Ważna informacja dotycząca tego działu

Dział przeznaczony na omawianie niebezpiecznych zjawisk pogodowych występujących w Europie, takich jak sztormy, wichury, orkany, ulewy, gwałtowne zjawiska burzowe (prócz tornad) i inne.
User avatar
Artur_Surowiecki
SkyPredict
SkyPredict
Posts: 4790
Joined: Sunday, 11 Nov 2007, 20:24
Location: Warszawa
Contact:

Ważna informacja dotycząca tego działu

Postby Artur_Surowiecki » Sunday, 28 Sep 2008, 22:30

Ponieważ ostatnio pojawiły się posty dotyczące konkretnych wichur w Europie, informuję, iż stworzyłem ten dział po to, aby w nim omawiać konkretne przypadki niebezpiecznej pogody na naszym kontynencie. Możemy tu pisać o wszelkich niebezpiecznych zjawiskach pogodowych, które występują lub kiedyś wystąpiły na terenie Europy. Dzięki temu na forum będzie panować większy porządek. Gdy pojawi się nad naszym kontynentem jakiś orkan lub bardzo ciekawy niż, dział umożliwi założenie wątku o nim i omawianie tego zjawiska w trakcie jego trwania, jak również po nim. Dział pozwoli też na omówienie powodzi w jakimś miejscu Europy, czy też fali burz. UWAGA - w tym dziale nie piszemy o tornadach - mamy osobny dział przeznaczony na omawianie tych zjawisk w Europie.
Proszę w miarę odpowiednio nazywać wątki, podając koniecznie typ zjawiska, miejsce wystąpienia i datę jego wystąpienia - dzięki temu będzie wiadomo, o jakim konkretnie zjawisku jest poświęcony dany wątek. W przypadku sztormów czy orkanów datę można pominąć, ale wymagana jest wtedy nazwa własna tego zjawiska (np. "orkan Kyrill").
Nawałnice, tornada w Polsce dalej zaskakują.
Pozdrawiam, Artur


Return to “Wichury, nawałnice i inne groźne zjawiska atm. - Europa”