Teraz jest czwartek, 20 wrz 2018, 06:16

Wizytówki

Tutaj możesz zaprezentować swoje dzieła. Jest to też doskonałe miejsce do zadawania pytań odnośnie tworzenia własnych prac
  • Autor
  • Wiadomość

Łukasz_K

Wizytówki

Postwtorek, 11 mar 2008, 18:48

Zamieszczam tu propozycje naszej wizytówki,która można już zacząć drukować jak się spodoba.

ps. Co do nr.umieściłem swój.Można go zmienić jeśli ktoś sie uprze :)
ps2. Założyłem e-maila naszej organizacji.(hasło podam osobom wtajemniczonym) ;)

wizytówka2.JPG
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Mariusz Świąder

Sympatyk

Sympatyk

• Numer GG: 0

Re: Wizytówki

Postwtorek, 11 mar 2008, 20:24

...a może takie coś wystarczy wysłać mailem do znajomych?

Obrazek
·····●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●·····

Łukasz_K

Postwtorek, 11 mar 2008, 21:49

Mariusz masz dobry projekt na np baner reklamowy bądż wizytowkę meilową :) Natomiast ja myślałem również o wizytówce która każdy mogłyby mieć np portfelu w razie jakiegoś zagrożenia może się z nami skontaktować.Zastosowanie takich wizytówkę morze być tak samo dobre jak i tych wizytówek elektronicznych ;)

sebacyw

Sympatyk

Sympatyk

Postwtorek, 11 mar 2008, 22:05

Mariusz, piękny projekt-po prostu piękny :)
Swoją drogą myślę, czy czegoś takiego nie umieścić również w troche"pomniejszonym" formacie jako banner na stronie głównej bo prezentuje się świetnie...(jeszcze trzeba było by wyremontować trochę stonę startową-ktoś się tym zajmuje lub ma zająć?)
Pozdrawiam
Obrazek
Moje zdjecia lotnicze na:
Jp.net
GG: 9549624

Mariusz Świąder

Sympatyk

Sympatyk

Postśroda, 12 mar 2008, 10:22

Thx, to wyszło tak zupełnie przypadkiem, to taki szkic w sumie... propozycja, tekstów i mrocznego oblicza pogody, aby było w stanie emocjonalnie działać na widza, który w obawie przed ew. skutkami burzy, wysłałby do znajomych - a nóż / widelec komuś uratuje życie przesyłając taką informacje - chyba wiecie co mam na myśli. ;)
Jak się podoba i nic nie trzeba specjalnie zmieniać, to dopieszczę i wkleję, ale szefu niech jeszcze zdanie swoje wyrazi.
·····●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●·····

Janek_Jakóbczak

Członek stowarzyszenia

Członek stowarzyszenia

• Pseudonim: Jankes

Wizytówki

Postniedziela, 4 sty 2009, 00:24

A może zrobić taką standardową na papierze. Widzę, że Mariusz dobrze się zna na grafice, więc mógł by jej nadać ładny wygląd. Na takiej wizytówce znalazło by sie nasze logo, adres naszej strony, jeśli dotyczyła by konkretnej osoby to np, imię, nazwisko, nr telefonu itp.
Co wy na to?? To chyba nie będzie kosztowne? A zawsze jakoś nas zaprezentuje ;)
Obrazek
Tel: 726-897-875
E-mail: janek_jakobczak@wp.pl
Mój kanał na YouTube: http://www.youtube.com/user/JanekBST

Łukasz_Wojtyła

Zbanowany

Zbanowany

Wizytówki

Postniedziela, 4 sty 2009, 02:28

Pomysł dobry, tylko zdaje mi się że jeśli chodzi już o wizytówki imienne to raczej dla oficjalnych członków stowarzyszenia. Projekt Mariusza jest dalej idealny, na odwrocie można by podać swoje dane. Pomysł do przedyskutowania.

sea

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Sea

Wizytówki

Postśroda, 20 maja 2009, 01:46

O nie! Reklama w formie podobnej do łańcuszka jest moim zdaniem złym pomysłem. Wiele osób, które widzą napis w stylu "prześlij do swoich znajomych", od razu negatywnie myślą o nadawcy. Wiele osób nie życzy sobie ponadto otrzymywać reklam na skrzynki e-mail, sam bym się wkurzył. Lepiej pójść inną drogą. Sama grafika jest ok.
Obrazek

-BEST-

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: -BEST-
  • Numer GG: 1296671

Wizytówki

Postpiątek, 22 maja 2009, 13:16

S_Krośkiewicz napisał(a):O nie! Reklama w formie podobnej do łańcuszka jest moim zdaniem złym pomysłem. Wiele osób, które widzą napis w stylu "prześlij do swoich znajomych", od razu negatywnie myślą o nadawcy. Wiele osób nie życzy sobie ponadto otrzymywać reklam na skrzynki e-mail, sam bym się wkurzył. Lepiej pójść inną drogą. Sama grafika jest ok.

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą.
Z doświadczenia wiem że taka reklama ma tylko negatywne skutki - czyli odwrotne do zamierzonych w reklamie.
-BEST-

Arek939

• Ostrzeżenia: 2
  • Pseudonim: Arek939
  • Numer GG: 6572341

Postwtorek, 5 lip 2011, 10:40

Co powiecie o tym?

Obrazek

sea

Sympatyk

Sympatyk

• Pseudonim: Sea

Postczwartek, 28 lip 2011, 16:21

Czcionka napisu "POLSCY ŁOWCY BURZ" zbyt infantylna (albo wręcz tandetna). Poza tym za dużo różnych czcionek, w ogóle za dużo tekstu. Tekst "badamy, (...)" jest w sumie napisany fajną czcionką. Oprócz tego jest łatwa i tania do wydrukowania, bo nie zużywa tyle tuszu.

Podsumowując, trzeba popracować nad układem, ilością tekstu i nad czcionkami. Obecnie nie podoba mi się. Możesz jeszcze, zamiast usuwania, zmniejszyć niektóre teksty tak, jak w poprzedniej grafice, żeby tak nie "krzyczały" (chociaż w poprzedniej też jest w sumie za dużo tekstu).
Obrazek

Powrót do Nasza twórczość