Informacje

sea
Sympatyk
Sympatyk
Posts: 1027
Joined: Friday, 9 May 2008, 02:27
Pseudonim: Sea
Location: Warszawa
Contact:

Informacje

Postby sea » Tuesday, 7 Jul 2009, 16:03

Autorem systemu jest Sebastian Krośkiewicz.

Wszelkie propozycje, wątpliwości i informacje o błędach systemu należy kierować do niego drogą prywatnych wiadomości (użytkownik: S_Krośkiewicz), e-mail (contact.seasoft<at>gmail.com) lub poprzez wypowiedzenie się w .

Licencja używania materiałów generowanych przez SkyPredict:

1) Aktualną miniaturową mapkę generowaną przez system w czasie rzeczywistym (http://lowcyburz.pl/skypredict/warns/imagemin.php) można zamieszczać na swoich stronach pod warunkiem, że będzie działała dokładnie tak, jak na oficjalnej stronie PŁB, czyli będzie odnosiła się bezpośrednio do systemu SkyPredict (który znajduje się pod adresem http://lowcyburz.pl/skypredict).
2) Archiwalne kopie map (nie odpowiadające za aktualne ostrzeżenie) wygenerowane przez SkyPredict można zamieszczać we własnych dokumentacjach, artykułach i stronach internetowych pod warunkiem podania źródła pochodzenia tych mapek (czyli http://www.lowcyburz.pl) i pod warunkiem własnego hostowania obrazów map. Nie wolno umieszczać bezpośrednich odnośników do map archiwalnych znajdujących się w systemie SkyPredict (nie dotyczy to jedynie materiałów znajdujących się na oficjalnej stronie i forum PŁB).
3) Widgety z aktualną pogodą i z prognozą pogody są częścią systemu SkyPredict i mogą być wyświetlane jedynie na oficjalnej stronie PŁB.
4) Niezastosowanie się do powyższych punktów jest równoważne ze złamaniem praw autorskich.

Return to “O systemie SkyPredict”