Page 1 of 11

Zachody Słońca

Posted: Sunday, 29 Jun 2008, 21:37
by Marcin20


Re: Zachody Słońca

Posted: Monday, 30 Jun 2008, 07:45
by Filip_Dutkiewicz
Jak na razie dwa zachody ode mnie:



Pozdrawiam, tornadoseek :)

Re: Zachody Słońca

Posted: Monday, 30 Jun 2008, 11:54
by Bartosz_S
Fajne zachody upolowaliscie ;)
Cos ode mnie ;) :


Sory za jakosc bo z komorki (nokia 3110c)

Re: Zachody Słońca

Posted: Friday, 4 Jul 2008, 06:48
by Filip_Dutkiewicz


hm mój post zniknął :p zachód Słońca trzy dni temu.

Re: Zachody Słońca

Posted: Friday, 4 Jul 2008, 19:13
by sebacyw
Kilka moich ;) :


pzdr.

Re: Zachody Słońca

Posted: Friday, 4 Jul 2008, 20:57
by Grzegorz_Zawiślak
Zachód z godziny 20:56

http://img399.imageshack.us/img399/1574/s7301552vq0.jpg

http://img56.imageshack.us/img56/8397/s7301543rm4.jpg ----> zdjęcie niewyraźne (efekt słabej baterii), ale zachód w towarzystwie Shelfcloud, już dzisiaj trzeciego.

Re: Zachody Słońca

Posted: Tuesday, 8 Jul 2008, 11:13
by Bartosz_S
Zachód za chmurami:

Re: Zachody Słońca

Posted: Tuesday, 29 Jul 2008, 06:59
by Mariusz79Chorzow
Nie wiem czy dobrze ustawiłem aparat ale chyba wyszło nieźle jak na pierwszy raz ;)

Image

Image

Przybliżenie x 10

Image

Re: Zachody Słońca

Posted: Tuesday, 29 Jul 2008, 14:25
by Łukasz_Wojtyła
Widok z dachu budynku w którym pracuje ( swoją drogą fajne miejsce na obserwacje burzy, całe miasto widać )


Image

Image

Re: Zachody Słońca

Posted: Friday, 1 Aug 2008, 22:41
by Grzegorz_Zawiślak

Re: Zachody Słońca

Posted: Monday, 4 Aug 2008, 17:54
by Łukasz_Wojtyła
Zielona Góra




Re: Zachody Słońca

Posted: Monday, 4 Aug 2008, 20:23
by Mariusz79Chorzow
Chorzów 3 sierpień 2008 godz. 19:57

Image

Re: Zachody Słońca

Posted: Tuesday, 5 Aug 2008, 18:18
by Łukasz_Wrzesiński
Łeba 01.08 i 02.08
Image

Image

Re: Zachody Słońca

Posted: Friday, 8 Aug 2008, 22:45
by Marcin20


Re: Zachody Słońca

Posted: Tuesday, 12 Aug 2008, 15:28
by mje666
Ode mnie trochę nienormalny zachód:


Re: Zachody Słońca

Posted: Friday, 15 Aug 2008, 02:09
by Mariusz79Chorzow
Zachód słońca 14 sierpnia 2008 roku Chorzów.
Jak do tej pory to chyba najlepszy mój uchwycony zachód słońca, pomimo że na koniec słońce zatonęło w chmurach to najpierw dało ładny popis.

Pomiędzy godz. 19:20 a 19:30
Image

Image

Image

tutaj już godz. 19:46
Image

Image

Zachody Słońca

Posted: Friday, 22 Aug 2008, 00:00
by Tomasz_Gomółka
Odemnie coś
Biała Podlaska

Zachody Słońca

Posted: Friday, 22 Aug 2008, 00:32
by Łukasz_Brzeziński
Nad Czarną Orawą poniżej Jabłonki
Image

Kwietniowy zachód słońca nad Rabą w Dobczycach
Image

Wrzesień nad Rabą w Myślenicach
Image

Zachody Słońca

Posted: Saturday, 23 Aug 2008, 13:18
by Marcin20

Zachody Słońca

Posted: Saturday, 23 Aug 2008, 15:04
by Szymon_Poręba

Zachody Słońca

Posted: Saturday, 23 Aug 2008, 21:16
by Filip_Dutkiewicz
Widok na Babią Górę i okolice z Naprawy ;)




Pozdrawiam :D

Zachody Słońca

Posted: Sunday, 24 Aug 2008, 17:58
by Łukasz_Wrzesiński
z 23.08 okolice Piątku
Image

Zachody Słońca

Posted: Monday, 25 Aug 2008, 18:40
by Kuba_Żabiński



Zachody Słońca

Posted: Tuesday, 26 Aug 2008, 12:53
by Paweł_Kowalczyk
Wczorajszy zachód Słońca:


Zachody Słońca

Posted: Tuesday, 26 Aug 2008, 20:57
by Norbert_P


21 lipca 2007 zdjęcia robione z mojego domu.

Zachody Słońca

Posted: Sunday, 31 Aug 2008, 20:37
by Paweł_Kowalczyk
Z dzisiaj:


Zachody Słońca

Posted: Sunday, 7 Sep 2008, 12:30
by Filip_Dutkiewicz
Parę zdjęć z wczoraj



HDR 'z ręki'


5 minut później:


Pozdro :)

Zachody Słońca

Posted: Wednesday, 17 Sep 2008, 09:30
by nosu
Image

Zachody Słońca

Posted: Saturday, 4 Oct 2008, 18:44
by Łukasz_Wojtyła


Zachody Słońca

Posted: Saturday, 11 Oct 2008, 11:23
by Marcin20





Zachody Słońca

Posted: Monday, 13 Oct 2008, 20:08
by Marcin20
Piękny zachód słońca nad sobótką.....




















Zachody Słońca

Posted: Monday, 20 Oct 2008, 21:10
by Jakub_K
Z dzisiaj.


Pozdrawiam.

Zachody Słońca

Posted: Friday, 31 Oct 2008, 20:25
by Zombie
31.10.08
Image
Image

Zachody Słońca

Posted: Monday, 26 Jan 2009, 19:11
by Filip_Dutkiewicz
Świetne zdjęcia 8-)

Zachód z 25.01



Zachody Słońca

Posted: Sunday, 15 Feb 2009, 15:29
by Selby
Lipcowy zachód słońca okolice Piątku....






Zachody Słońca

Posted: Saturday, 21 Feb 2009, 23:46
by Paweł_Kowalczyk
Znalazłem u siebie pare staroci z sierpnia :)



Zachody Słońca

Posted: Saturday, 28 Feb 2009, 18:28
by luki99
Parę fotek z dzisiejszego zachodu słońca











i odbicie w szybie :

Zachody Słońca

Posted: Monday, 9 Mar 2009, 19:02
by Artur Misztela



A to kiedyś w wakacje;D

Zachody Słońca

Posted: Saturday, 14 Mar 2009, 19:53
by Grzegorz_Zawiślak

Zachody Słońca

Posted: Saturday, 14 Mar 2009, 19:56
by Dariusz_Wierzbicki
Bez komentarza ;)