Teraz jest wtorek, 19 wrz 2017, 13:32

Dane meteorologiczne

Pomiary to najważniejsze zagadnienie we współczesnej meteorologii. Dział ten jest przeznaczony na opisywanie swoich pomiarów i badań terenowych związanych oczywiście z pogodą. W dziale dyskutujemy również o sprzęcie pomiarowym, w tym o stacjach meteorologicznych.
  • Autor
  • Wiadomość

Anduril1991

• Numer GG: 2903641

Dane meteorologiczne

Postpiątek, 18 paź 2013, 13:44

Witam,
Jestem studentem Politechniki Śląskiej. Robię projekt inżynierski na dość ciekawy temat, związany z meteorologią. Poszukuję danych meteorologicznych z różnych stacji i różnych okresów. Ponieważ często czytam te forum wiem, że jest tu sporo ludzi pracujących na co dzień w takich stacjach, lub mających kontakt z takimi ludźmi. Jeżeli ma ktoś z was dostęp do takich danych, albo wie jak takie coś załatwić, to proszę o kontakt. Byłbym wdzięczny. :)

Myślę, że to najlepsze miejsce do wstępnego rozeznania sytuacji w takich poszukiwaniach. Oczywiście temat sprecyzuje (jakie okresy, jaka częstość pomiarów, jakie stacje meteorologiczne), jeżeli ktoś ma chęć pomóc.

Pozdrawiam,
Krzysiek ;)

Szymon Walczakiewicz

SkyPredict

SkyPredict

• Pseudonim: Equator
  • Numer GG: 666327

Re: Dane meteorologiczne

Postsobota, 19 paź 2013, 19:18

Jaki temat jest tego projektu i co będzie on zawierał?
Z chęcią pomogę w sprawie danych meteorologicznych.
Pozdrawiam
Szymon

Obrazek

e-mail: szymon.com@wp.pl

Powrót do Pomiary i sprzęt pomiarowy