Strona 1 z 1

Promocja Łowców Burz - Skywarn Polska

PostNapisane: sobota, 17 mar 2012, 15:07
przez Jakub Królik
Witam ! Postanowiłem zrobić taką małą promocję Polskich Łowców Burz - Skywarn Polska. I tu takie małe pytanko:
Chciałbym tę reklamę umieścić na mojej stronie internetowej, na youtube itp, ale najpierw chyba musiałbym mieć zgodę ekipy Polskich Łowców Burz.
PS: Jakby co, to proszę o ocenę filmu.

http://tinypic.com/player.php?v=25qdk7r&s=5

PS 2: Mam nadzieję, że temat nie podważa zasad forum... Jeżeli tak, to przepraszam.

Re: Reklama Łowców Burz - Skywarn Polska

PostNapisane: sobota, 17 mar 2012, 15:15
przez Paweł_Cholewa
Yy teraz taka sprawa... to jest w końcu reklama? Czy film promocyjny? Ja sądzę że już to bardziej pasuje do tej drugiej opcji, jakiś czas temu zrobiłem własny filmik promo. Temat podobny był już poruszany kilka razy na forum przykładowo tu: viewtopic.php?f=81&t=5466 w sumie też nie wiem po co zakładałeś nowy wątek, gdyż tu jest odpowiedni do tego dział: viewtopic.php?f=78&t=3016

Poza tym jeśli chcemy się jakoś wypromować, to sądzę że trzeba w to włożyć profesjonalizm i zrobić coś na styl filmu promocyjnego Skywarnu u naszych sąsiadów ;). A dodatkowo napisałeś że zrobiłeś to z nudów.... bez komentarza, do tego potrzebna jest chęć oraz pasja ;).

Re: Reklama Łowców Burz - Skywarn Polska

PostNapisane: sobota, 17 mar 2012, 15:18
przez Jakub Królik
Znaczy się tak dokładnie to tak mi się powiedziało z nudów... I jeszcze chciałbym dodać, że jest to filmik promocyjny, a nie reklama. No dobra, następnym razem włożę w reklamę więcej wysiłku... I mam jeszcze jedne pytanko: Czy oficjalna promocja Polskich Łowców Burz już istnieje?

Re: Promocja Łowców Burz - Skywarn Polska

PostNapisane: sobota, 17 mar 2012, 15:23
przez Paweł_Cholewa


Póki co jest taki film, o którym wspominałem wyżej.... Oczywiście nie jest on jakiś super mega wypasiony, ale w niedługim czasie powinniśmy się zająć tworzeniem czegoś lepszego i bardziej profesjonalnego, a sądzę że to już Członkowie Stowarzyszenia takim filmem się zajmą ;).

Re: Promocja Łowców Burz - Skywarn Polska

PostNapisane: sobota, 17 mar 2012, 15:27
przez Jakub Królik
Acha, rozumiem... Ale ja także mógłbym zająć się tworzeniem dobrej promocji?
(Ostatnie pytanko :D)

Re: Promocja Łowców Burz - Skywarn Polska

PostNapisane: sobota, 17 mar 2012, 15:43
przez ariasz
Dobrej, tak. Ale czy to coś, bliżej nieokreślone multimedialne morderstwo w imię klasyki w rytmie dupstepa jest dobre? Nie, nie jest dobre. Pokaz slajdów, w kiepskiej jakości rozdzielczości i badziewnej kompresji. Nie wiem czy robiłeś to w PowerPoincie którego dostałeś w szkole na zajęciach informatyki czy zawinąłeś z jakiegoś warezu, ale takie rzeczy robiły na ludziach wrażenie 15 lat temu, wtedy kiedy Ciebie na świecie zapewne jeszcze nie było.

Nie chce dławić twojej "inwencji twórczej", ale chcesz się pobawić to się baw, ale nie naszym kosztem! Ten film, TFU WRÓC STASZEK -> ten pokaz slajdów może zrobić tylko jedno, antyreklamować i antypromować. Osoba postronna pomyśli sobie, że jesteśmy jakimiś gimbusami które sikają w spodnie jak widzą burzę z podniecenia.

Pozdrawiam, poćwicz.