Strona 1 z 1

IMGW - Projekt "Klimat" - Zlokalizuj burzę i ostrzegaj

: środa, 18 sie 2010, 02:53
autor: Paweł_Cholewa

IMGW - Projekt "Klimat" - Zlokalizuj burzę i ostrzegaj

: środa, 18 sie 2010, 03:04
autor: Michał_Żarnowski
Bardzo ciekawy artykuł. Jak widać IMGW w cale nie stoi w miejscu. Można było to zauważyć wcześniej, kiedy powstał "Podest". Ostrzeżenia IMGW ostatnio sprawdzają się w miarę dobrze, lepiej niż w poprzednim roku. Jeśli chodzi o radary to profesor ma racje radarów jest sporo, ale przydało by się kilka, a nie jak piszą pseudo eksperci iż kilkanaście radarów - śmieszne. W sumie oby tak dalej :D. Cały projekt jest interesujący, oby się udało IMGW go zrealizować w 100%.

IMGW - Projekt "Klimat" - Zlokalizuj burzę i ostrzegaj

: środa, 18 sie 2010, 09:01
autor: Szymon Walczakiewicz
Ciekawe bardzo. Słyszałem już o tym projekcie w rozmowie z kolegą, który bierze w niej nawet udział. Wszystko ładnie i pięknie. Tylko żeby nie były z tego publikacje nie zrozumiałe dla szarego człowieka jak zazwyczaj to bywa. Ale bądźmy dobrej myśli. Narazie patrząc po tematach wygląda to dobrze.

Re: IMGW - Projekt "Klimat" - Zlokalizuj burzę i ostrzegaj

: niedziela, 3 mar 2013, 17:23
autor: Artur_Surowiecki
Z efektami projektu "Klimat" można się zapoznać klikając na link poniżej. Publikacje dodano kilka tygodni temu, jest to więc bardzo świeża sprawa. Szczególnie polecam tom 3 - "Klęski żywiołowe a bezpieczeństwo wewnętrzne kraju"
http://klimat.imgw.pl/?page_id=1540

Dodatkowo na stronie projektu można znaleźć plakaty informacyjne o zagadnieniach, które były rozważane podczas prac nad projektem:
http://klimat.imgw.pl/?page_id=383

Podejrzewam, że nie jednej osobie z naszego forum prace związane z projektem "Klimat" mogą się przydać.