadomo :D) zawołałem kici kici i oto jaką zrobił zaspaną minkę:

Obrazek

To były udane łowy :lol:
Pozdrawia Krzysiek ;)

Obrazek
gg: 8744878
e-mail: krzysio.ostrowski@gmail.com

Zombie

Sympatyk

Sympatyk

Foto - natura

Postczwartek, 16 lip 2009, 19:48

Tomasz_Machowski napisał(a):Ty myślisz że wszyscy traktują to jako prace zarobkową?
Mnie wisi czy np tobie będzie się podobać moje zdjęcie. Tak samo nie pracuje na zlecenie, więc nie widzę potrzeby aby moje zdjęcie podobało się innym. Jest różnica pomiędzy pasją, zwykłą przyjemnością a pracą zawodową.
Dlaczego go bronie? Z jednego powodu to było jego 1 zdjęcie z nowego aparatu. A po 2 mogło mi się podobać.
Jak już pisałem gusta są różne. A nikt nie ma prawa decydować za wszystkich co jest kanonem piękna. Jeden lubi czarny a drugi zielony.
Zombie napisał(a):Najbardziej mnie śmieszy to jak go bronicie, odzywają się 'znawcy fotografii', którzy myślą, ze jak zrobią zdjęcie piorunowi to wiedzą co i jak w foto.

Czy ja pisze ze jestem znawcą fotografii?
Ja chce naświetlić tu tylko 1 rzecz. Tobie coś się nie musi podobać a 2 osobie może i nie możesz tej 2 osobie tego zabronić.

Dalsza dyskusja w tym temacie moim zdaniem nie ma już sensu. [Każdy ma swoje zdanie.]

Zauważyłeś, że pasja + praca zarobkowa da się połączyć? Wiele ludzi chce pracować w zawodzie, który także jest jego pasją, nie którym sie to udaje innym nie.

Swoją drogą nie odpowiedziałeś na zadane przeze mnie pytanie "A czym sie różni w własna opinia od krytyki? Mam specjalnie, żeby się chłopak poczuł lepiej pisać 'ACH REWELACYJNE FOTKI, RÓB TAK DALEJ, WSZYSTKO JEST OK'?"
Swoją drogą? Czy ja komuś bronię? WYRAZIŁAM SWOJĄ OPINIĘ. Nie powiedziałam 'boże, ludzie beznadziejne, nie oglądajcie tego, zabraniam wam uważać, że te zdjęcia są fajne'.

Słuchaj Szymon, poprosiłeś o konkretny opis co mi się nie podoba w tych zdjęciach, opisałam. Nie moja wina, że ludzie się lubią przyczepiać o to, że podobno G wiem o fotografii i w ogóle. Poprosiłeś, napisałam.
Swoja drogą nie wasza sprawa, kto i ile się czymś interesuje.Gdybym napisała 'REWELACJA! PIĘKNE! SĄ CUDOWNE'
to w ogóle byście sie nie przyczepili, wystawił fotki na forum dla Łowców, więc KAŻDY, powtarzam KAŻDY w takim razie może wypowiedzieć się, nawet osoby W OGÓLE nie znające się na fotografii. ;]

Adam DEC

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Decyk
  • Numer GG: 7449279

Foto - natura

Postpiątek, 17 lip 2009, 09:19

Strona mojego brata:

apocalipsis.1k.pl

Zobaczcie jego zdjęcia :P
Mi się podobają nie wiem jak wam :P :D

A co do zdjęć ^^ Moje początki z lustrzanką brata były tragiczne!!!!
Niby lustrzanka brata ale ja robiłem trochę zdjęć...
Ale to normalnie tragedia (Nikonem D80)
Pozdrawiam Adam Dec
gg: 7449279
tel. 662 977 150
dolnośląskie < Nowa Ruda < Jugów

Krzysztof_Ostrowski

SkyPredict

SkyPredict

Foto - natura

Postpiątek, 31 lip 2009, 15:05

Oto zdjęcia ptaków, które w ostatnim czasie robiłem:

http://picasaweb.google.pl/Krzysio.Ostrowski/Ptaki#
Pozdrawia Krzysiek ;)

Obrazek

Dariusz_Wierzbicki

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Meteo

Foto - natura

Postpiątek, 31 lip 2009, 16:13

Z ostatniej wędrówki po puszczy Białowieskiej ;)

http://www.digart.pl/zoom/4071770/Zubr_i_spokoj.html

I coś z przed kilku minut ;) 21:45. http://wstaw.org/d/2525

Krzysztof_Ostrowski

SkyPredict

SkyPredict

Foto - natura

Postsobota, 23 sty 2010, 16:10

Pozdrawia Krzysiek ;)

Obrazek

Krzysztof_Ostrowski

SkyPredict

SkyPredict

Foto - natura

Postwtorek, 2 lut 2010, 12:15

Tutaj mamy kaczki i...bażanty na moim osiedlu:

http://picasaweb.google.pl/Krzysio.Ostrowski/KaczkiIBazanty#
Pozdrawia Krzysiek ;)

Obrazek

Damian Zbieg

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: congestus
  • Numer GG: 8436566

Foto - natura

Postsobota, 6 lut 2010, 23:28

Ostatnio (31.01) też miałem przygody z ptactwem, kiedy to wysoko na niebie nagle przeleciał rozbudowany klucz, chyba kaczek z zachodu na wschód. Głośno rozmawiały.

Obrazek Obrazek Obrazek

Tomasz_Linek

Sympatyk

Sympatyk

• Numer GG: 6086255

Foto - natura

Postpiątek, 12 lut 2010, 14:29

Sikorki

ObrazekObrazekObrazekObrazek
tomasz.linek.1992@gmail.com
SONY DSC-H400 + 16 GB + statyw
https://get.google.com/albumarchive/100 ... 6586001303
http://www.youtube.com/user/tomasek141414

Sezon 2016 do 23 paź.
35 dni burzowych, 62 burze
57 słabych
4 średnie
1 silna

Mikołaj_Lulkiewicz

Sympatyk

Sympatyk

Foto - natura

Postsobota, 20 lut 2010, 20:27

Grodziski stawek i jego kaczki. :lol:
ObrazekObrazekObrazek

Dariusz_Wierzbicki

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Meteo

Foto - natura

Postponiedziałek, 22 lut 2010, 14:58

A więc wiosna już blisko.. Dosłownie przed chwilą zauważyłem w ogrodzie taki oto widok :arrow: Obrazek

Grzegorz_Zawiślak

SkyPredict

SkyPredict

Foto - natura

Postniedziela, 28 lut 2010, 11:05

Dzisiejszy gołąbek:

ObrazekObrazek
Pozdrawiam,
Grzegorz Zawiślak

Obrazek
Obrazek

FanPage: http://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Zawi%C5%9Blak-Polish-Storm-Chaser/198029370337933?ref=hl
E-mail: grzegorz.zawislak@wp.pl
YouTube: http://www.youtube.com/user/GrzesPLB?feature=mhee

Artur Michalak

Sympatyk

Sympatyk

• Numer GG: 3114031

Foto - natura

Postniedziela, 14 mar 2010, 16:27

Stali bywalcy. Stado w zimę liczyło około 6 sztuk, teraz jest 10 :):

Obrazek Obrazek
GG 3114031
Moje zdjęcia http://artur5544.flog.pl/
Panasonic LUMIX FZ 48-głównie tym aparatem wykonuje zdjęcia
FUJI FinePix S1500

Mikołaj_Lulkiewicz

Sympatyk

Sympatyk

Foto - natura

Postpiątek, 19 mar 2010, 15:36

Pierwsze oznaki wiosny. :P
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

MultiMath

Foto - natura

Postsobota, 20 mar 2010, 18:15

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Grzegorz_Zawiślak

SkyPredict

SkyPredict

Foto - natura

Postśroda, 24 mar 2010, 19:36

Koniki :P.

ObrazekObrazek
Pozdrawiam,
Grzegorz Zawiślak

Obrazek
Obrazek

FanPage: http://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Zawi%C5%9Blak-Polish-Storm-Chaser/198029370337933?ref=hl
E-mail: grzegorz.zawislak@wp.pl
YouTube: http://www.youtube.com/user/GrzesPLB?feature=mhee

MultiMath

Foto - natura

Postpiątek, 26 mar 2010, 20:39

26.03.2010r

ObrazekObrazekObrazek

Piotr_Żurowski

Rzecznik Prasowy / Moderator

• Pseudonim: piotr_z21

Foto - natura

Postwtorek, 30 mar 2010, 22:02

Wiosna pełną gębą. ;) Dzisiejsze zdjęcia[30.03.] 8-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia Skywarn Polska / Polscy Łowcy Burz
Pozdrawiam, Piotr Żurowski

Tel:+48 698 284 782
e-mail: rzecznik.lowcyburz@gmail.com
https://www.facebook.com/piotr.zurowski
Obrazek

Piotr_Nowacki

• Pseudonim: darksidephoto
  • Numer GG: 6972823

Foto - natura

Postwtorek, 30 mar 2010, 22:36

U mnie też wiosennie :D

Obrazek

Obrazek

i kolorowo ...

Mateusz_Wilczewski

Sympatyk

Sympatyk

Foto - natura

Postczwartek, 1 kwi 2010, 15:22

Piękny dzisiaj dzień. Idealny na cykanie fotek. :E

Obrazek
Obrazek

Piotr_Żurowski

Foto - natura

Postniedziela, 4 kwi 2010, 00:46

Wielka gąsienica. 8-)
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Damian Zbieg

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: congestus
  • Numer GG: 8436566

Foto - natura

Postniedziela, 4 kwi 2010, 18:02

Wiosna rządzi 8-) To z dzisiejszego, wielkanocnego spaceru.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Janek_Jakóbczak

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Jankes

Foto - natura

Postniedziela, 4 kwi 2010, 18:49

Dzisiejsze ze spaceru :D
ObrazekObrazek

Jeśli się nie mylę, to jest to Czarka austriacka ;) Grzyb chroniony.
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Tel: 726-897-875
E-mail: janek_jakobczak@wp.pl
Mój kanał na YouTube: http://www.youtube.com/user/JanekBST

MultiMath

Foto - natura

Postponiedziałek, 5 kwi 2010, 21:03

5.04.2010r

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Krzysztof_Ostrowski

SkyPredict

SkyPredict

Foto - natura

Postpiątek, 9 kwi 2010, 20:54

Oto wiosna rozwijająca się w moich okolicach:

http://picasaweb.google.pl/Krzysio.Ostrowski/Wiosennie#
Pozdrawia Krzysiek ;)

Obrazek

Rafał Dzik

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: rafal
  • Numer GG: 6458545

Foto - natura

Postpiątek, 9 kwi 2010, 22:19

Zdjęcia z wczoraj :) :
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam, Rafał!
GG: 6458545
E-mail: dzikens@onet.eu

Piotr_Żurowski

Foto - natura

Postpiątek, 16 kwi 2010, 10:14

Wczorajsze zdjęcia.

Obrazek

Obrazek

Zdjęcie z 7.04. trochę zła jakość ale była mgła.

Obrazek

Obrazek
Następna strona

Powrót do Inne