Teraz jest piątek, 22 mar 2019, 04:11


Informacje

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

sea

Sympatyk

Sympatyk

  • Posty: 1027
  • Dołączył(a): piątek, 9 maja 2008, 02:27
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Pseudonim: Sea
  • Numer GG: 0

Informacje

Postwtorek, 7 lip 2009, 16:03

Autorem systemu jest Sebastian Krośkiewicz.

Wszelkie propozycje, wątpliwości i informacje o błędach systemu należy kierować do niego drogą prywatnych wiadomości (użytkownik: S_Krośkiewicz), e-mail (contact.seasoft<at>gmail.com) lub poprzez wypowiedzenie się w odpowiednim wątku.

Licencja używania materiałów generowanych przez SkyPredict:

1) Aktualną miniaturową mapkę generowaną przez system w czasie rzeczywistym (http://lowcyburz.pl/skypredict/warns/imagemin.php) można zamieszczać na swoich stronach pod warunkiem, że będzie działała dokładnie tak, jak na oficjalnej stronie PŁB, czyli będzie odnosiła się bezpośrednio do systemu SkyPredict (który znajduje się pod adresem http://lowcyburz.pl/skypredict).
2) Archiwalne kopie map (nie odpowiadające za aktualne ostrzeżenie) wygenerowane przez SkyPredict można zamieszczać we własnych dokumentacjach, artykułach i stronach internetowych pod warunkiem podania źródła pochodzenia tych mapek (czyli http://www.lowcyburz.pl) i pod warunkiem własnego hostowania obrazów map. Nie wolno umieszczać bezpośrednich odnośników do map archiwalnych znajdujących się w systemie SkyPredict (nie dotyczy to jedynie materiałów znajdujących się na oficjalnej stronie i forum PŁB).
3) Widgety z aktualną pogodą i z prognozą pogody są częścią systemu SkyPredict i mogą być wyświetlane jedynie na oficjalnej stronie PŁB.
4) Niezastosowanie się do powyższych punktów jest równoważne ze złamaniem praw autorskich.
Obrazek

Powrót do O systemie SkyPredict

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron