Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach :)

Jest to odpowiednie miejsce do rozpoczęcia aktywności na forum poprzez przedstawienie się innym użytkownikom :)
Awatar użytkownika
Łukasz_Wrzesiński
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: coś o sobie...

Postautor: Łukasz_Wrzesiński » wtorek, 15 lip 2008, 16:15

Witam!! Mam na imię Łukasz i mam 17l. Mieszkam w Sokolnikach Lesie koło Łodzi. Od małego ciągnęło mnie do "nieba" i meteo ;) Fascynują mnie burze, tornada itp. Poza tym interesuje sie militariami[ASG], lotnictwem, motoryzacja, meteo i wieloma innymi różnymi bliżej nieokreślonymi rzeczami:) nielubie pisać o sobie więc miłych łowów i do zobaczenia w terenie :D
pozdro Gruby
Obrazek
GG:3397055
AQQ:6041167
tel:661776586
e-mail:grubysokolas1991@o2.pl
Obrazek

Wojtek_Sierny

Postautor: Wojtek_Sierny » wtorek, 15 lip 2008, 18:56

Gwal

Postautor: Gwal » wtorek, 15 lip 2008, 22:25

Hej,
na imie mam Łukasz, jestem z Cieszyna i pracuję w handlu (bardzo mało wolnego czasu).
32 lata na karku i zamiłowanie do zjawisk w pogodzie ekstremalnych niemal od maleńkości.
Żeglarstwo podobnie jak koledze powyżej tylko te fascynacje dodatkowo pobudziło.

Portal zaciekawił mnie od pierwszej chwili ale narazie staram się więcej czytać niż udzielać
ze względu na duże braki w wiedzy. ;)

Postaram się na początek zainstalować jakąś lepszą stację meteo więc w razie potrzeby
dane będą do dyspozycji.

moje gg: 1799094
email: dm_203@wp.pl

pozdro
Gwal - m.p.k.

Awatar użytkownika
Jarosław_Ciecierski
Kontakt:

Postautor: Jarosław_Ciecierski » wtorek, 15 lip 2008, 23:34

Witam, niedawno się zarejestrowałem na forum łowców burz. O stronie i organizacji dowiedziałem się z gazety "Angora", zainteresowała mnie ta inicjatywa, więc postanowiłem swoją skromną osobą troszkę wspomóc, jak minimalnie pomogę w czymś, będe zadowolony jeżeli chodzi o burze.

Nie lubie pisać o sobie, ale napisze: Mieszkaniec Lublina, pasjonat wszystkiego, a zarazem niczego. Wsystkim po trochu się interesuje, ale najbardziej anomaliami pogodowymi, typu tornada, huragany i burze, komputerami i wszysto co z nimi związane gry, grafika etc. Jestem młody i się uczę o burzach, żeby w przyszłości pomagać, mam tylko 17 lat, chodzę, właściwie będe chodzić do 1 liceum. Ale myślę, że wiek nie ma znaczenia. No nic... tyle o mnie, mam nadzieje, że będę jak najdużej na forum i coś pomogę. Pozdrawiam
jaroo1334, mów mi Jarek. Jarosław Ciecierski :)

gg:2259818
tel: 517-093-208

Lublin!

DankaS

Postautor: DankaS » środa, 16 lip 2008, 14:10

Witam wszystkich serdecznie,

Z tego co widzę na forum jestem jedną z najmłodszych osób - 16 lat; mieszkam w Bukownie, małopolska - małe miasteczko w pobliżu Olkusza. Burzami interesuję się od dawna, i zawsze gdy nadarzy się okazja stoję z aparatem w oknie, usiłując coś złapać (choć na razie nie bardzo mi się to udaje, chyba muszę zaopatrzyć się w statyw ;)). Na forum zarejestrowałam się głównie dla poszerzenia wiedzy i spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Bardzo chciałabym do was dołączyć i ewentualnie coś pomóc, ale na razie ograniczę się raczej do czytania.

Pozdrawiam!

Malina

Postautor: Malina » środa, 16 lip 2008, 18:46

Witajcie, jestem Malina, w niebo spoglądam od dawna - miałam cudownego nauczyciela geografii, pasjonata, który za pomocą slajdów wyświetlanych na szkolnej ścianie pokazał nam pierwsze burzowe "kowadło" i obłok soczewkowy.. Czasy to były dawne, komputerów jeszcze wtedy chyba nie wymyślono, cyfrówek tym bardziej.. Jednak zainteresowanie zostało, podstawy wiedzy także.. Nauczyciel nadal uczy swojej dziedziny w moim rodzinnym Koninie i pewnie jeśli ktoś z tego miasta pochodzi to może nawet kojarzy o kim tu myślę.. Ja natomiast z zawodu jestem poważną panią inżynier i obecnie pracuję w pewnej hucie na zachodzie naszego pięknego kraju. Specjalizuję się w sprawach związanych z bezpieczeństwem i być może spróbuję przenieść tu nieco mojej wiedzy zawodowej typu "co robić jak porazi nas prąd z błyskawicy".. Moim głównym zamiłowaniem (oprócz haftu płaskiego, kaszubskiego i florystyki) jest geologia i meteorologia ze wskazaniem na zjawiska łagodne. Łapanie piorunów kłóci się z moim zawodem, ograniczam ryzyko do minimum i zajmuję się głównie podziwianiem skupisk pary wodnej, zjawisk optycznych i wszelkich zakłóceń naszej atmosfery. No i od czasów liceum (czyli od jakiś 15 lat) przepowiadam pogodę na podstawie chmurek.. O waszej Grupie usłyszałam po raz pierwszy chyba w telewizji, ostatnio jednak gdzie nie spojrzeć to wszędzie Was pełno ! Co prawda w Polsce klimat mamy raczej łagodny (czytaj umiarkowany) a wszelkie spektakularne zjawiska mają raczej zasięgi lokalne, ale biorąc pod uwagę zmiany klimatyczne gwałtowność tychże może narastać - czego oczywiście lepiej jednak sobie nie życzmy i odpukajmy w niemalowane, i jednocześnie spójrzmy w niebo czy się przypadkiem nie chmurzy.. ? Pozdrawiam serdecznie !

kadro80
Kontakt:

Postautor: kadro80 » środa, 16 lip 2008, 19:47

Witam wszystkich!
Mam na imię Kasia, liczę sobie 28 lat i mieszkam w Poznaniu. Na Waszą stronę, a później forum trafiłam już jakiś czas temu poprzez portal tvn24.pl. Długi czas podglądałam Was z ukrycia, ale w końcu postanowiłam się zarejestrować i mam nadzieję na czynny udział w życiu Łowców Burz. Co prawda głównie siedzę cicho, a to dlatego, że moja wiedza wymaga solidnego uzupełnienia :oops: Mam nadzieję, że niedługo to się zmieni :)
Obecnie kończę doktorat z tematyki diagnostyki genetycznej, a w wolnych chwilach fotografuję (nie tylko pioruny).
Burze i tornada od zawsze mnie fascynowały, a obecnie po zakupie lepszej cyfrówki mapa wyładowań stała się moim przyjacielem i na bieżąco monitoruję czy coś nie zbliża się do mojego miasta i czy przypadkiem nie ma szans na fajne fotki piorunów.
Bardzo bym chciała żywo uczestniczyć w życiu forum i organizacji i postaram się aby to jak najlepiej się udało!
Pozdrawiam
Kasia

Awatar użytkownika
Bartek
Dokumentalista
Dokumentalista
Kontakt:

Postautor: Bartek » środa, 16 lip 2008, 19:53

Coraz więcej kobiet.
To nam może wyjść tylko na dobre ;)

Paweł_Kowalewski
Sympatyk
Sympatyk
Kontakt:

Postautor: Paweł_Kowalewski » czwartek, 17 lip 2008, 13:39

Witam

Mam na imię Paweł, pochodzę z Nysy w województwie Opolskim, w sierpniu skończę 23 lata.
Zjawiskami atmosferycznymi, czy ogólnie meteorologią interesuję się od dziecka. Jednak jest to tylko (a może aż?) moje hobby.
O Polskich Łowcach Burz słyszałem już jakiś czas temu ale dopiero teraz wpadłem na Waszą stronę w sieci. Widzę że na forum jest chyba mało osób z woj. opolskiego więc swoimi obserwacjami właśnie z tego województwa postaram się dzielić jak najczęściej.

Awatar użytkownika
Kamil_Mazur
Sympatyk
Sympatyk
Numer GG: 43247374
Kontakt:

Postautor: Kamil_Mazur » niedziela, 20 lip 2008, 19:14

Witam, jestem studentem Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, właśnie skończyłem pierwszy rok. Jutro (21 lipca) skończę 20 lat, mieszkam w miejscowości Dziurów w powiecie starachowickim.
Interesuję się oprócz meteorologii przede wszystkim wędkarstwem. :D

Łukasz_Wojtyła
Zbanowany
Zbanowany
Kontakt:

Postautor: Łukasz_Wojtyła » niedziela, 20 lip 2008, 23:26

Łukasz lat 24 pracuje jako Pracownik Ochrony ( kierownik zmiany ) interesuje się informatyką i bezpieczeństwem systemów informatycznych. Od zawsze lubiłem burze i inne ciekawe zjawiska pogodowe, zawsze w burze staram się być na zewnątrz i oglądać to piękno nie wiem czemu ale nie boje się burz.. nie wiem może to psychoza trudno ;) Gdy tylko usłyszałem o łowcach burz od razu zacząłem przeglądać forum i chce brać czynny udział w dyskusjach :) jak i zdawać raporty z burz w moim regionie :)

Pozdr.

deszcz

Postautor: deszcz » środa, 23 lip 2008, 23:10

Witam.Mam gospodarstwo sadownicze i w nim pracuję.Jako że mieszkam na wsi interesuje mnie to co mnie otacza.Od czasu,kiedy kupiłem cyfrówkę robię fotki temu co uważam za ciekawe i godne utrwalenia.Prócz zjawisk atmosferycznych uwieczniam wszelkie żyjątka.

Cath
Kontakt:

Postautor: Cath » czwartek, 24 lip 2008, 13:10

Witam, jestem studentką Zarządzania na WSEiZ w Warszawie. Mam 20 lat, mieszkam w Działdowie (warmińsko - mazurskie) lecz nie długo będzie to stolica..
Interesuję się meteorologią od podstawówki :) oraz przede wszystkim grafiką komputerową..
Pozdrawiam
never say never..

Awatar użytkownika
Mariusz Świąder
Sympatyk
Sympatyk
Kontakt:

Postautor: Mariusz Świąder » czwartek, 24 lip 2008, 13:25

Witam wszystkich, witaj nowa, a ścigasz burze? :)

Od pewnego czasu można zauważyć że wiele nowych sympatycznych osób doszło w nasze szeregi. Bardzo mnie to cieszy, oby tak dalej 8-)
·····●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●·····

Cath
Kontakt:

Postautor: Cath » czwartek, 24 lip 2008, 13:28

ścigać czasem ścigam, ale częściej można powiedzieć że one ścigają mnie ;)
a może ja je ściągam :D
never say never..

Piotr_Chmielewski
Kontakt:

Postautor: Piotr_Chmielewski » czwartek, 24 lip 2008, 17:25

Jestem tu już od prawie dwóch tygodni, ale jeszcze nic o sobie nie napisałem. Mam na imię Piotrek (17 lat), mieszkam w Ełku i cały czas czekam na jakąś mocną burze nad wschodnimi mazurami.:D
GG: 3943506

Kattarzyna

Postautor: Kattarzyna » piątek, 25 lip 2008, 11:20

Kiedyś tutaj byłam, a później wybyłam, ale znowu jestem..
Kattarzyna, lat niedługo 21, zamieszkała w Lublinie, studia kulturoznawcze. W wolnych chwilach maluję/ rysuję.
Trąby powietrzne uwielbiam (co wiedzą już moi Koledzy, którzy sami burzami się interesują), lubię robić zdjęcia chmurom, no i burze lubię, bo jakże by inaczej...

Wojciech_P
Kontakt:

Postautor: Wojciech_P » sobota, 26 lip 2008, 18:01

Witam wszystkich. Mam na imię Wojtek i mieszkam na Dolnym Śląsku. O organizacji dowiedziałem się w marcu, czy kwietniu z jakiegoś portalu, sam już nie pamiętam jakiego, ale dopiero teraz się odważyłem zarejestrować :roll: Chyba jestem najmłodszy na forum, bo nawet nie jestem pełnoletni, a z tego co widzę całość stanowią dorośli, choć to chyba mi nie przeszkodzi w wysyłaniu raportów pogodowych i burzowych z regionu oraz informowaniu na bieżąco o sytuacji meteo ;). Konkretnie może nie interesują mnie burze, lecz ogólnie meteorologia, poza tym ciekawią mnie media (telewizja, Internet), informatyka i trochę piłka nożna (kiedyś bardziej). Na razie, tak jak mówiłem, będę raportował sytuację meteo z regionu, a może później podejmę się poważniejszych spraw ;)
Pozdrawiam :)

Kamil_Bogusławski

Postautor: Kamil_Bogusławski » poniedziałek, 28 lip 2008, 18:00

Witam :) To mój pierwszy post na forum i myślę że w prawidłowym dziale ;)

Nazywam się Kamil jak widać z mojego loginu :D Mam 20 lat i mieszkam w miejscowości Bechcice Parcela obok Konstantynowa Łódzkiego, czyli do Łodzi mam ko 16 km ;) Jestem studentem 1-go roku "Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego" na kierunku informatyki. Burzami interesuje się od kiedy zacząłem normalnie myśleć o świecie (gdybym powiedział że od urodzenia to nikt by nie uwierzył bo tak się po prostu nie da :D ) ponieważ kiedy byłem młodszy bałem się burz występujących w nocy. Teraz na szczęście strach przekształcił się w fascynację tym zjawiskiem i chęcią jego bliższego poznania. Dlatego też zdecydowałem się na dołączenie do grona Polskich Łowców Burz. Zanim dowiedziałem się o waszej grupie, bardzo często oglądałem wszelkie programy na kanałach Discovery itp odnośnie zjawisk pogodowych, a zwłaszcza "Storm Chasers" czyli łowców tornad :) Zastanawiało mnie czy istnieje polski odpowiednik tej grupy. Czytając któryś z numerów Angory znalazłem odpowiedź na moje pytanie, no i w ten sposób znalazłem się tutaj pisząc tego posta ;) Mam nadzieję że będę mógł dostarczyć wiele ciekawych raportów z burz występujących na terenie woj. łódzkiego oraz dzielić się wszelkimi materiałami na ich temat.

Pozdrawiam całą ekipę PŁB i życzę wielu udanych "łowów" ;) Oby każde kończyły się dobrze ;)

Ps. Zapomniałem dodać że jestem też strażakiem i wiedza na temat burz, ich przewidywanie itp bardzo mi się przyda w tej "profesji" ponieważ bardzo często w trakcie burzy jesteśmy wzywani do podtopień, zalań, powalonych drzew czy pożarów od uderzenia piorunów.

Mariusz79Chorzow
Sympatyk
Sympatyk
Numer GG: 8892528
Kontakt:

Postautor: Mariusz79Chorzow » czwartek, 31 lip 2008, 00:05

No więc i ja kilka słów o sobie.
Mariusz, lat 29 skończone w lipcu ;) urodzony i zamieszkały w Chorzowie na Śląsku.
Z zawodu elektryk i w tym zawodzie pracuję.
Zainteresowania to sport - piłka nożna i rajdy samochodowe, muzyka prawie każda, oczywiście pstrykanie zdjęć ciekawych obiektów - ruiny, zabytki, pomniki, itp. również widoki ale przede wszystkim burze i chmury. Najlepsze warunki mam w pracy pstrykając z dachu jednego z 24 piętrowych wieżowców ;).
Do zainteresowań można dodać również gry RPG, także karcianą MTG, Psychologia oraz Historia Polski a także wszystko co podnosi adrenalinę ;)
Coś o sobie:
Raczej spokojny, cichy i nieśmiały jednak z czasem towarzyski, po prostu muszę się zaaklimatyzować. Można powiedzieć pomocny, jeśli potrafię to nie odmawiam pomocy. Dużo wolnego czasu spędzam przed komputerem w poszukiwaniu różnych ciekawych artykułów itp.

To by chyba było wszystko, no może zapomniałem dodać że lubię działać, szczególnie w grupie gdzie są większe możliwości rozwoju i nabycia wiedzy po przez wymianę informacji, udzielanie wskazówek itp.

Pozdrawiam.
Mariusz Minałto
Miejsce zamieszkania:
Londyn Pd.-Zach.
Wielka Brytania

Z: Chorzow
woj. Slaskie
gg: 8892528
tel. +44 07 824 535 659

Awatar użytkownika
Krystian_Gierszak
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Krys
Numer GG: 6225956
Kontakt:

Postautor: Krystian_Gierszak » czwartek, 31 lip 2008, 00:13

AQQ: 3929949, Jabber: kryss@aqq.eu, Skype: k-r-y-s, E-mail: kgierszak@gmail.com
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCcvlkuJIbZNBf_YQwUZzSxQ
Pozdrawiam ... Krystian Gierszak

EwaQ

Postautor: EwaQ » sobota, 2 sie 2008, 00:32

:D
Chryste To ja nie pytajcie o wiek szkoda słów,mieszkam w małej miejscowości Nowy Tomyśl oczywiście burze nas omijają ale cierpliwie na nią zawsze czekamy.Prowadzę firmę która organizuje kompleksowo każdą uroczystość pogrzeby nie :D kocham psychologię i filozofię oraz astronomię choć nadal uczę się wielu zagadnień z tej tematyki.Ostatnio nawet zakupiłam teleskop oj uwierzcie bajka posiadać coś co jeszcze można rozbudować o aparat i silniczki.Wyższa szkoła jazdy.Miło jest być z wami!

EwaQ

Postautor: EwaQ » czwartek, 7 sie 2008, 23:21

Basia_B

Postautor: Basia_B » wtorek, 19 sie 2008, 22:56

Siema,
Nazywam się Basia i zostałam siłą zmuszona do rejestracji tutaj :P
A tak serio, to Kamil wie, że lubię wszelkie zjawiska atmosferyczne ;)
zresztą od października będę studentką geografii na UŁ, a poza tym
interesuję się astronomią, kocham podróże, gram w siatkę i jestem Harcerką 44 ŁDH.
Pozdrawiam wszystkich Łowców :)

Kamil_Bogusławski

Postautor: Kamil_Bogusławski » wtorek, 19 sie 2008, 23:17

Witam Cię Basiu w imieniu całego zarządu :)

Udzielaj się aktywnie a nie skarż że Cie zmuszam :P Masz talent i wiedzę, a to jest bardzo przydatne w naszej działalności.

A kopa i tak dostaniesz za tą skargę...

Może jakiś referacik nam o chmurkach napiszesz? Albo o jakimś innym zjawisku? Jeśli tak to napisz i wyślij do nas ;)

Mariusz_Szyiński

coś o sobie...

Postautor: Mariusz_Szyiński » środa, 20 sie 2008, 13:36

To może kolej na mnie.
Jestem tutaj od dzisiaj, a moje zainteresowania zjawiskami atmosferycznymi sięgają kilku lat wstecz.
Nazywam się Mariusz Szyiński i pochodzę z Częstochowy mam 23 lata. Z zawodu jestem technikiem informatykiem, a pracuje w handlu. Mam nadzieję, że uda mi się wam jakoś pomóc.
Ostatnio zmieniony czwartek, 21 sie 2008, 07:49 przez Mariusz_Szyiński, łącznie zmieniany 1 raz.

Łukasz_Brzeziński
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Ruki;
Numer GG: 1127828
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Łukasz_Brzeziński » czwartek, 21 sie 2008, 19:40

Witam serdecznie!
Zainteresowałem się waszą stroną w ostatni piątek i gdy zobaczyłem, że pełno jest tu ludzi z pasją, którzy z zaangażowaniem udzielają się w swoim "hobby" pomyślałem, że wkońcu znalazłem miejsce dla siebie, gdzie będę mógł sobie porozmawiać z podobnymi zapaleńcami jak ja. Rodzinka ma już serdecznie dość wysłuchiwania moich gadek o chmurach itp. :o
Zowię się Łukasz Brzeziński, mam już prawie 19 lat, świeżo upieczony maturzysta i student Rybactwa na UR w Krakowie, skąd również pochodzę. Obecnie przesiaduję sobie na wakacjach nieopodal granicy słowackiej i Babiej Góry- w Orawce(taka mała wioska :D ). Widok na burze mam bardzo fajny jak wyjdę na pobliską "górkę", ale to jedyny plus. Wszystkie burze w tym roku mnie tutaj ominęły, a już siedzę drugi miesiąc. :( W Krakowie podobne zmartwienia mam. :( Ale widzę, że takie zmartwienia to wielu użytkowników tu ma i trzeba czekać cierpliwie na jakaś superkomórkę(tak jak utrafiłem na burzę w Krakowie pod koniec sierpnia '07 oraz 23 czerwca tego roku). ;)
Z hobby, prócz pogody(wiedza mała, ale dzięki temu forum się szybko doszkalam ;) ), interesuję się akwarystyką oraz wędkowaniem.
Pozdrawiam!
Halny Chasers!!

Awatar użytkownika
Paweł_Cholewa
Członek stowarzyszenia
Członek stowarzyszenia
Pseudonim: Pablo
Numer GG: 8739674
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Paweł_Cholewa » czwartek, 21 sie 2008, 21:13

Witam kolejnego Krakowiaka na naszym forum ;).
Pozdrawiam - StormHunter
Obrazek
E-mail: pawciokrk89@gmail.com

Łukasz_Wojtyła
Zbanowany
Zbanowany
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Łukasz_Wojtyła » czwartek, 21 sie 2008, 21:47

Witam wszystkich nowych ;) i zapraszam tym samym do czynnego udziału w życiu forum i nie tylko 8-)

Pozdr.

Awatar użytkownika
Filip_Dutkiewicz
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: mdgn
Numer GG: 1639923
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Filip_Dutkiewicz » czwartek, 21 sie 2008, 23:26

Witamy kolejnego Krakusa :D

Awatar użytkownika
Tomasz_Gomółka
Pseudonim: m4l@kai
Numer GG: 6621870
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Tomasz_Gomółka » piątek, 22 sie 2008, 15:55

Witam
Chociaż zarejestrowałem się na forum ciut wcześniej przedstawię się dziś.
Jestem dawny (malakai). Mam 17 lat. Pochodze z Krakowa. Przyroda i wszystko co związane z nią interesowały mnie od dziecka.
Burze najbardziej mnie fascynowały.
23 czerwca postanowiłem wraz z kumplem wybrać się w okolice peronu "Łobzów" na spacer.
Kiedy zerwał się porywisty wiatr wraz z ciemnymi ciężkimi chmurami postanowiliśmy się schować na peronie pod zadaszeniem by uniknąć deszczu. Po chwili zaczął padać duży grad(największy jaki dotąd widziałem). Zacząłem nagrywać niestety z telefonu. Właśnie wtedy zauważyłem gościa nie mniej zafascynowanego tym zjawiskiem co ja, nagrywającego ten grad z jakiegoś dobrego aparatu(nie pamiętam jaki). Tak się akurat złożyło że zaczęliśmy rozmawiać i obiecał mi że wyśle mi ten filmik(byłem podjarany). Jak się okazało ten koleś wiedział już wcześniej co się szykuje i czekał na peronie już jakiś czas. Byłem ciekawy skąd to wiedział. Powiedział mi o PŁB.
Właśnie wtedy dowiedziałem się o tej organizacji i od tamtej pory śledzę losy PŁB .
Tym gościem jest tornadoseeker czyli Filip :D
Dzięki wielkie gdyby nie Ty być może nie dowiedziałbym się o tej organizacji prędko :(
Pozdrawiam wszystkich ŁB,
życzę udanych i BEZPIECZNYCH łowów oraz udanego ostrzegania ludności przed możliwymi zagrożeniami.

aha bym zapomniał o fotce;]
gg 6621870

Awatar użytkownika
Filip_Dutkiewicz
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: mdgn
Numer GG: 1639923
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Filip_Dutkiewicz » piątek, 22 sie 2008, 18:06

hehe nie ma sprawy Tomek, dzięki za miłe słowa :D ja też trafiłem na PŁB tylko trochę wcześniej niż Ty ale tak czy siak pewnie sam byś w końcu trafił, nawet bez mojej pomocy. Mimo wszystko zawsze fajnie spotkać ludzi z podobnymi zainteresowaniami i to jeszcze podczas jednej burzy. Witamy! :)

Guzik29

coś o sobie...

Postautor: Guzik29 » poniedziałek, 1 wrz 2008, 12:27

Witam:) Mam na imie Kuba. Interesuje się meteorologia od paru lat. Może nie mam na jej temat jakiejś olbrzymiej wiedzy ale chciałbym ją poszerzyć dzięki wam. Oraz podzielić się tym co już wiem na jej temat:) Studiuje geografie na UW dzieki czemu kontynułuje moja pasje zwiazana ze zjawiskami meteorologicznymi i fotografia.

Awatar użytkownika
Piotr_Ferków
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: FeRu
Numer GG: 764232
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Piotr_Ferków » poniedziałek, 1 wrz 2008, 15:58

Witam wszystkich...udzielać się na forum...i ma być kultura,żadnych kłótni bo to nie Radio Maryja,pisać o pogodzie i na tematy związane z meteorologią...a będzie ok (Już ja się za was wezme XD )
FeRu Raprodukcja

FanPage:

ww200

coś o sobie...

Postautor: ww200 » wtorek, 2 wrz 2008, 15:29

Jako że jestem nowy na forum a kultura wymaga żeby zacząć od przywitania się,tak więc Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.
A teraz może krótko coś o sobie.
Jestem Wojtek,mam 37 lat i pochodzę z Warszawy/dolny Mokotów.Pracuję jako galwanizer w Instytucie Tele-i Radiotechnicznym.Jeśli chodzi o zainteresowania,to głównie rodzina a w wolnym czasie od niedawna fotografowanie nieba.Nie wiem na ile będę mógł się zaangażować na tym forum,ale chętnie dołożę parę symbolicznych złotówek na rozwój forum :D

P.S. Jak można,to proszę o jakieś namiary konta.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Szymon Walczakiewicz
SkyPredict
SkyPredict
Pseudonim: Equator
Numer GG: 666327
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Szymon Walczakiewicz » środa, 3 wrz 2008, 12:34

Nadszedł czas aby się przedstawić:-)
Nazywam się Szymon, mieszkam w Szczecinie. Mam 24 lata (niedawno skończyłem). Ukończyłem studia na kierunku Geografia-pracę mgr pisałem z zakresu meteorologii i klimatologii. Zainteresowania moje to głównie synoptyka oraz wcześnie wspomniana meteorologia z klimatologią a także zjawiska ekstremalne głównie tornada które Pomorza Zachodniego nie rozpieszczają:-)
Pozdrawiam
Szymon

Obrazek

e-mail: szymon.com@wp.pl

Awatar użytkownika
Krystian_Gierszak
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Krys
Numer GG: 6225956
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Krystian_Gierszak » środa, 3 wrz 2008, 13:01

Witamy na forum i zapraszamy do aktywnego udziału ;)

P.S.Witam bratnią duszę z zach-pom ;) , już nie jestem "sam" :)
AQQ: 3929949, Jabber: kryss@aqq.eu, Skype: k-r-y-s, E-mail: kgierszak@gmail.com
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCcvlkuJIbZNBf_YQwUZzSxQ
Pozdrawiam ... Krystian Gierszak

Łukasz_Wojtyła
Zbanowany
Zbanowany
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Łukasz_Wojtyła » środa, 3 wrz 2008, 23:43

Witam serdecznie nowych użytkowników : ) Życzę owocnej współpracy z innymi, i dużej aktywności na forum.

A ja z Lubuskiego dalej sam.. Ja nie wiem jak to możliwe że przez taki czas nikt nie wpadł tutaj -_-'

Nojka
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Nojka » czwartek, 4 wrz 2008, 18:15

Witam,
Z zawodu jestem technikiem handlowcem, obecnie studiuje ekonomie więc z meteorologią nie mam za dużo wspólnego ( ewentualnie badania statystyczne-może się przyda??). Zainteresowanie burzami zawdzięczam mojej mamie, która uwielbia oglądać je przez okno i ja zaczęłam dążyć do tego aby uprzedzać ją o nadchodzącej komórce burzowej. Najpierw patrzyłam na radary,potem odkryłam waszą stronę i forum i postanowiłam się przyłączyć ( po prosu mnie to wciągnęło!!) . Nad moją miejscowością (Sopot) nie zdarzają się często burze, ale wydaje mi się że robią się coraz gwałtowniejsze ( łącznie z burzami śnieżnymi). Jestem tu bo chcę się nauczyć tropienia ich i o ile się da nie tylko za pomocą elektroniki, no i może też się sama do czegoś przydam.
Pozdrawiam wszystkich "wciągniętych''

Awatar użytkownika
Grzegorz_Zawiślak
SkyPredict
SkyPredict
Kontakt:

coś o sobie...

Postautor: Grzegorz_Zawiślak » czwartek, 4 wrz 2008, 19:23

Witam kolejną piękną płeć i zachęcam do częstego udzielania się na forum ;)
Pozdrawiam,
Grzegorz Zawiślak

Obrazek
Obrazek

FanPage: http://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Zawi%C5%9Blak-Polish-Storm-Chaser/198029370337933?ref=hl
E-mail: grzegorz.zawislak@wp.pl
YouTube: http://www.youtube.com/user/GrzesPLB?feature=mhee

Wróć do „O nas”