Teraz jest poniedziałek, 25 wrz 2017, 20:55

Podsumowanie sezonu - co się udało ,a co nie.

Podsumowania miesięczne z Waszych miejscowości dotyczące temperatur, zachmurzenia, itp. oraz podsumowania groźnych zjawisk meteorologicznych, które przetoczyły się nad naszym krajem.
  • Autor
  • Wiadomość

hemi112

Sympatyk

Sympatyk

• Ostrzeżenia: 1
  • Numer GG: 0

Podsumowanie sezonu - co się udało ,a co nie.

Postponiedziałek, 4 wrz 2017, 21:40

Taki temat zakładam ,ponieważ może ktoś był napalony na łowienie, a się nie udało lub odwrotnie ,zwykle kicha była ,a sezon burzowy dopisał.
Ja powiem tak :
byłem gotowy na łowy jak nigdy,zgrała się ekipa,były dobrane miejsca ,auta gotowe,ale niestety jak coś się działo ,to człek był w pracy :x
Najważniejszym wydarzeniem dla naszego miasta i okolic był "armagedon" 7.07.17 (jest temat osobny),który przyniósł bardzo aktywną elektrycznie burzę,gradobicie z gradzinami do 4cm i intensywne ulewy.
Miasto dostało konkretnie.
Wiedziałem o zagrożeniu ,ale od 19 byłem na dyżurze ,a o 21 był początek.Zostało nam z ekipą po uderzeniu szkwału ocena strat, akurat fotki gradzin moje.
Niestety człek intensywnie pracuje i jeśli jakieś burze nawiedzały z rzadka nasze miasto ,to byłem w pracy .

Tak więc wracając do pomysłu tematu : sezon 2017 miałem możliwości,ludzi do ganiania itp.ale w pracy podczas najciekawszych zjawisk.Ech mocno niezadowolony :twisted:

Kilka fotek:
Wstawię jak "wstaw" zadziała ,ale refleksje zawsze mogą być ;)
Jeśli człowiek naprawdę chce żyć to medycyna jest bezsilna:)

Forumowo oklejone sprzęty pościgowe- Impreza & Forester gotowe do ganiania :)

Powrót do Podsumowania