Teraz jest niedziela, 24 mar 2019, 05:00


Ważna informacja dotycząca tego działu

Dział przeznaczony na omawianie niebezpiecznych zjawisk pogodowych występujących w Europie, takich jak sztormy, wichury, orkany, ulewy, gwałtowne zjawiska burzowe (prócz tornad) i inne.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Artur_Surowiecki

SkyPredict

SkyPredict

  • Posty: 4733
  • Dołączył(a): niedziela, 11 lis 2007, 20:24
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Numer GG: 0

Ważna informacja dotycząca tego działu

Postniedziela, 28 wrz 2008, 22:30

Ponieważ ostatnio pojawiły się posty dotyczące konkretnych wichur w Europie, informuję, iż stworzyłem ten dział po to, aby w nim omawiać konkretne przypadki niebezpiecznej pogody na naszym kontynencie. Możemy tu pisać o wszelkich niebezpiecznych zjawiskach pogodowych, które występują lub kiedyś wystąpiły na terenie Europy. Dzięki temu na forum będzie panować większy porządek. Gdy pojawi się nad naszym kontynentem jakiś orkan lub bardzo ciekawy niż, dział umożliwi założenie wątku o nim i omawianie tego zjawiska w trakcie jego trwania, jak również po nim. Dział pozwoli też na omówienie powodzi w jakimś miejscu Europy, czy też fali burz. UWAGA - w tym dziale nie piszemy o tornadach - mamy osobny dział przeznaczony na omawianie tych zjawisk w Europie.
Proszę w miarę odpowiednio nazywać wątki, podając koniecznie typ zjawiska, miejsce wystąpienia i datę jego wystąpienia - dzięki temu będzie wiadomo, o jakim konkretnie zjawisku jest poświęcony dany wątek. W przypadku sztormów czy orkanów datę można pominąć, ale wymagana jest wtedy nazwa własna tego zjawiska (np. "orkan Kyrill").
Nawałnice, tornada w Polsce dalej zaskakują.
Pozdrawiam, Artur
e-mail: artur88.toxic(at)gmail.com
http://lowcyburz.pl/author/Artur_Surowiecki/

Powrót do Wichury, nawałnice i inne groźne zjawiska atm. - Europa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron