Wizytówki

Tutaj możesz zaprezentować swoje dzieła. Jest to też doskonałe miejsce do zadawania pytań odnośnie tworzenia własnych prac
Łukasz_K

Wizytówki

Postby Łukasz_K » Tuesday, 11 Mar 2008, 18:48

Zamieszczam tu propozycje naszej wizytówki,która można już zacząć drukować jak się spodoba.

ps. Co do nr.umieściłem swój.Można go zmienić jeśli ktoś sie uprze :)
ps2. Założyłem e-maila naszej organizacji.(hasło podam osobom wtajemniczonym) ;)

wizytówka2.JPG
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Mariusz Świąder
Sympatyk
Sympatyk
GG: 0

Re: Wizytówki

Postby Mariusz Świąder » Tuesday, 11 Mar 2008, 20:24

...a może takie coś wystarczy wysłać mailem do znajomych?

Image
·····●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●·····

Łukasz_K

Postby Łukasz_K » Tuesday, 11 Mar 2008, 21:49

Mariusz masz dobry projekt na np baner reklamowy bądż wizytowkę meilową :) Natomiast ja myślałem również o wizytówce która każdy mogłyby mieć np portfelu w razie jakiegoś zagrożenia może się z nami skontaktować.Zastosowanie takich wizytówkę morze być tak samo dobre jak i tych wizytówek elektronicznych ;)

sebacyw
Sympatyk
Sympatyk

Postby sebacyw » Tuesday, 11 Mar 2008, 22:05

Mariusz, piękny projekt-po prostu piękny :)
Swoją drogą myślę, czy czegoś takiego nie umieścić również w troche"pomniejszonym" formacie jako banner na stronie głównej bo prezentuje się świetnie...(jeszcze trzeba było by wyremontować trochę stonę startową-ktoś się tym zajmuje lub ma zająć?)
Pozdrawiam
Image
Moje zdjecia lotnicze na:

GG: 9549624

Mariusz Świąder
Sympatyk
Sympatyk

Postby Mariusz Świąder » Wednesday, 12 Mar 2008, 10:22

Thx, to wyszło tak zupełnie przypadkiem, to taki szkic w sumie... propozycja, tekstów i mrocznego oblicza pogody, aby było w stanie emocjonalnie działać na widza, który w obawie przed ew. skutkami burzy, wysłałby do znajomych - a nóż / widelec komuś uratuje życie przesyłając taką informacje - chyba wiecie co mam na myśli. ;)
Jak się podoba i nic nie trzeba specjalnie zmieniać, to dopieszczę i wkleję, ale szefu niech jeszcze zdanie swoje wyrazi.
·····●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●·····

Janek_Jakóbczak
Członek stowarzyszenia
Członek stowarzyszenia
Pseudonim: Jankes

Wizytówki

Postby Janek_Jakóbczak » Sunday, 4 Jan 2009, 00:24

A może zrobić taką standardową na papierze. Widzę, że Mariusz dobrze się zna na grafice, więc mógł by jej nadać ładny wygląd. Na takiej wizytówce znalazło by sie nasze logo, adres naszej strony, jeśli dotyczyła by konkretnej osoby to np, imię, nazwisko, nr telefonu itp.
Co wy na to?? To chyba nie będzie kosztowne? A zawsze jakoś nas zaprezentuje ;)
Image
Tel: 726-897-875
E-mail: janek_jakobczak@wp.pl
Mój kanał na YouTube: http://www.youtube.com/user/JanekBST

Łukasz_Wojtyła
Zbanowany
Zbanowany

Wizytówki

Postby Łukasz_Wojtyła » Sunday, 4 Jan 2009, 02:28

Pomysł dobry, tylko zdaje mi się że jeśli chodzi już o wizytówki imienne to raczej dla oficjalnych członków stowarzyszenia. Projekt Mariusza jest dalej idealny, na odwrocie można by podać swoje dane. Pomysł do przedyskutowania.

sea
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Sea

Wizytówki

Postby sea » Wednesday, 20 May 2009, 01:46

O nie! Reklama w formie podobnej do łańcuszka jest moim zdaniem złym pomysłem. Wiele osób, które widzą napis w stylu "prześlij do swoich znajomych", od razu negatywnie myślą o nadawcy. Wiele osób nie życzy sobie ponadto otrzymywać reklam na skrzynki e-mail, sam bym się wkurzył. Lepiej pójść inną drogą. Sama grafika jest ok.

-BEST-
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: -BEST-
GG: 1296671

Wizytówki

Postby -BEST- » Friday, 22 May 2009, 13:16

-BEST-

Arek939
Pseudonim: Arek939
GG: 6572341

Postby Arek939 » Tuesday, 5 Jul 2011, 10:40

Co powiecie o tym?

Image

sea
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Sea

Postby sea » Thursday, 28 Jul 2011, 16:21

Czcionka napisu "POLSCY ŁOWCY BURZ" zbyt infantylna (albo wręcz tandetna). Poza tym za dużo różnych czcionek, w ogóle za dużo tekstu. Tekst "badamy, (...)" jest w sumie napisany fajną czcionką. Oprócz tego jest łatwa i tania do wydrukowania, bo nie zużywa tyle tuszu.

Podsumowując, trzeba popracować nad układem, ilością tekstu i nad czcionkami. Obecnie nie podoba mi się. Możesz jeszcze, zamiast usuwania, zmniejszyć niektóre teksty tak, jak w poprzedniej grafice, żeby tak nie "krzyczały" (chociaż w poprzedniej też jest w sumie za dużo tekstu).

Return to “Nasza twórczość”