Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach :)

Jest to odpowiednie miejsce do rozpoczęcia aktywności na forum poprzez przedstawienie się innym użytkownikom :)
Piotr Szuster
Administrator
Administrator
Pseudonim: retsuz
GG: 3600710

Re: Parę słów o sobie, swoich zainteresowaniach i zajeciach

Postby Piotr Szuster » Thursday, 16 Aug 2012, 15:50

Witam serdecznie wszystkich nowych użytkowników. Chciałbym wyrazić radość w związku z waszym zainteresowaniem.

Magdalena Izdebska
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Pasjonatka
GG: 0

Postby Magdalena Izdebska » Friday, 17 Aug 2012, 08:35

Ja również witam nowych użytkowników.:) Bardzo się cieszymy kiedy do naszego forum dołączają coraz to nowe osoby wykazujące zainteresowanie naszym Stowarzyszeniem ;) .
adres e-mail: cytri229(at)wp.pl, tel. 669595396
BURZE w 2012r.: 13
Shel cloud: 7
Funnel cloud: 1
Mammatus: 9
Tornado: 0
Grad: 0
Downburst: 3

"Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera"

wasek41
GG: 25234632

Postby wasek41 » Friday, 17 Aug 2012, 13:36

Witam. Jestem już od jakiegoś czasu na forum i czas się przywitać.
Nazywam się Tomasz Wąsowski i pochodze z małej miejscowości Kutuski w woj. mazowiecki, pow. Sokołów Podlaski.
W najbliższym otoczeniu rodzina, praca nazywają mnie ,,burzowa pogodynka" no ale jak czytam to forum to widze że nie wiele wiem o burzach. Dzięki forum dowiaduje się coraz więcej o tych jak wspaniałych jak i niebezpiecznych zjawiskach atmosferycznych.
Last edited by Paweł_Cholewa on Friday, 17 Aug 2012, 14:42, edited 1 time in total.
Reason: Niebespiecznych? ;)

Tęcza
Pseudonim: Poprostu Tęcza! ^^
GG: 3234399

Postby Tęcza » Tuesday, 21 Aug 2012, 09:34

Witam, jestem nowym nabytkiem forum i miło jest mi was poznać!
Zamieszkuje w Łodzi, moją fascynacją jest sport i zdecydowanie zjawiska pogodowe z naciskiem na tęcze która występuje po burzy <3

Different

Postby Different » Tuesday, 21 Aug 2012, 23:05

Witam :) Jestem Dominika. Moimi zainteresowaniami są taniec, pogoda (pociągają mnie tornada), książki fantasy i dużo innych :).

Magdalena Izdebska
Sympatyk
Sympatyk

Postby Magdalena Izdebska » Wednesday, 22 Aug 2012, 13:54

Witamy Cię Dominiko serdecznie na forum, cieszymy się, że do nas dołączyłaś. Zachęcam do udzielania się i pogłębiania swojej wiedzy. :D Ale prosiłabym abyś uzupełniła na swoim profilu lokalizację, to bardzo ważne.

Pozdrawiam :D

Eruanna

Postby Eruanna » Wednesday, 22 Aug 2012, 14:11

Witam :) Mam na imię Joanna chodź bardziej preferuję krótsza wersję imienia czyli Asia ;) mam 22 lata mieszkam od urodzenia w Gnieźnie. Moimi zainteresowaniami są taniec, muzyka, książki fantasy, pływanie, zwierzaki. Trafiłam tutaj przypadkiem znajdując na facebook'u stronkę Gdzie jest burza. Od dziecka fascynuje mnie burza wiec przy każdej możliwej okazji obserwuję ją w miarę z bezpiecznego miejsca. Chciała bym pogłębiać swoja wiedzę na temat tego fascynującego zjawiska :)

Pozdrawiam wszystkich :)

Michał_Żarnowski
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Żar
GG: 2018032
Location: Dąbrowa koło Śremu(Wielkopolska)/ Środa Wielkopolska

Postby Michał_Żarnowski » Wednesday, 22 Aug 2012, 16:50

Witam kolejną użytkowniczkę z Wielkopolski. Zachęcam do częstego odwiedzania forum i pogłębiania wiedzy z meteorologi. ;)

Narcyz

Postby Narcyz » Thursday, 23 Aug 2012, 20:47

Witam wszystkich Łowców i sympatyków. Na imię mam Marcin i mam 25 lat. Od dłuższego czasu stale śledzę stronę i forum Skywarn Polska gdzie zdecydowałem się zarejestrować za namową pewnej koleżanki ;) Co do moich zainteresowań to są dość rozległe począwszy od ochrony środowiska a kończąc na zjawiskach paranormalnych. Mam nadzieje że uda mi się aktywnie uczestniczyć w życiu forum i że moja obecność okaże się pomocna :).

Magdalena Izdebska
Sympatyk
Sympatyk

Postby Magdalena Izdebska » Thursday, 23 Aug 2012, 20:53

Witam kolegę z dawnych lat ;) :D. Bardzo się cieszę, że dałeś się namówić na dołączenie do naszego forum :), jednocześnie zachęcam do udzielania się i pogłębiania swojej wiedzy, której tutaj jest prawdziwa kopalnia :D.

Bartek_Pawłowski
Sympatyk
Sympatyk

Postby Bartek_Pawłowski » Sunday, 26 Aug 2012, 21:27

Witam,
Mam na imię Bartek, mieszkam w małej miejscowości Chocicza, oddalonej o 20km na północ od Jarocina w Wielkopolsce.
Moje zainteresowania: astronomia, meteorologia, natura, zwierzęta, fotografia, grafika, informatyka, technologie
Zainteresowania, ale te mniejsze: radiotechnika, elektronika, fizyka, media (radio i telewizja, gazeta), muzyka,
Nigdy jakoś burzami się nie zachwycałem i jakoś się ich nie bałem, ale od pewnego czasu są dla mnie bardzo ekscytujące. Myślę, że dzięki temu forum rozwinę swoją wiedzę, ale również pomogę niejednemu userowi :D
Image

Jarosław_C
GG: 471550

Postby Jarosław_C » Sunday, 2 Sep 2012, 10:20

Witam. Mam na imię Jarosław, mieszkam w woj. lubuskim dokładnie w Jankowej Żagańskiej. Praktycznie od zawsze interesowały mnie nietypowe zjawiska pogodowe, w miarę możliwości śledzę pojawiające się fronty burzowe jak i same burze, fascynują mnie wyładowania atmosferyczne. Amatorsko zajmuję się elektroniką, informatyką i modelarstwem.
Piorun - potężna energia skondensowana w iskrze.

Damian Zbieg
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: congestus
GG: 8436566

Postby Damian Zbieg » Monday, 3 Sep 2012, 05:15

Witam sąsiada :D Zachęcam do rozwijania swojej wiedzy i częstego udzielania się na forum, a w przyszłorocznym sezonie burzowym na wspólne łowy ;)

QGforcing
Sympatyk
Sympatyk

Postby QGforcing » Sunday, 23 Sep 2012, 07:20

Witam! Mam na imię Krystian. Mieszkam we Wrocławiu. Interesuje się pogodą i sportem (piłka nożna, koszykówka i ping-pong), a także grami komputerowymi. Forum przeglądam od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że dużo się od was dowiem. :)

brylu

Postby brylu » Wednesday, 26 Sep 2012, 15:55

Witam szanownych forumowiczów! Jestem Szymon i mieszkam w łódzkim. Moje zainteresowania to, oczywiście poza fotografią, przede wszystkim samochody, gry komputerowe i sport. Staram się spędzać jak najwięcej czasu aktywnie, ale wieczorami lubię się rozerwać przy kompie ;). Dodatkowo, ostatnio wpadła mi w ręce (brat dostał na święta) i trochę się bawię z kumplami w kręcenie filmów :P. Właśnie pracujemy nad obróbką efektów specjalnych na komputerze ;).

kiara
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Kiara
GG: 2435493

Postby kiara » Wednesday, 26 Sep 2012, 18:14

Witam bardzo ciepło nowych forumowiczów! Zachęcam do pogłębiania wiedzy na tematy związane z meteorologią oraz ekstremalnymi zjawiskami. Oby czas spędzony tutaj zaowocował jak najlepiej ;).
'Dave Grohl is My God'

Morczi

Postby Morczi » Wednesday, 26 Sep 2012, 19:04

Witam. Mam na imię Marta. Interesuję się meteorologią, muzyką oraz wszystkim co związane jest z komputerem. Mam nadzieję, że sporo się od was nauczę i uzupełnię swoje braki w dziedzinie meteorologii! :mrgreen:

Grzegorz_Kostrzewa
Członek stowarzyszenia
Członek stowarzyszenia
Pseudonim: Gregs

Postby Grzegorz_Kostrzewa » Saturday, 29 Sep 2012, 19:19

Witam QGforcing i Morczi, ciesze się, że Dolnośląska grupa się rozrasta. Mam nadzieję, że stworzymy tutaj i w naszym rejonie bardzo dobrą ekipę łowców :) :)
Świdnica Stormhunters Team - Stacja meteo Powiatu Świdnickiego http://www.ws550.nazwa.pl
Kamery i stacje meteo w Sudetach

Łukasz Moskwa
Członek stowarzyszenia
Członek stowarzyszenia
Pseudonim: Storm
GG: 41701033

Postby Łukasz Moskwa » Wednesday, 3 Oct 2012, 13:49

Ja również witam wszystkich nowych uzytkowników i zachęcem do udzielania się na forum.;)
Pozdrawiam.

Sezon burzowy 2015
Burze-6
Arcus-2
Funnel Cloud-

Sezon Burzowy 2014
Burze- 23
Arcus- 6
Funnel Cloud- 0

------------------------------------------

Image

Ryplej
Pseudonim: Ryplej
GG: 5577630

Postby Ryplej » Tuesday, 9 Oct 2012, 14:09

Witam wszystkich bardzo ciepło, jestem Ryplej... od wielu lat pasjonat zjawisk pogodowych i burz z trofeami w postaci fotografii wyładowań atmosferycznych, do których serdecznie zapraszam na mojej stronie. Mieszkam w Szczecinie i wraz z przyjaciółmi ganiamy za burzami w naszym regionie. Wyprawy rejestruję kamerą i aparatem. Od paru miesięcy prowadzę swój serwis pod kątem prognoz dla województwa zachodniopomorskiego (patrz strona www).
---------------------------------------------
Założyciel Zachodniopomorskich Łowców Burz

Seb
Pseudonim: Seb

Postby Seb » Friday, 12 Oct 2012, 23:39

Witam, z tej strony Seba z hmm... wszędzie tam gdzie mi dobrze:). Aktualnie najwięcej czasu spędzam w Poznaniu, gdyż tu się uczę (i tu mi dobrze:P).
Meteorologią "interesuje" się od niedawna (w zasadzie jeszcze nic na ten temat nie wiem), wynika to bardziej z tego że lubię coś śledzić i analizować. Jęśli chodzi o Burze (tak przez wielkie "B") to wywołują we mnie niesamowite przeżycia, głównie ze względu na tą nieokiełznaną potęgę i walory akustyczne, gdy dojdzie do wyładowania w pobliżu żaden zestaw kina domowego tego nie zastąpi, to drżenie ziemi, przechodzące przez całe ciało, niesamowity ogłuszający huk, dosłownie czuje się każdy organ wewnątrz poruszony przez potężną falę akustyczną .... ależ się rozmarzyłem:pp. A tak przy okazji widzę tutaj kilka spraw w których mógłbym sprawdzić się jako przyszły inżynier (mimo że mój kierunek ani trochę nie wiąże się z tą dziedziną) to lubię pomajsterkować, a wiedzę z niektórych moich przedmiotów chyba będę w stanie tu jakoś wykorzystać:D
Prywatnie, student 2 roku Politechniki Poznańskiej, uwielbiam długie trasy rowerowe, a najlepiej w dobrym towarzystwie, poza tym harcerz, a jak harcerz to i gram na gitarze:) O forum dowiedziałem się od bardzo dobrej znajomej... niestety już mój kontakt z nią nie jest na tak dobrej stopie jak kiedyś...:( ale zawdzięczam jej że dowiedziałem się o tym że taka grupa ludzi istnieje i która może pomóc mi się rozwijać w tym kierunku, a ja mam nadzieję że mogę pomóc jakoś wam:D
To się widzimy na kartach forum:D
Pomyślnych łowów.

Maciej_D
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: mad

Postby Maciej_D » Tuesday, 16 Oct 2012, 23:00

Witam kolejnych łowców. ;) Mam nadzieję, że dzięki tej stronie wiele się nauczycie, rozwiniecie w stu procentach swoje zainteresowania pogodą i poznacie wiele ciekawych postaci. Życzę wam też oczywiście udanej "zwierzyny" i niezapomnianych chwil spędzonych zarówno na forum jak i na powietrzu, w mniej, lub bardziej ekstremalnych warunkach. ;)
E-mail: lordmaciek3d@wp.pl

Pozdrawiam! ;)

matmatrix121
GG: 42032206

Postby matmatrix121 » Tuesday, 23 Oct 2012, 12:16

Witam. Mam na imię Mateusz. Mam 20 lat. Moje zainteresowania to informatyka, meteorologia i trochę filmy. Co tu dużo pisać... Moja ulubiona pora roku to zima :) Mieszkam w Chełmie. No i to raczej tyle ;)

Arkadio

Postby Arkadio » Tuesday, 23 Oct 2012, 15:51

Witam i kłaniam się nisko. :)
Nazywam się Arek, przezywają mnie Arkadio. Mam 16 lat i chodzę do klasy I ws Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ostródzie. Interesuję się meteorologią od 4 lat. Najlepsze zjawiska atmosferyczne jak dla mnie to burze i trąby powietrzne. Co rok z moim bratem jeździmy na łowy po całym województwie warmińsko-mazurskim.

lukasz90
Pseudonim: gulczas

Postby lukasz90 » Wednesday, 14 Nov 2012, 18:15

Witam wszystkich serdecznie;) Mam na imię Łukasz. Mam 22 lata i studiuję geografię na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji związanej z meteorologią i klimatologią :). Pisałem pracę licencjacka na temat niebezpiecznych zjawisk pogodowych (burze, tornada i cyklony). Oprócz tego że jestem maniakiem takich zjawisk interesuję się czym tylko się da ;) Filmy, muzyka, taniec, street dance czy sport (tenis ziemny). To mój pierwszy post tutaj i mam nadzieje że z czasem będzie ich coraz więcej ;), jako że jestem tu nowy będę wdzięczny za każdą wskazówkę i pomoc ;). Sam tez służę pomocą ;).

Pozdrawiam :)

Ryplej
Pseudonim: Ryplej
GG: 5577630

Postby Ryplej » Thursday, 15 Nov 2012, 08:36

Witamy wszystkich nowo przybyłych, mamy nadzieję że pobyt z nami będzie przyjemny a wiedza Wasza i nasza zostanie użyta "dla dobra ludzkości". Życzę udanych łowów, pięknych zdjęć i przeżyć w kolejnym sezonie burzowym.
---------------------------------------------
Założyciel Zachodniopomorskich Łowców Burz

PiotrZima100

Postby PiotrZima100 » Wednesday, 5 Dec 2012, 17:41

Witam! Forum i stronę znam od dawna, jednak aktywny jestem od paru dni :).
Mam na imię Piotr, mieszkam w Warszawie, skończyłem Klimatologię i ochronę atmosfery na wydziale geografii UW, szukam pracy w zawodzie już 3 lata z marnym skutkiem. Interesuje mnie głównie pokrywa śnieżna, śnieżność zim, lawiny ale także burze.

Emily
GG: 46271992

Postby Emily » Sunday, 16 Dec 2012, 21:46

Witajcie wszyscy! :)
Mam na imię Emilia (ale nikt tak do mnie nie mówi :D), mam 17 lat. Burzami interesuję się od niedawna. Zaczęło się niewinnie, postanowiłam poznać to czego się bałam i tak trafiłam tutaj. Zainteresowało mnie to tak bardzo, że zaledwie w ciągu czterech miesięcy dostałam bzika na punkcie meteorologi i teraz wręcz nie mogę się doczekać nowego sezonu burzowego ;D (przyjaciele już nie mogą ze mną wytrzymać ;D). Niektórych rzeczy jeszcze nie rozumiem, ale zakładam że z czasem (przy odrobinie wysiłku) wszystko się wyjaśni ;D
Pozdrawiam :D

martins338
Pseudonim: martins338
GG: 5076611

Postby martins338 » Monday, 24 Dec 2012, 15:47

Witam wszystkich. Nazywam się Marcin, mam 29 lat, pochodzę z Ustki, a obecnie mieszkam w oddalonym 20 km od Ustki Słupsku. Od pewnego czasu zaczęła mnie meteorologia, zjawiska pogodowe i burze, już od pół roku śledzę to forum i stronę łowców burz. Będę się starał być aktywnym uczestnikiem forum i zamieszczać informacje o pogodzie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i wesołych świąt życzę.
Last edited by Grzegorz_Zawiślak on Monday, 24 Dec 2012, 16:44, edited 1 time in total.
Reason: Proszę stosować polskie znaki diakrytyczne.
Kto czego nie doznał, nie zrozumie.

kiara
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Kiara
GG: 2435493

Postby kiara » Tuesday, 25 Dec 2012, 22:37

Witam gorąco forumowych nowicjuszy. Mam nadzieję, że odnajdziecie tutaj multum informacji na tematy jakie Was interesują tym samy pogłębicie swoją wiedzę. Zachęcam do aktywnego udzielania się na forum i relacjonowania zjawisk pogodowych jakie mają miejsce w waszych okolicach.
'Dave Grohl is My God'

Oskar Hernacki

Postby Oskar Hernacki » Monday, 7 Jan 2013, 19:28

Witam!
Przeglądam od dłuższego czasu forum i zauważyłem, że jeden użytkownik mieszka w tym samym mieście i ma te same imię. :D Ale do rzeczy.
Moje zainteresowania:
Meteorologia
Prognoza Pogody
Skoki Narciarskie
Piłka Nożna
Tennis
Jestem już trochę doświadczony i myślę, że się jeszcze dużo nauczę koło tak zacnego grona osób. ;)

Goldziu
Pseudonim: Gold
GG: 45660476

Postby Goldziu » Wednesday, 9 Jan 2013, 21:55

Siemka Wszystkim :) Mam na imię Szymon, mam 28 lat i mieszkam w Poznaniu. Od zawsze pociągały mnie rzeczy ekstremalne i niebezpieczne ;) Jestem nowicjuszem w sprawach burzliwych i chciałbym w niedalekiej przyszłości poprawić swoją wiedzę na ten temat :) To by było na razie tyle z mojej skromnej strony :)

nakata
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: nakata

Postby nakata » Monday, 21 Jan 2013, 12:06

A kolegę to chyba znam ;)
"Tylko wariaci są coś warci"

XaVaX
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Tomasz
GG: 7621838
Location: 15 km na południowy - zachód od Turku - wschodnia Wielkopolska

Postby XaVaX » Tuesday, 22 Jan 2013, 02:11

Witam wszystkich serdecznie , zwłaszcza :arrow: "ekipę" łowców burz oraz osoby które często odwiedzają forum. Przedstawiać się dużo nie muszę wszytko widać na moim profilu :) lecz jednakże przypomnę parę informacji. Mam na imię Tomek lub Tomasz jak kto woli , pochodzę z małej miejscowości w odległości około 10 km od Turku. Często przebywam ostatnio w Poznaniu , ponieważ zacząłem tam studia na pierwszym roku :arrow: Geografii. Od dawna interesują mnie zjawiska atmosferyczne (tutaj zaznaczę : przede wszystkim burzę o różnej sile oraz opady śniegu - zima :!: ) , ciekawostki oraz nowinki pogodowe , informacje ze świata o ekstremalnych warunkach pogodowych. itd
Lecz najbardziej lubię "oczywiście" obserwować pogodę, to co się dzieje za naszymi oknami. :!:
Gdy tylko będę miał więcej czasu, będę próbował dokumentować zjawiska atmosferyczne w mojej okolice oraz opisywać je w szczegółowy sposób, po za tym relację na pewno będę zdawał "chociaż" :o 3 razy w tygodniu :o
Więcej nie będę się rozpisywał na temat innych rzeczy niezwiązanych z pogodą ;)
To :!: Jeszce :!: raz :!: serdecznie :!: Witam :!: Wszystkich :!:
,

P.S. Przeglądam wiele portali internetowych związanych z meteorologią już od ponad 7 lat , natomiast forum łowców burz obserwuje od ponad roku. :D

Michał_Żarnowski
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Żar
GG: 2018032
Location: Dąbrowa koło Śremu(Wielkopolska)/ Środa Wielkopolska

Postby Michał_Żarnowski » Tuesday, 22 Jan 2013, 02:29

Witam kolejnego łowce z Wielkopolski.:) Zachęcam do częstego udzielania się na forum i przyjazdy na zloty lokalne łowców burz z Wielkopolski ;).

ebielsko
Pseudonim: MeteoBielsko

Postby ebielsko » Tuesday, 5 Feb 2013, 19:16

Witam użytkowników forum :)
Mam na imię Paweł, mieszkam w Bielsku-Białej. Meteorologią interesowałem się od podstawówki (lubiłem geografie).
Jako fotograf kilka razy próbowałem także sił w uchwyceniu wyładowań atmosferycznych.

Ostatnio wpadł pomysł o kupnie małej stacji pogody do domu. Skończyło się na WS1080 oraz udostępnianiu danych za pomocą Cumulusa. Powstała strona http://www.pogoda-bielsko.pl
Z powodu braku czasu na stałą obserwację, zainstalowałem dwie kamery, które rejestrują warunki pogodowe (jedna wraz danymi), druga na żywo w HD. Później można obejrzeć timelaps 24h z danego dnia. W najbliższym czasie chciałbym zamontować kamerę meteo w wysokim punkcie z widokiem na NW (szukam lokalizacji).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

Goldziu
Pseudonim: Gold
GG: 45660476

Postby Goldziu » Thursday, 7 Feb 2013, 17:39

tamara124
Pseudonim: tamcia7

Postby tamara124 » Thursday, 28 Feb 2013, 09:41

Witam, jestem Tamara ze Szczecina, interesuję się wszystkim po trochu :). Serdecznie pozdrawiam.

Rob^
Pseudonim: Rob^
GG: 137423

Postby Rob^ » Saturday, 9 Mar 2013, 00:53

Witam na forum ....
Obserwacja i przewidywanie burz pomaga mi w mojej codziennej pracy ... Postanowiłem się ujawnić i być tu oficjalnie :D
Mam nadzieję, że będzie mi tu dobrze :)
Rob^

Grzegorz_Zawiślak
SkyPredict
SkyPredict

Postby Grzegorz_Zawiślak » Saturday, 9 Mar 2013, 23:32

Witam serdecznie nowo przybyłych pasjonatów pogodowych i zapraszam do częstego zdawania relacji z Waszych obserwacji ;)
Pozdrawiam,
Grzegorz Zawiślak

Image
Image

FanPage: http://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Zawi%C5%9Blak-Polish-Storm-Chaser/198029370337933?ref=hl
E-mail: grzegorz.zawislak@wp.pl
YouTube: http://www.youtube.com/user/GrzesPLB?feature=mhee

Return to “O nas”