Burzowa Galeria - Storms Gallery!

Tutaj możesz zaprezentować swoje dzieła. Jest to też doskonałe miejsce do zadawania pytań odnośnie tworzenia własnych prac
Tomasz Matuszczyk
Zarejestrowany
Zarejestrowany
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 22 lip 2012, 13:39
Pseudonim: ufo1994czwa
Numer GG: 6121646
Kontakt:

Burzowa Galeria - Storms Gallery!

Postautor: Tomasz Matuszczyk » niedziela, 29 lip 2012, 19:12

W imieniu administracji Storms Gallery, pragnę zaprosić wszystkich sympatyków meteo, do odwiedzenia i zarejestrowania się na galerii.
Jest to pierwsza w Polsce galeria na bazie 4images o tematyce burz, gdzie można pochwalić się swoimi łowami:

http://storms-gallery.xaa.pl/

Krótko o galerii:
- Pierwsze plany o utworzeniu galerii zrodziły się około 2-3 tygodni temu. Zaczęliśmy testować darmowe galerie, jednak była to "walka" z wiatrakami. Po kilku dniach namyśleń postanowiliśmy wykupić tani serwer w serwisie xaa.pl. Jako że nikt z nas nie jest programistą ani webmasterem to było to dla nas utrapienie. W końcu po ponad tygodniu udało się nieco zmienić wygląd i wgrać parę przydatnych modyfikacji. Wystartowaliśmy kilka dni temu, więc "ruchu" jeszcze nie ma.
Do funkcjonowania serwisu potrzebujemy Was, czyli osób, które oczywiście w miarę swoich możliwości i chęci będą umieszczały zdjęcia na galerii.
Gdy się nieco rozkręcimy, to postaramy się wykupić większy i stabilniejszy serwer, by wszystko odbywało się bez przykrych niespodzianek.
Oczywiście cały czas staramy się modyfikować wygląd oraz szukamy przydatnych modyfikacji, które ułatwią korzystanie z galerii.

Zapraszam serdecznie!
Pozdrawiam
Tomasz Matuszczyk

Wróć do „Nasza twórczość”