Problem z programem Synop 2.0

Dział zawierający oprogramowanie ułatwiające pracę Łowców Burz i nie tylko
Piorun271
GG: 0

Problem z programem Synop 2.0

Postby Piorun271 » Tuesday, 11 Oct 2016, 15:53

Proszę jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem o pomoc otóż chcę pobrać wykresy lub mapy ale nie mogę bo wyskakuje mi błąd i można powiedzieć że połowy rzeczy nie mogę przez to zrobić. Poniżej zamieszczam screena

eXzoN.
Sympatyk
Sympatyk
Pseudonim: Riley
GG: 2114453

Re: Problem z programem Synop 2.0

Postby eXzoN. » Monday, 17 Oct 2016, 17:07

Załaduj zdjęcie na wstaw.org

"co prawda, laikiem jestem w meteo i tysiąc razy wyjdę na kompletnego idiotę, ale cóż..każdy kiedyś zaczynał, prawda?"

Dawid Gackowski
Sympatyk
Sympatyk

Postby Dawid Gackowski » Friday, 2 Dec 2016, 10:20

Nie możesz zrobić wielu rzeczy w programie synop 2.0 bo ten program jest już nie rozwijany większość linków nie działa z powodu tego że linki stron które są w nim zapisane w rzeczywistości już ich nie ma bądź znajdują się pod innymi adresami, Nie działa pobieranie prognoz, analiz itp. Jedyne co działa jeszcze w nim to pobieranie zdj. satelitarnego, analiza synoptyczna, oraz analizy górnych poziomów źródło wyoming z meteocentre i DWD nawet nie chcę już pobierać danych synop z 1 i 2 źródła. Rozmawiałem z twórcą programu PDjakowem i mówił że już go nie będzie ""reanimował"" bo się nie opłaca za dużo roboty można jedynie pobrać dane synop z ogimetu i zwizualizować.

maksiu432
GG: 0

Postby maksiu432 » Tuesday, 31 Jan 2017, 14:16

A jest może jakaś inna możliwość ? w sensie no po prostu inny program zastępczy?

Return to “Narzędzia”